Jump to content
Βαλάρης Τηλέμαχος

Προβλήματα σε golf gt tsi

Recommended Posts

Θα ήθελα την βοήθειά σας. Η γυναίκα μου έχει ένα golf gt tsi του 08 και έχει διάφορα προβλήματα. Επειδή δεν θέλω να με γδύσουν ζητώ βοήθεια μπας και την βγάλω οικονομικά. 1ον καπνίζει απο την εξάτμιση όχι πάντα αλλά οταν το κάνει ντουμανιάζει τον τόπο. Στο συνεργείο που το πήγα μου είπε οτι μάλλον έχει ραγίσει η τουρμπίνα. 2ον έχει αυτόματο σασμάν και δεν έχει καθόλου προεκίνηση , δλδ  αν έχει ανηφόρα σε παίρνει πίσω και μάλιστα αρκετά μέχρι να ξεκινήσει. 3ον η ηλιοροφή πολλές φορές εκεί που είναι παρκαρισμένο και συνήθως νύχτα ανοίγει απο μόνη της και το πρωί θα κλείσει πάρα πολύ δύσκολα.

Σας παρακαλώ βοηθείστε με να βρω λύσεις

 

Link to comment
Share on other sites

Οσο αναφορα την τουρμπινα, δυστυχως με μη σωστη χρηση  δεν χαριζεται (οσο αναφορα την οδηγικη συμπεριφορα οσο ειναι κρύα και ζεστή αντιστοιχα). Το 2ο δεν νομιζω να μπορεις να κανεις κατι,3ο το συνηθως νυχτα δεν νομιζω να συνδεεται καπως, θελει συνεργειο να τσεκαρουν ασφαλεια,οδηγους κτλ. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, TimZr said:

Οσο αναφορα την τουρμπινα, δυστυχως με μη σωστη χρηση  δεν χαριζεται (οσο αναφορα την οδηγικη συμπεριφορα οσο ειναι κρύα και ζεστή αντιστοιχα). Το 2ο δεν νομιζω να μπορεις να κανεις κατι,3ο το συνηθως νυχτα δεν νομιζω να συνδεεται καπως, θελει συνεργειο να τσεκαρουν ασφαλεια,οδηγους κτλ. 

Με την τουρμπίνα το ξέρω έχεις δίκιο (γυναίκα το οδηγεί).

Με το σασμάν είναι πρόβλημα γτ θα πάρει κανέναν παραμάζωμα , δεν μπορεί να μην υπάρχει λύση

Link to comment
Share on other sites

ανοιξε το θεμα στο στην σωστη ενοτητα.."Golf"-προβληματα...

εδω θα το δουν ελαχιστοι...

κλειδωνει ....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.