Jump to content
XIONOULIS

ΧΡΟΝΟΙ ΠΑΡΑΔΩΣΗς

Recommended Posts

Εγώ φίλε μου ημουν πολύ διστακτικός για vw.Το πρώτο μου αμάξι ένα polo είχε θεματάκια το δεύτερο ένα a3 έβγαλε και αυτό μετά τα 4 χρονια .Γενικα ο όμιλος έχει θεματάκια αξιοπιστίας .Τα πρώτα Tiguan είχαν θέματα με καδένα .Τοβπρωτο πράγμα που ρωτησα πριν το περω ήταν αν έχει λουριά η καδένα .Ο λογος που κατέληξα σε αυτό ήταν ότι με τη πώληση του a3 μου έβγαινε ένα 20 άρικο χωρίς να χρεωθω .Η έκδοση advance με υπερκαλύπτει και η τιμή που το πήρα αε σχέση με τον ανταγωνισμό αλλά και με τη κατανάλωση του ήταν μονόδρομος .Το βασικό όμως με το group είναι ότι και να βγάζουν έχουν καλή μεταπώληση όχι μόνο στη τιμή αλλά φεύγουν γρήγορα

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Όλες οι εταιρίες έχουν τα υπέρ και τα κατά!ο καθένας όπου φτανει η χερα του κρεμά και το καλάθι του!την καλύτερη δουλειά έκανες.εμένα μέχρι εκεί ήταν το ταβάνι μου και πήρα αυτά που ήθελα!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου θεωρώ οτι και στα 32 που είπε ο φίλος αυτα που σου προσφέρει απο όπου και αν το πιάσουμε παλι ειναι μονόδρομος...το αν ειναι πολλα η Οχι γενικά για αυτοκίνητο ειναι αλλη ιστορία.

Φαντάσου ότι τα έξτρα έκαναν 2000€ και ΦΠΑ με την αλλαγή κλίμακας 11.000


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Just now, Γιαννης Βιστακης said:


Φαντάσου ότι τα έξτρα έκαναν 2000€ και ΦΠΑ με την αλλαγή κλίμακας 11.000


Sent from my iPhone using Tapatalk

Εγω ήθελα να το φορτώσω και αλλο αλλα θα άλλαζα κλίμακα!θα πέρναγα και των 25 και μετα θα ξέφευγε το αυτοκίνητο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω ήθελα να το φορτώσω και αλλο αλλα θα άλλαζα κλίμακα!θα πέρναγα και των 25 και μετα θα ξέφευγε το αυτοκίνητο.

Εντάξει είμαστε την υγεια μας να έχουμε να τα ευχαριστηθούμε!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

εκανα την παραγγελια του αυτοκινητου 4-12-2018 και μου ειπαν θα το εχω τον απριλιο το αμαξι,μολις μιλησα με αντιπροσωπια,μου ειπαν οτι ειναι σε διακινηση το αμαξι,πολυ καιρος ρε παιδια ..........

Link to comment
Share on other sites

35 λεπτά πριν , Vaggelis Chrissofakis said:

εκανα την παραγγελια του αυτοκινητου 4-12-2018 και μου ειπαν θα το εχω τον απριλιο το αμαξι,μολις μιλησα με αντιπροσωπια,μου ειπαν οτι ειναι σε διακινηση το αμαξι,πολυ καιρος ρε παιδια ..........

Αν είναι σε διακίνηση λογικα θα παραλάβεις προς το τελος μαρτη!Κανα 20ημερο κανει να έρθει...και καμία βδομάδα μέχρι να πάρεις πινακίδες το πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Παραγγελια 6 Μαιου r line με δυο τρια εξτρα, εβδομαδα παραγωγης 26η, τελη ιουνιου εφυγε απο Γερμανια και 14 Ιουλιου ειχε μπει τελωνειο. Τωρα ο αντιπροσωπος μου λεειγια παραδοση μετα τις 12Αυγουστου, κοινως.... μου εσκισε τις διακοπες στις οποιες απ οτι φαινεται θα πρεπει να παω με πατινι, η να καθισω εδω δεκαπενταυγουστο για να παραλαβω.....


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.