Jump to content
giannakhc

τρακάρισμα vw golf mk5 fsi

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλη την παρέα,

 

Δυστυχώς τράκαρε ο πατέρας μου με το golf αλλά ευτυχώς δεν έπαθαν τίποτα οι επιβάτες.

 

Δεν έχω πάει να δω ακόμα την κατάσταση αλλά από ότι μου είπε στο τηλέφωνο προφηλαχτήρας φτερά και δυσκολεύουν να ανοίξουν λίγο οι πόρτες (από ότι καταλαβαίνω πρέπει να ήταν καλό μπαμ) θα πάω να δω και αν μπορέσω να ανεβάσω καμία φωτογραφία.

Γενικά τι προτείνετε τώρα; φαντάζομαι σίγουρα μεταχειρισμένα ανταλλακτικά και αν είμαι τυχερός σε μαύρο για να γλιτώσω αν γίνεται βαψίματα;

Εύχομαι να μην είχατε ποτέ παρόμοιες εμπειρίες και να μην έχει κανείς αλλά αν είχατε τι πρέπει να προσέξω;

 

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για την βοήθεια σας και ασφαλή χιλιόμετρα έυχομαι

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago , giannakhc said:

Καλησπέρα σε όλη την παρέα,

 

Δυστυχώς τράκαρε ο πατέρας μου με το golf αλλά ευτυχώς δεν έπαθαν τίποτα οι επιβάτες.

 

Δεν έχω πάει να δω ακόμα την κατάσταση αλλά από ότι μου είπε στο τηλέφωνο προφηλαχτήρας φτερά και δυσκολεύουν να ανοίξουν λίγο οι πόρτες (από ότι καταλαβαίνω πρέπει να ήταν καλό μπαμ) θα πάω να δω και αν μπορέσω να ανεβάσω καμία φωτογραφία.

Γενικά τι προτείνετε τώρα; φαντάζομαι σίγουρα μεταχειρισμένα ανταλλακτικά και αν είμαι τυχερός σε μαύρο για να γλιτώσω αν γίνεται βαψίματα;

Εύχομαι να μην είχατε ποτέ παρόμοιες εμπειρίες και να μην έχει κανείς αλλά αν είχατε τι πρέπει να προσέξω;

 

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για την βοήθεια σας και ασφαλή χιλιόμετρα έυχομαι

Προσπάθησα να ανεβάσω και φωτογραφία από την δεξιά μεριά αλλά δεν τα κατάφερα.

Ο απολογισμός δείχνει ένα σπασμένο φανάρι εκδορές στον προφηλαχτήρα στραβωμένο καπό δύο κατεστραμένα φτερά + ότι δεν ανοίγει η πόρτα του συνοδηγού ενώ του οδηγού ανοίγει με δυσκολία δεν ξέρω τι δείχνει αυτό και δεν ξέρω τι μπορεί να έχει στραβώσει εσωτερικά μετόπη κλπ...

Δυστυχώς έκανε ήρθαν οι ασφαλιστικές και έκανε δήλωση στον άλλον ενώ θα μπορούσαμε να το κανονίσουμε έτσι ώστε να του πληρώσουμε την ζημιά του και να μας κάλυπτε εμάς η ασφάλεια, αλλά τώρα είναι αργά.

20180121_212430.thumb.jpg.234002a01fe953b9ef765a7b1be99fdb.jpg

Edited by giannakhc
Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησα να ανεβάσω και φωτογραφία από την δεξιά μεριά αλλά δεν τα κατάφερα.
Ο απολογισμός δείχνει ένα σπασμένο φανάρι εκδορές στον προφηλαχτήρα στραβωμένο καπό δύο κατεστραμένα φτερά + ότι δεν ανοίγει η πόρτα του συνοδηγού ενώ του οδηγού ανοίγει με δυσκολία δεν ξέρω τι δείχνει αυτό και δεν ξέρω τι μπορεί να έχει στραβώσει εσωτερικά μετόπη κλπ...
Δυστυχώς έκανε ήρθαν οι ασφαλιστικές και έκανε δήλωση στον άλλον ενώ θα μπορούσαμε να το κανονίσουμε έτσι ώστε να του πληρώσουμε την ζημιά του και να μας κάλυπτε εμάς η ασφάλεια, αλλά τώρα είναι αργά.
20180121_212430.thumb.jpg.234002a01fe953b9ef765a7b1be99fdb.jpg
Κριμα.... κοιτα σε μαντρες αποσυρσης μηπως βρεθει κανα ιδιο κ παρεις τα πραγματα..

Στάλθηκε από το SM-A520F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago , Carolina Savva said:

Κριμα....emoji26.pngemoji26.png κοιτα σε μαντρες αποσυρσης μηπως βρεθει κανα ιδιο κ παρεις τα πραγματα..

Στάλθηκε από το SM-A520F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ξέρει κανείς που έχει εχω ακουσει για Ασπρόπυργο και Μενίδι

Link to comment
Share on other sites

ξέρει κανείς που έχει εχω ακουσει για Ασπρόπυργο και Μενίδι
Ξερω για Καλυβια Θορικου,στη Λαυριου, ο Τσιβόλας.

Στάλθηκε από το SM-A520F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.