Jump to content
Niaou Niaou

Τραβερσα για Golf V GT 122hp - 08/2008

Recommended Posts

Καλησπέρα σας,

 

Πρώτη φορά ποστ, εύχομαι στην σωστή κατηγορία!

 

Έχω εδώ και κάνα χρόνο το Golf GT το οποίο τράκαρα πριν μερικές μέρες μπροστά....

 

Αντιμετωπίζω μια δυσκολία να βρω μεταχειρισμένη γνήσια τραβέρσα για το GT μπας και γλιτώσω κάνα φράγκο γιατί δεν θέλω το συγκεκριμένο κομμάτι να είναι ιμιτασιόν.

Η αγορά είναι γεμάτη από τραβέρσες του απλού Golf V, που έχω ήδη 1 στα χέρια μου αλλά τελικά δεν κάνει παρόλο που έλεγαν άλλα ο φανοποιός μου και ο τύπος με τα ανταλλακτικά (όλα καλά όμως, τίμιο παιδί και θα μου επιστρέψει τα λεφτά όταν την πάω πίσω - εύχομαι, αλλιώς πουλάω μια τραβέρσα....).

Το θέμα είναι η τραβέρσα που φορούσε το δικό μου μου έχει ΚΩΔ: 1Κ5 807109 D και ψάχνοντας χτες από την αρχή ξανά ξαφνικά ανακάλυπτα ότι δεν υπήρχε τίποτα πουθενά και από κάποιους άκουσα κιόλας ότι είναι από Jetta!

Σήμερα πήρα VW και με τον κωδικό το παραπάνω δεν έβρισκαν καθόλου αυτόν των κωδικό και από τον αριθμό πλαισίου μου βρήκαν ότι φοράει 1Κ5 807109 Ε και ότι μπορεί να έχουν αλλάξει οι κωδικοί...

Γίνετε αυτό? Γνωρίζει κανείς κάτι επί του θέματος?

 

Ακόμα καλύτερα, έχει κάνεις την συγκεκριμένη τραβέρσα να μου πουλήσει???

Έχω πάρει διάφορους από *μη επιτρεπόμενο @ URL* και με site, που υποτίθεται το ψάχνουν με το καινούργιο νούμερο και θα μου απαντήσουν.

 

Προσπαθώ να ανεβασω φωτο αλλα δεν με αφήνει.

 

Ευχαριστώ που με ακούσατε...

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Νιαου, Βαλε και μια αγγελια ζητησης.
Για να μην απανταει καποιος δεν εχει.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.