Jump to content
Mpampisdl

Συνεργείο Σέρβις Αλεξανδρούπολη

Recommended Posts

παραθέτω απόδειξη λιανικής για εργασίες συντήρησης στο VW PASSAT 1,8 TSI .

Το σέρβις περιέλαβε αλλαγή λαδιών castroll 5w30LL 5X15.80 (-έπτωση)= 69,52€ Τιμή λιανικής για το castroll 5w30 LL sta 7,30€ ή στο 4λιτρο 27€ (6,75 λίτρο).

Φίλτρο λαδιού στα 18,92€ (- έκπτωση)

Συμπλήρωμα αντιπυκτικού με 12€ το λίτρο σίγουρα εχει ίνες χρυσού μέσα....

.Σύνολο 135€

 

Τα σχόλια δικά σας.

PASSAT SERVICE 3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δίπλα μας είναι η Κομοτηνή Μπάμπη! Την επόμενη φορά εκεί! Ρώτησες το κόστος πριν το service?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ενημερώθηκα για το κόστος το οποίο έφτανε τα 120€ αλλά στην ερώτησή μου για τις εργασίες που θα γίνουν δεν πήρα καμιά απάντηση. Επίσης ρώτησα τον υπάλληλο εάν υπήρχε ανάκληση για τους καθρέπτες που κρέμασαν στα καλά καθούμενα δεν πήρα καμιά απάντηση. Ο υπάλληλος είχε ύφος 1000 καρδιναλίων... ¨

Όπως είπα πιο πάνω το αυτοκίνητο είναι συγγενικού μου προσώπου και ήταν η πρώτη φορά που το πήγαινα εγώ για σέρβις (και η τελευταία...). Στην καημένη ξαδέρφη μου έλεγαν και χρέωναν ότι ήθελαν... και είναι και αναπηρικό για τετραπληγικό μέλος...

Πρώτη φορά τέτοια αντιμετώπιση από τσιράκι... απαράδεκτοι. Περιτό να πω ότι στο συνεργείο τα μαστόρια κυνηγούσαν μύγες.... Λίγα τα ψωμιά τους. Ραντεβού στον ΟΑΕΔ...

Link to comment
Share on other sites

Τι το διαφορετικό περίμενες??? Εδώ και χρόνια παρατηρούμε τέτοια κοστολόγια... Απλά τα χρόνια προ κρίσης δεν μας ενδιέφερε τόσο πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Τι το διαφορετικό περίμενες??? Εδώ και χρόνια παρατηρούμε τέτοια κοστολόγια... Απλά τα χρόνια προ κρίσης δεν μας ενδιέφερε τόσο πολύ.

Ναι, μας έτρεχαν από τα μπατζάκια τα € γι'αυτό!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Ενημερώθηκα για το κόστος το οποίο έφτανε τα 120€ αλλά στην ερώτησή μου για τις εργασίες που θα γίνουν δεν πήρα καμιά απάντηση. Επίσης ρώτησα τον υπάλληλο εάν υπήρχε ανάκληση για τους καθρέπτες που κρέμασαν στα καλά καθούμενα δεν πήρα καμιά απάντηση. Ο υπάλληλος είχε ύφος 1000 καρδιναλίων... ¨
Όπως είπα πιο πάνω το αυτοκίνητο είναι συγγενικού μου προσώπου και ήταν η πρώτη φορά που το πήγαινα εγώ για σέρβις (και η τελευταία...). Στην καημένη ξαδέρφη μου έλεγαν και χρέωναν ότι ήθελαν... και είναι και αναπηρικό για τετραπληγικό μέλος...
Πρώτη φορά τέτοια αντιμετώπιση από τσιράκι... απαράδεκτοι. Περιτό να πω ότι στο συνεργείο τα μαστόρια κυνηγούσαν μύγες.... Λίγα τα ψωμιά τους. Ραντεβού στον ΟΑΕΔ...

Εγώ που έχω καινούργιο VW πριν το πρώτο service θα το ψάξω λίγο αν και για της Αλεξανδρούπολης δεν έχω ακούσει και τα καλύτερα!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Έχω στην κατοχή μου 3 αυτοκίνητα. Έχω διανύσει 1.000.000 χλμ με 7-8 αυτοκίνητα ιταλικά γερμανικά ιαπωνικά κορεάτικα (ALFA ROMEO 33, VW JETTA, TOYOTA CARINA, MAZDA 323, MITSUBISHI CARISMA, MAZDA 6 HYUNDAI GETZ, MITSUBISHI COLT, μπορεί και να ξεχνάω κανένα). Έχω κάνει σέρβις από Χαλκίδα Κιλκίς Αθήνα Γιάννενα Κομοτηνή Ξάνθη Σέρρες Λευκωσία παντού .... τέτοιους τύπους πρώτη φορά στην ζωή μου. Ακόμα και στην πλούσια Κύπρο η τιμολογιακή πολιτική και συμπεριφορά ήταν μακράν καλύτερη. 

Link to comment
Share on other sites

Μπα, ειναι ενας "κυριος" που τη χαλαει την αντιπροσωπεια.
Καλα κανει ας παει κομοτηνη.



Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπα, ειναι ενας "κυριος" που τη χαλαει την αντιπροσωπεια.
Καλα κανει ας παει κομοτηνη.



Sent from my iPhone using Tapatalk

Θα το εκτιμούσα αν σε προσωπικό μήνυμα γινόσουν πιο συγκεκριμένος!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.