Jump to content
RAF JOHN

Ακινησία 7 χρόνια

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά θα πέσει στα χέρια μου ένα όχημα το οποίο έχει να μετακινηθεί 7 χρόνια ο κύριος που το έχει το έβαζε που και που μπροστά (εχει παραδώσει πινακίδες 7 χρόνια)

Ρωτάω λοιπόν πέρα από γενικό σέρβις μπαταρίες και αναλώσιμα... Τι άλλο παίζει να αντιμετωπίσω???

Link to comment
Share on other sites

Θα σου βγαλει απο σινεμπλοκ, φυσουνες, κολλαρα νερου μεχρι και ψυγειο καποια στιγμη. Γενικα η ακινησια τρωει οτιδηποτε λαστιχενιο. Ρουλεμαν τροχου ειναι ευαλωτα αν δεν εχει κινηθει καθολου, εως οτου να βγαλουν θορυβο, ενα ολικο σερβις μαζι με υγρα φρενων και αλλαγη αντιψυκτικου. Μετα παιζει ρολο και που ηταν ακινητοποιημενο, αν ηταν σε εξωτερικο χωρο πανω σε χωμα και βρεχοταν, ελενξε το για σκουριες κατω στο σασι.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

τι αυτοκινητο ειναι.και κυριως αυτο που ειπε ο ντας αουτο.

πως και που ηταν σε ακινησια?

θα χρειαστει να αλλαξεις ολα τα υγρα ολα τα φιλτρα και λαστιχα.

ταυπολοιπα τα βλεπεις στην πορεια.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ παιδιά για τις απαντήσεις... Τελικά ο θεός αγαπά τον κλέφτη αλλά αγαπά και τον νοικοκύρη... Ήταν μια περίπτωση ενός Hyndai το οποίο ήταν και καλά 1 χέρι και αφημένο λόγο χρήσης άλλων αυτοκινήτων. Ένα σας λέω 7 μεταβολές άδειας... Δεν μπορείτε να φανταστείτε τι κυκλοφορεί έξω.

Link to comment
Share on other sites

ενα Hyndai  accent 2πορτο εχει και ενας γνωστος μου στην Aθηνα και σκεφτεται να το πουλησει.

Και αυτο ειναι σε ακινησια μερικα χρονια αλλα ειναι σε πολυ καλη κατασταση,αν σε ενδιαφερει να σου δωσω στοιχεια του.

Link to comment
Share on other sites

Το κλειδώνω, αν νομίζεις John ότι θες να προσθέσεις κάτι μου το λες.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.