Jump to content
Dionisis N

To νέο μικρό SUV Volkswagen T-Roc είναι πραγματικότητα

Recommended Posts

(Ξεχαστε τη παράθεση κάπου κόλλησε το κινητό.)
 
Μιλάμε για υπερπαραγωγή η παράδοση έτσι; Μόνο οι φωτογράφοι έλειπαν. Καλοταξιδος!
Ευχαριστώ!!!!

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago , doggy said:

Owh btw, Μανταρίνης received!


35d15822dc08a2a55e101331e286c612.jpg

640c14a06bd5036ccd5392f1bdc3b350.jpg

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 

Ωωωωωω!!!!...και full face το εργαλείο!..Attraction η άφιξη!! :goodjob: Καλορίζικο, καλοτάξιδο, ασφαλές και με πολλά πολλά χλμ..!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 2/3/2020 at 9:53 ΜΜ, doggy said:

Ευχαριστώ!!!!

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 

Δεν έχεις σβήσει ακόμη;

Πες μας εντυπώσεις;;

Κώστα με ποιας εταιρείας λάστιχα παρέλαβες;

Edited by Yiannis_2
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/3/2020 at 8:09 AM, pafsi said:

Ωωωωωω!!!!...και full face το εργαλείο!..Attraction η άφιξη!! :goodjob: Καλορίζικο, καλοτάξιδο, ασφαλές και με πολλά πολλά χλμ..!!

Ευχαριστώ!!!

On 3/3/2020 at 12:49 PM, TMESSOLO said:

πανεμορφο...καλοταξιδο και να το χαρεις....

Ευχαριστώ πολύ!

On 3/4/2020 at 8:57 AM, Yiannis_2 said:

Δεν έχεις σβήσει ακόμη;

Πες μας εντυπώσεις;;

Κώστα με ποιας εταιρείας λάστιχα παρέλαβες;

Το αυτοκίνητο είναι απίστευτο! Ακόμη δεν το έχω ζορίσει (έχω κάνει μόλις 200χλμ) αλλά είμαι πολύ ευχαριστημένος. Η οδηγική συμπεριφορά του είναι καλή και έχω δοκιμάσει μόνο τις νορμάλ ρυθμίσεις.

Μου ήρθε με Continental αλλά δεν θυμάμαι πιο τύπο. Θα το δω το βράδυ ή αύριο που έχω ένα ραντεβού εκτός Άμστερνταμ οπότε θα πάω με το αμάξι.

 

Επιπλέον ξεκινάμε... έστειλα μέηλ σε μια εταιρία που κάνει car wrapping για να κάνω μαύρες τις ασημί λεπτομέρειες που έχει και για να γίνει debadge από τα 4-motion & T-ROC λογότυπα. Επόμενο στάδιο να δω τι θα κάνω με custom εξάτμιση και πρόγραμμα.

Για την εξάτμιση αν καταφέρω να βγάλω μπούκες στα ψευτοκάπακα θα είμαι πολύ χαρούμενος ειδάλλως μετά πάμε για after market προφυλακτήρα ή μετατροπή στον υπάρχον.
Και για πρόγραμμα σκέφτομαι για αυτό: https://en.bsr.se/tuning-kits/t/4317/volkswagen-t-roc-20tsi-190hp-dsg-2018-2020-czpb-dkza

 

Α! και παρήγγειλα και αυτό: https://obdeleven.com/en/ (την Pro έκδοση) για να ξεκλειδώσω τις παραπάνω ενδείξεις του discovery media και τους ambient χρωματισμούς. :)

 

Πάρτε και μια εσωτερική φώτο.

IMG-cb1689f475116748746ca0c9c8ea7c6e-V.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago , doggy said:

Ευχαριστώ!!!

Ευχαριστώ πολύ!

Το αυτοκίνητο είναι απίστευτο! Ακόμη δεν το έχω ζορίσει (έχω κάνει μόλις 200χλμ) αλλά είμαι πολύ ευχαριστημένος. Η οδηγική συμπεριφορά του είναι καλή και έχω δοκιμάσει μόνο τις νορμάλ ρυθμίσεις.

Μου ήρθε με Continental αλλά δεν θυμάμαι πιο τύπο. Θα το δω το βράδυ ή αύριο που έχω ένα ραντεβού εκτός Άμστερνταμ οπότε θα πάω με το αμάξι.

 

Επιπλέον ξεκινάμε... έστειλα μέηλ σε μια εταιρία που κάνει car wrapping για να κάνω μαύρες τις ασημί λεπτομέρειες που έχει και για να γίνει debadge από τα 4-motion & T-ROC λογότυπα. Επόμενο στάδιο να δω τι θα κάνω με custom εξάτμιση και πρόγραμμα.

Για την εξάτμιση αν καταφέρω να βγάλω μπούκες στα ψευτοκάπακα θα είμαι πολύ χαρούμενος ειδάλλως μετά πάμε για after market προφυλακτήρα ή μετατροπή στον υπάρχον.
Και για πρόγραμμα σκέφτομαι για αυτό: https://en.bsr.se/tuning-kits/t/4317/volkswagen-t-roc-20tsi-190hp-dsg-2018-2020-czpb-dkza

 

Α! και παρήγγειλα και αυτό: https://obdeleven.com/en/ (την Pro έκδοση) για να ξεκλειδώσω τις παραπάνω ενδείξεις του discovery media και τους ambient χρωματισμούς. :)

 

Πάρτε και μια εσωτερική φώτο.

IMG-cb1689f475116748746ca0c9c8ea7c6e-V.jpg

Super! Δεν επηρεάζεται η εγγύηση με το πρόγραμμα;

Link to comment
Share on other sites

Super! Δεν επηρεάζεται η εγγύηση με το πρόγραμμα;
Γι'αυτό σκέφτομαι αρχικά εγκεφαλάκι παράλληλο για να μπορώ να το βγάζω :tongue:

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ξεκινα με ενα επωνυμο downpipe

 

+

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.