Jump to content
Nivaio

WV passat 1.4 ACT 2015

Recommended Posts

Καλησπερα στη παρεα παιδια... ως κατοχος wv πασσατ απο το 2004 με μοντελο του 2001 , αυτες τις μερες ψαχνω για αγορα νεου πασσατ στο φαμιλι..Λοιπον εχω απογοητευτει απο τις επιλογες (κυριως 1,6 diesel highline) ολα απο λιζινγκ κ ενοικιαζομενα αμαξια... σημερα λοιπον χαζευα τι υπαρχει σε 1.4 γιατι διαβασα για το ACT κ βρηκα κ ενα στη Πατρα, το οποιο πηγα και τ ειδα κ πραγματικα ειναι οπως δειχνει... (δε ξερω αν ειναι λαθος μου που θα ανεβασω το λινκ) .... https://www.*μη επιτρεπόμενο @ URL*/9991768-volkswagen-passat-150ps-comfort-t-r
Μου αρεσε πραγματικα πολυ... εκατσα κ τ σκεφτηκα και θεωρω οτι ειναι πολυ ακριβο? και εδω ζηταω τη βοηθεια σας... ειναι?
Τον ρωτησα ποσο τ αγορασε και μ πε 29?27,9?28,9? + τα εξτρα δε θυμοταν λεει.. αλλα δε τ πιεσα.. (πως γινεται να μη θυμασαι τι αγορασες)
και σε ολο αυτο να ρωτησω κατι χαζο αν κ αυριο θα παω απο κοντα αλλα ετσι... υπαρχει δικαιωμα αποσυρσης καθως και Αναπηρικου αμαξιου? (ουσιαστηκα να μειωθει απο τ συνολικο κοστοσ η αποσυρση + το δικαιωμα μειωσεις για αναπηρικα-τριτεκνα κ πολυτεκνα οχηματα??)

ΚΑΙ  εκτος αυτου...  τι γνωριζουμε για αυτα τ αυτοκινητα? προβληματα? ζημιες? αξιζει ή να περιμενω μπας κ βρω καποιο 1,6 diesel highline ...??

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Έχω το ίδιο αυτοκίνητο (αγορασμένο το 2016) και μπορώ να σου πω οτι είναι πραγματικά πολύ καλό. Η τιμή του συγκεκριμένου αυτοκινήτου, λόγω των έξτρα που έχει, πρέπει να κόστισε μέχρι 25 χιλιάδες. Το συγκρίνω με το δικό μου που είναι η έκδοση highline (με κάποια έξτρα επάνω :) ). Επειδή το αυτοκίνητο είναι καινούριο και με λίγα χιλιόμετρα θεωρώ οτι η τιμή του είναι λογική. 

Τώρα για προβλήματα δεν μπορώ να σου πω. Το αυτοκίνητο είναι καινούριο και δεν έχει βγάλει κάποιο πρόβλημα (δεν θα έπρεπε άλλωστε!). Είναι αρκετά οικονομικό, με πολύ καλές επιδόσεις, πολύ ποιοτικό σαλόνι και φυσικά τεράστιους χώρους. Αν δεν κάνεις πολλά χιλιόμετρα πιστεύω οτι δεν αξίζει να ψάξεις για diesel.   

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.