Jump to content
kouliss

KARTnight @ Αττική - Πέμπτη 14/9 - Παλλήνη - KARTLAND

Recommended Posts

2017-SEP-KARTDAY.png

 

 

Αγαπητά μέλη,

 

Οι διακοπές τελείωσαν και μια νέα περίοδος ξεκινά με δραστηριότητες για τα μέλη της μεγαλύτερης παρέας οπαδών της VW!

Το φθινόπωρο ξεκινά με γρήγορες στροφές και αγωνιστική οδήγηση στην πίστα ΚΑΡΤ στην Παλλήνη.

 

Την Πέμπτη 14/9 στις 20:00 τα μέλη του Hellenic VWClub από την Αττική θα συναντηθούν στη Παλλήνη στη πίστα KARTLAND (Λεωφ. Ανθούσας 8 Παλλήνη) όπου και θα κοντράρουν τις οδηγικές τους ικανότητες, διασκεδάζοντας και συζητώντας πριν και μετά την κούρσα.

Το κόστος συμμετοχής είναι 10 ευρώ κατ άτομο ανά 10' για καρτ 270cc και 11 για 400cc.

 

Ώρα έναρξης κούρσας: ~20:30

 

Να σημειωθεί εδώ ότι το κατάστημα διαθέτει υπαίθριο χώρο στάθμευσης για όλα τα οχήματα

 

Σας περιμένουμε μόνους ή με την δική σας παρέα! Με το βελτιωμένο ή το εργοστασιακό VW σας! Όντας παλιό ή νέο μέλος!

Χρησιμοποιήστε μόνο τα αυθεντικά αξεσουάρ της λέσχης για την καλύτερη διαφήμιση μας!

 

Δηλώστε λοιπόν την συμμετοχή σας με τον γνωστό τρόπο : nickname + αρ. μελών

Link to comment
Share on other sites

Καλά να περάσετε παίδες! 

Κάψτε λάστιχο!!!

Link to comment
Share on other sites

Θα προσπαθήσω να έρθω και εγώ αλλά είναι η δουλειά στην μέση θα πω την τελική απάντηση πάντως Γιατί θέλω να ερθω

Link to comment
Share on other sites

kouliss + eFfIeT θα τρέξουμε

Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιζει να κατεβαινω την Πεμπτη!!Αν προλαβω θα ερθω!!

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ωραία η πρωτοβουλία για νυχτερινό καρτ!

Link to comment
Share on other sites

Παρών για καφεδακι...

Στάλθηκε από το VFD 900 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.