Jump to content
kouliss

#1 Πανελλήνια Συνάντηση 2018, Ιωάννινα, 10-11 Μαρτίου

Recommended Posts

Για τα μέλη από την περιοχή της Αττικής η εταιρεία MRD TUNING προσφέρει δωρεάν τεχνικό έλεγχο στους συμμετέχοντες της εκδρομής.

Link to comment
Share on other sites

Αναρτήθηκε ανανεωμένος ο οδηγός της εκδρομής, οι λίστες με τους Δωροθέτες και τα πρώτα Δώρα της λαχειοφόρου κλήρωσης!!!

Link to comment
Share on other sites

Μέσα κι εγώ + στην κοπή πίτας, μέσα στη βραδινή έξοδο του Σαββάτου, μέσα στη φωτοφραφιση της Κυριακής, καφέ και ότι άλλο έχει, γενικά μέσα, εκτός του ξενοδοχείου

Στάλθηκε από το E5303 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στο club! Ενημερωνω οτι δεν θα ερθω στην πανελληνια.. Καλα να περασετε κ θα τα πουμε σε επομενη συναντηση!

Στάλθηκε από το SM-A520F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και εγώ είμαι μέσα έχω σπίτι στα Γιάννενα απλά είμαι μέσα στην κοπή της πίτας 2 άτομα και για τν φωτογράφιση είμαι μέσα τν κυριακη

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago , Giannis Chloptsios said:

Καλησπέρα και εγώ είμαι μέσα έχω σπίτι στα Γιάννενα απλά είμαι μέσα στην κοπή της πίτας 2 άτομα και για τν φωτογράφιση είμαι μέσα τν κυριακη

Για την βραδινή έξοδο στην ταβέρνα είσαι μέσα; 

Link to comment
Share on other sites

doumasj + :wub:, ΔΙΚΛΙΝΟ με 1 κρεβάτι, ΝΑΙ στην κεντρική εκδήλωση με 2 άτομα, ΝΑΙ στο βραδινό γεύμα με 2 άτομα, ΝΑΙ στην φωτογράφηση και την εκδήλωση μετά 

 

Mπλούζα επετειακή:

Ανδρική, 1/L 

Γυναικεία, 1/M

Link to comment
Share on other sites

Την Κυριακή αμέσως μετά την φωτογράφηση έχουμε κατά νου να μαζευτούμε στο καφέ lungolago! Η οποία είναι πολύ κοντά στο σημείο φωτογράφησης!

Παρακαλούμε σημειώστε μας αν θα ακολουθήσετε ώστε να δεσμεύσουμε χώρο για όλους!

 

Η λέσχη για την διευκόλυνση των μελών και των φίλων που θα ακολουθήσουν στις εκδηλώσεις επικοινώνησε με το PARKING NEON, επί της οδού Στρατάρχου Παπάγου 7, για την επίτευξη καλύτερης τιμής (2,5€). Τα μέλη που θα συμμετάσχουν θα πρέπει να μας στείλουν σε ΠΜ το κινητό τους τηλέφωνο για να λάβουν ειδικό εκπτωτικό μήνυμα. Η καλύτερη τιμή θα ισχύει για την στάθμευση του οχήματος το Σάββατο (νυχτερινή διασκέδαση) και την Κυριακή (καφέ).

 

Η φωτογράφηση επί της πλατείας Μαβίλη, μετά από την σχετική άδεια που λάβαμε από τον Δήμο.

 

 

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago , xrigolfakias said:

Για την βραδινή έξοδο στην ταβέρνα είσαι μέσα; 

Όχι δεν θα μπορέσω για τν βραδινή απλά για τν καφέ θα έρθω τν κυριακη

Link to comment
Share on other sites

Μέσα εγώ +1 και για τον καφέ. Βάλτε με και στην κοπή πίτας θέση παιδιά, ακόμα δε ξερω αν προλάβω να έρθω στην κοπή τις 5 η ώρα. Αν δε δουλεύω θα είμαι Γιάννενα απ το πρωί Σαββάτου, αλλιώς, σχολαω μεσημέρι και έρχομαι σφαίρα. Μια ερώτηση όμως. Το πάρκινγκ για ποιο λόγο είναι; Για το βράδυ στην ταβέρνα; Είναι κάτω στην πόλη;

Στάλθηκε από το E5303 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago , xrigolfakias said:

Μέσα εγώ +1 και για τον καφέ. Βάλτε με και στην κοπή πίτας θέση παιδιά, ακόμα δε ξερω αν προλάβω να έρθω στην κοπή τις 5 η ώρα. Αν δε δουλεύω θα είμαι Γιάννενα απ το πρωί Σαββάτου, αλλιώς, σχολαω μεσημέρι και έρχομαι σφαίρα. Μια ερώτηση όμως. Το πάρκινγκ για ποιο λόγο είναι; Για το βράδυ στην ταβέρνα; Είναι κάτω στην πόλη;

Στάλθηκε από το E5303 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

 

Η Στοα Λουλη δεν εχει παρκινγκ οποτε πηραμε καλυτερη τιμη ωστε να τα παρκαρουμε ολα μαζι. Επισης την Κυριακη θα παρκαρουμε παλι στο ιδιο γιατι ειναι εκει κοντα το καφε.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago , Giannis Chloptsios said:

Όχι δεν θα μπορέσω για τν βραδινή απλά για τν καφέ θα έρθω τν κυριακη

Γιαννη αντε να σε γνωρισουμε και απο κοντα.

Link to comment
Share on other sites

 
Η Στοα Λουλη δεν εχει παρκινγκ οποτε πηραμε καλυτερη τιμη ωστε να τα παρκαρουμε ολα μαζι. Επισης την Κυριακη θα παρκαρουμε παλι στο ιδιο γιατι ειναι εκει κοντα το καφε.
Ωραία φιλαράκι, εγώ θέλω μιά θέση για το golf. Πως γίνεται η κράτηση; Σε ποιον στελω το κινητό;

Στάλθηκε από το E5303 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 λεπτά πριν , xrigolfakias said:

Ωραία φιλαράκι, εγώ θέλω μιά θέση για το golf. Πως γίνεται η κράτηση; Σε ποιον στελω το κινητό;

Στάλθηκε από το E5303 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Στον Κοσμα (kouliss).

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Ειμαςτε και εμείς οκ. Δυο άτομα διαμονή σε δίκλινο, συμμετοχή στην κοπή της πίτας, συμμετοχή στη βραδινή έξοδο, συμμετοχή στην φωτογράφιση...!
 


Επίσης ναι και για τις μπλουζες...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by activious
merge
Link to comment
Share on other sites

Ανανεώθηκε ο οδηγός της εκδρομής. Μικρές αλλαγές στις ώρες για την καλύτερη οργάνωση μας και προστέθηκαν δώρα και χορηγοί. Τους ευχαριστούμε.

Ανέβηκε το τελικό σχέδιο της μπλούζας.

 

Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ανανεώθηκε ο οδηγός της εκδρομής. Μικρές αλλαγές στις ώρες για την καλύτερη οργάνωση μας και προστέθηκαν δώρα και χορηγοί. Τους ευχαριστούμε.
Ανέβηκε το τελικό σχέδιο της μπλούζας.
 
Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
 
 
Για το πάρκινγκ ποιον πρέπει να ενημερώσουμε;

Στάλθηκε από το E5303 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα...θα ερθω Κυριακη πρωι για την φωτογραφιση και τν καφε...1 αμαξι,εγω και ακομη ενα ατομο...ευχαριστω...

Edited by Titos Karaha
Link to comment
Share on other sites

[mention=24725]xrigolfakias[/mention]: τον Kouliss φίλε
Εντάξει, τον έχω στειλει

Στάλθηκε από το E5303 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago , nikos3bg said:

απο τρικαλα και καλαμπακα που θα γινει η αναχωρισει...?

Για Σάββατο η Κυριακή?

 

Link to comment
Share on other sites

2 λεπτά πριν , PAGOURISTAS said:

Για Σάββατο η Κυριακή?

 

Σαββατο αυθημερον

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.