Jump to content
crazy bill

ΜΟΚΕΤΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΠΟ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΗΣ

Recommended Posts

Εχει σε κανέναν απο εσάς παιδιά το up του απο το εργοστάσιο μοκέτα κάτω απο το καπό της μηχανής?

ρωτάω μιας και βλέπω οτι έχει υποδοχές να μπεί κατι τέτοιο!!

Link to comment
Share on other sites

δεν εχει.και απο οσο ειχα ψαξει δε βγαζει κατι.στο καινουργιο μονο στο tsi βγαζει αν θυμαμαι καλα.εχω βαλει ενα θερμομονωτικο εκει και ειναι μια χαρα.

Στάλθηκε από το SM-G850F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

για τραβα το καμια φωτο να παρουμε ματι και εμεις!! ναι εψαχνα και στο ιντερνετ και εγω μπας και βρω κατι σε πιο εργοστασιακη κατασταση αλλα τιποτα...ουτε αυτο για το tsi το βρηκα καπου να μπορουμε να το αγορασουμε!

Link to comment
Share on other sites

αν βαλεις κετσε κοιτα να προλαβεις να φυγεις οταν παρει φωτια

καλα τα λεει ο φιλος.με το κετσε θα εχεις θεμα.αυτο που εχω βαλει ειναι κατι σα θερμομονωτικο απο τη μια ειναι σαν αλουμινοχαρτο απο την αλλη σαν σφουγγαρι με ταινια για να κολλαει.2.5 χρονια κλεινει κιχ δεν εχει κανει.να το θυμηθω να στο βγαλω φωτο.απο praktiker το ειχα παρει αν θυμαμαι

Στάλθηκε από το SM-G850F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 14/3/2017 at 1:08 ΠΜ, DubbeR_ChRoniS said:

αν βαλεις κετσε κοιτα να προλαβεις να φυγεις οταν παρει φωτια

Ελεγα να βαλω αυτο το υλικο που εχουν απο τη μανα τους τα πιο πολλα αυτοκινητα την λεπτη αυτη μοκετα....μπορει να εκανα λαθος και να μην λεγεται κετσες!! δεν ξερω αυτο που εχουν τα πιο πολλα αμαξια απο την μανα τους πιανει φωτια??

επισης βρηκα και σε κατι τετοιο

 http://www.lazarakis-constructions.gr/products_imagesmall/2595.jpg     που ειναι και ηχομονωτικο(πιο πολυ) αλλα και θερμομονωτικο!!

Edited by crazy bill
Link to comment
Share on other sites

νομιζω πως δε το εχει βαλει ουτε στα καινουργια

Στάλθηκε από το SM-G850F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

και σε ηχο και σε θερμοκρασια στο καπο

Στάλθηκε από το SM-G850F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 16/3/2017 at 2:13 ΠΜ, DubbeR_ChRoniS said:

giaτι δεν βαζεις το μαμα να τελειωνεις?

καποιος ειπε πριν οτι αρχισε να το βαζει η μαμα φαουβε

μαμα δεν υπαρχει εδω ελλαδα!! η vw το βαζει στα up τα tsi που δεν υπαρχουν εδω ουτε μπορεις να το βρεις απο καπου οσο μπορεσα τουλαχιστον να ψαξω!

 

κατι τετοιο θα βαλω και γω diver86! η σαν αυτο που εστειλα πιο πανω!!

Edited by crazy bill
Link to comment
Share on other sites

μπορεις να μου στειλεις καποιο link η οτιδηποτε να το δω?αν υπαρχει κωδικος αστο πανω μου.θα το παραγγειλουμε

Στάλθηκε από το SM-G850F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω κωδικο και τα σχετικα το εχω δει σε φωτογραφιες... οπως εδω! http://www.cpa-chiptuning.de/images/news/big/102.jpg

εχει πολλες στο ιντερνετ!

 

Edited by crazy bill
Link to comment
Share on other sites

οριστε παιδια!

 

https://ibb.co/guOad6

ηχομονωτικο-θερμομονωτικο ειναι ειδικο για μηχανοστασια σκαφων και δεν παιρνει φωτια δεν ειναι το απλο που πουλανε απλα για ηχομονωση...

ειμαι απολυτα ευχαριστημενος και για τους 2 λογους που το εβαλα!εγω κυριος για να αποφυγω στο να ζεσταινεται το καπο το εβαλα.

 

το μονο μειον θα ελεγε κανεις οτι αναγκαστηκα εχει κολληθει πανω στο καπο!(εμενα προσωπικα δεν με ενοχλει!)

Edited by crazy bill
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου φωτογραφια απο το αυτοκινητο μου ειναι...οχι δεν αναφερει τιποτα απο αυτα που λες,γραψε θερμομωνοτικα στο google και θα σου βγαλει πολλα! αγοραζεις ενα και μετα κανεις τις πατεντες σου ωστε να εφαρμοσει και να κατσει καλα! δεν ειναι ανταλλακτικο αντιπροσωπειας εμενα! βασικα δεν νομιζω να υπαρχει καν για το δικο μας αμαξι!

για vw golf που θες εσυ γραψε αν θες και στις αντιστοιχες ενοτητες που εχει εδω το φορουμ μηπως σου απαντησει καποιος που εχει golf!

Edited by crazy bill
Link to comment
Share on other sites

Εσυ το έβαλες μετά την αγορά του αυτοκινήτου από ότι ανέφερες. Αν θες απλά για να έχουμε υπόψη ανάμεσα στις επιλογές, μπορείς να αναφέρεις που το έβαλες; Ή στείλε pm αν θες για να μη φανεί ως διαφήμιση. Ευχαριστώ.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μονος μου το τοποθετησα εγω!σου δινουν ενα φύλλο απο τετοιο υλικο και το κόβεις εσυ οπως θες ωστε να ταιριάζει στο καπο σου.

Το αγορασα απο ιντερνετικο μαγαζι το οποιο δεν θυμαμαι..

Link to comment
Share on other sites

το ιδιο εκανα και εγω.3χρονια το εχω μια χαρα ειναι

Στάλθηκε από το FRD-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.