Jump to content
Tasososos

Κακές αντιπροσωπίες !

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους .

Τη κάνεις όταν το 6άρι DIESELάκι Golfάκι σου 1.6 (DSG)   καταστραφεί (πέρσι MECTRONIC ,φέτος μάλλον φλάντζα),μαζί oi διακοπές ,τα νεύρα και η τσέπη σου από επανειλημμένες αστοχίες ,παραλήψεις ,επιπολαιότητες και ημιμάθειες του μηχανικού σου (όλα τα service σε αντιπροσωπία μέχρι και σήμερα);;;

Τη κάνεις όταν ο επίσημος αντιπρόσωπος κάνει την μια μ@...κια μετά την άλλη ;;;

Ειλικρινά ζητάω μια συμβουλή ή έναν τίμιο μηχανικό να απαλλαγώ από τους ατελείωτους τζάμπα μάγκες που μαθαίνουν στην δική μας πλάτη .

Κατοικώ Αθήνα άλλα για 2ρη φορά μέσα σε ένα χρόνο με έχει αφήσει 600χλμ. μακριά απο το σπίτι μου παρόλο την << στενή >> παρακολούθηση από συγκεκριμένο service της VW ...

Edited by Tasososos
Link to comment
Share on other sites

On 31/5/2018 at 1:01 ΠΜ, Tasososos said:

Καλησπέρα σε όλους .

Τη κάνεις όταν το 6άρι DIESELάκι Golfάκι σου 1.6 (DSG)   καταστραφεί (πέρσι MECTRONIC ,φέτος μάλλον φλάντζα),μαζί oi διακοπές ,τα νεύρα και η τσέπη σου από επανειλημμένες αστοχίες ,παραλήψεις ,επιπολαιότητες και ημιμάθειες του μηχανικού σου (όλα τα service σε αντιπροσωπία μέχρι και σήμερα);;;

Τη κάνεις όταν ο επίσημος αντιπρόσωπος κάνει την μια μ@...κια μετά την άλλη ;;;

Ειλικρινά ζητάω μια συμβουλή ή έναν τίμιο μηχανικό να απαλλαγώ από τους ατελείωτους τζάμπα μάγκες που μαθαίνουν στην δική μας πλάτη .

Κατοικώ Αθήνα άλλα για 2ρη φορά μέσα σε ένα χρόνο με έχει αφήσει 600χλμ. μακριά απο το σπίτι μου παρόλο την << στενή >> παρακολούθηση από συγκεκριμένο service της VW ...

Καλησπέρα φίλε μου.

 

Αν θέλεις καλό συνεργείο-μάστορα που να κατέχει το θέμα diesel τότε πέρνα μια βόλτα απο εδώ. Από τους ποιό παλιούς μαστόρους στο θέμα diesel.

 

https://www.*******.gr/details/6e43bjafb465a4ai67755ic4bj73_04j

 

Είναι στο περιστέρι ακριβώς πίσω από την Βιαμαξ 

 

Καλώς μάστορας, και έντιμος σε αυτά που λέει.

Ίσως ό μοναδικός στην Αθήνα που το κατέχει το θέμα diesel.

 

 

 

 

 

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

On 31/5/2018 at 6:57 ΜΜ, OMINUS said:

Καλησπέρα φίλε μου.

 

Αν θέλεις καλό συνεργείο-μάστορα που να κατέχει το θέμα diesel τότε πέρνα μια βόλτα απο εδώ. Από τους ποιό παλιούς μαστόρους στο θέμα diesel.

 

https://www.*******.gr/details/6e43bjafb465a4ai67755ic4bj73_04j

 

Είναι στο περιστέρι ακριβώς πίσω από την Βιαμαξ 

 

Καλώς μάστορας, και έντιμος σε αυτά που λέει.

Ίσως ό μοναδικός στην Αθήνα που το κατέχει το θέμα diesel.

 

 

 

 

 

Σε ευχαριστώ OMINUS αλλά μου είπε οτι ασχολείτε μόνο με τροφοδοσία ,μπέκ κτλ...

 

Link to comment
Share on other sites

On 1/6/2018 at 12:08 ΠΜ, Dimosthenis said:

Πας στον Μοίρα Παναγιώτη Περιστέρι ,όλα τα ταχί εκεί 

Σε ευχαριστώ πολύ Dimostheni ,πάω τώρα από εκεί γιατί το τηλέφωνο της google είναι λάθος .

Link to comment
Share on other sites

On 1/6/2018 at 12:08 ΠΜ, Dimosthenis said:

Πας στον Μοίρα Παναγιώτη Περιστέρι ,όλα τα ταχί εκεί 

Σε ευχαριστώ πολύ Dimostheni ,πάω τώρα από εκεί γιατί το τηλέφωνο της google είναι λάθος .

Παιδιά η αντιπροσωπία λέει ότι είναι ψυγείο λαδιού .Την φλάτζα την απέκλεισαν .Πολύ λίγα χλμ.  Όταν τους ρώτησα πόσο σίγουρο είναι οτι είναι μόνο το ψυγείο λαδιού

Άφησαν να εννοηθεί ότι το αλλάζουμε και βλέπουμε .400 ευρώ ... να το αφήσωωω....

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.