Jump to content
GOLFAKI 4

Day out - Hellenic VWClub - Τεχνολογικό Μουσείο Φαέθων - 2/4/2017

Recommended Posts

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟ ΜΟΥΣΕΙΟ ΦΑΕΘΩΝ

Αγαπητά μας μέλη,

Το Hellenic VWClub σας προσκαλεί στην επόμενη του συνάντηση στο Τεχνολογικό Μουσείο Φαέθων.

Την Κυριακή 2/4/2017 και ώρα 11:00π.μ. τα μέλη της Αττικής θα συναντηθούν στην παλιά Renault στην Ν.Φιλαδέλφεια απ' όπου στις 11:15 θα αναχωρήσουν όλοι μαζί με προορισμό το Μαρκόπουλο Ορωπού  και πιο συγκεκριμένα το Τεχνολογικό Μουσείο «ΦΑΕΘΩΝ»

Ένα μαγικό ταξίδι στο χρόνο, διάρκειας 1,5 ώρας, θα μας βάλει στην θέση του οδηγού γνωρίζοντάς μας τα τεχνολογικά επιτεύγματα του ανθρώπου στον τομεά της αυτοκίνησης.  110 χρόνια ιστορίας από εταιρίες θρύλους του χώρου, παρουσιάζονται σε μια μοναδική συλλογή με περισσότερα από 70 εκθέματα.

Σας περιμένουμε όλους, παλιά αλλά και νέα μέλη, να συμετάσχετε στην όμορφη αυτή αναδρομή αλλά και να σας γνωρίσουμε, εσάς και την παρέα σας, σε μια διαφορετική συνάντηση. Επειδή όμως το οδιπορικό στον χρόνο ίσως μας κουράσει θα ακολουθήσει φαγοπότιον σε τοπικό εστιατόριο.

Σημειώστε πως το αντίτιμο εισόδου στο Μουσείο ανέρχεται σε 10 ευρώ  και  η διαδρομή περιλαμβάνει διόδια.

Φορτίστε pmr και φωτογραφικές μηχανές  εφοδιαστείτε με καύσιμα και ελάτε σε ένα μαγευτικό ταξίδι στο χρόνο με συνοδηγό την παρέα του Hellenic VWClub.

Δηλώστε μας την παρουσία σας για την ορθή οργάνωση μας.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Δεν ξέρω αν πρέπει εδώ να δηλώσω συμμετοχή ή κάπου στο site μιας και ειμαςτε νέοι στην παρέα του vw. Παρόλα αυτά θα ήθελα να δηλώσω συμμετοχή για 2 άτομα. Παρακαλώ ενημερώστε με αν ειναι οκ. Ευχαριστω


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Δεν ξέρω αν πρέπει εδώ να δηλώσω συμμετοχή ή κάπου στο site μιας και ειμαςτε νέοι στην παρέα του vw. Παρόλα αυτά θα ήθελα να δηλώσω συμμετοχή για 2 άτομα. Παρακαλώ ενημερώστε με αν ειναι οκ. Ευχαριστω


Sent from my iPhone using Tapatalk

Θα σας περιμενουμε λοιπον

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα απο εμενα καινουργιο μελος εδω... :D εγω μιας και τραυματιας θα ερθω μεχρι την renault για ενα γεια ( ειναι μια πολυ μικρη αποσταση απο το σπιτι μου) για να δω τα καμαρια σας :D 

Link to comment
Share on other sites

+2 ατομα και απο μενα! Ραντεβου στην Renault.

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

- golfaki4
- passaTrela
- lupakos
- liberte
- KOSTAS MK5
- valentini valsamidi +1
- miltos_ golf6
- Giannis skou +2
- aries71
- ixnilatis
- karolina
-lion68

Κανενας αλλος;;;;;
Για παμε.......

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια θα ειθελα και εγω να παρευβρεθω αυτή την φωρα αλλα δουλευω την κυριακη να περασετεται τελεια

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα απο εμενα, λογω προβληματος στην κλειδαρια του οδηγου δεν θα μπορεσω να ερθω στην εκδρομη.

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

@TsakasG40 @GOLFAKI 4 πως τα περάσατε; 

Να σας ανοίξω ένα άλμπουμ για να μπει το φωτογραφικό υλικό;;;;

Link to comment
Share on other sites

@TASOS KELLIDIS, @GOLFAKI 4, @TsakasG40 έτοιμο το άλμπουμ εδώ!

Link to comment
Share on other sites

Μιας και δοκιμασα και δεν τα καταφερα θα τις ανεβασουμε στην γ.σ. που θα εισαι εδω@doggy

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.