Jump to content
mike-r32

R32 βελτίωση turbo

Recommended Posts

Καλησπερα παιδιά..! Λοιπόν μόλις προσφάτως κατάφερα να πάρω ένα Golf 5 r32 με βελτιωμένα κάποια περιφερειακά όπως φρένα, ολοκληρωμένο σύστημα εξάτμισης κ είμαι στο ψάξιμο για κανένα κιτ Τούρμπο.. ξέρετε κάποιο να μου προτείνετε..; Έχω γνωστούς σε οίκους βελτίωσης οι οποίοι ψάχνουν για μεταχειρισμένο κιτακι αλλά θα ήθελα να ψάξω και σε καινούργιο.. ευχαριστώ πολύ..! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θα μείνεις σε μαμα μοτέρ ή θα το κάνεις σφυρίλατο ?

 

ΥΓ.Χάθηκες για αρκετό καιρό..well come back:thumbsu:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Θα πρότεινα ένα ωραιο αν και ακριβό supercharger kit όπως εδώ: http://www.carlicious-parts.com/epages/62028049.sf/en_US/?ViewObjectPath=/Shops/62028049


Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 27/1/2018 at 3:34 ΜΜ, nikdev said:

Θα μείνεις σε μαμα μοτέρ ή θα το κάνεις σφυρίλατο ?

 

ΥΓ.Χάθηκες για αρκετό καιρό..well come back:thumbsu:

Ναι όντως κάποια χρόνια χάθηκα..!! Αλλά γυρνάμε πάλι στα vw!!! Προς το παρών μαμά.. μου είπαν από apr για 0.8 άντε 1 bar στα 500 hp δεν ξέρω ακόμα τιμή βέβαια γιατί μου είπαν θα ψάξουν για μεταχειρισμένο.. είμαι ακόμα σε αναμονή..!

Link to comment
Share on other sites

On 27/1/2018 at 5:36 ΜΜ, SkyNet said:

Θα πρότεινα ένα ωραιο αν και ακριβό supercharger kit όπως εδώ: http://www.carlicious-parts.com/epages/62028049.sf/en_US/?ViewObjectPath=/Shops/62028049


Sent from my iPad using Tapatalk

Είναι λίγο τσιμπημένο νομίζω..!!

Edited by mike-r32
Link to comment
Share on other sites

On 29/1/2018 at 10:59 ΠΜ, mike-r32 said:

Ναι όντως κάποια χρόνια χάθηκα..!! Αλλά γυρνάμε πάλι στα vw!!! Προς το παρών μαμά.. μου είπαν από apr για 0.8 άντε 1 bar στα 500 hp δεν ξέρω ακόμα τιμή βέβαια γιατί μου είπαν θα ψάξουν για μεταχειρισμένο.. είμαι ακόμα σε αναμονή..!

Μαμά και 500 δηλαδή. :startle:

Θες τουρμπίνα φορτηγού GTΧ35+ PT6466+ για 0,8-1bar 500ps. Τέλος πάντων δες εκεί αμα καταλήξεις σοβαρα και το συζητάμε.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.