Jump to content
kouliss

Tour Day @ Αττική, 24/6/2018, Παραλία Αλικές

Recommended Posts

2018-daluz.png

 

Αγαπητά μέλη,

 

Το Hellenic VWClub σας καλεί σε μια καλοκαιρινή εξόρμηση για μπάνιο στην Χαλκίδα, στο beach club DALUZ, στην παραλία Αλυκές Δροσιάς, την Κυριακή 24 Ιουνίου, για να κάνουμε όλοι μαζί απολαυστικές βουτιές και να διασκεδάσουμε!

Το ραντεβού είναι για τις 8:50 το πρωί της Κυριακής στο κόμβο της παλιάς Renault (Λεωφ. Θεσσαλονίκης - Νέα Φιλαδέλφεια 143 42 - 38.049532, 23.743054) στη Φιλαδέλφεια Η αναχώρηση θα γίνει αυστηρά στις 09:00 με προορισμό την παραλία, όπου θα μας περιμένουν θέσεις στάθμευσης και χώρος για να αράξουμε στο beach club DALUZ.

Εφοδιαστείτε με τα απαραίτητα … και το χαμόγελο σας! Μια συνάντηση με πολύ … νερό!

Υπενθυμίζουμε ότι μπορείτε να έλθετε μόνοι ή με την δική σας παρέα! Φυσικά θέλουμε να φέρετε μαζί σας και τα VOLKSWAGEN οχήματα σας για να τα θαυμάσουμε!

Δηλώστε την συμμετοχή σας έως την Παρασκευή 22/6 με τον γνωστό τρόπο, δηλαδή ψευδώνυμο και αριθμός ατόμων που θα σας συνοδεύουν.

Είναι απαραίτητο να μας ενημερώσετε έγκαιρα ώστε να μπορέσουμε να εξασφαλίσουμε χώρο για όλους μας, μια και την Κυριακή η παραλία θα είναι γεμάτη! Για αυτό άλλωστε το μαγαζί έχει ζητήσει να συγκεντρωθούμε σχετικά νωρίς στον χώρο.

 

Υπενθυμίζουμε οι συμμετέχοντες να έχουν μαζί τους pmr και να έχουν εφοδιάσει το όχημα τους με τα κατάλληλα καύσιμα.

 

Συμμετοχές:

 

  • Kouliss + eFfIeT
  • chris_87
  • Tasos555 + 1
  • AgUPaki + 2
  • TsakasG40
  • Darth_Cotsos
  • mommygti
  • Carolina Savva
  • thunder-j +1
  • Nikosrocco

 

 

Link to comment
Share on other sites

Θα έρθω! Και ελπίζω να καταφέρω να ξυπνήσω για να έρθω... :P

Link to comment
Share on other sites

δυστυχώς εμείς για άλλη μια φορά θα πάρουμε απουσία. ελπίζουμε στην επόμενη....

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που δεν εχω δεν μπορω να ρθω;

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Φυσικά και μπορείς.!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ομαδαρα!!
Θα ερθω, 1 ατομο!!13d581aa28b578743fb4947de693b303.jpg

Στάλθηκε από το SM-A520F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θα ειμαι και γω παρων αν προλαβουμε το ραντεβου λογω βενιαμιν συνεπιβατη....

Δυο ατομα λοιπον και μισο...

Link to comment
Share on other sites

Στο αρχικό θέμα έχουν σημειωθεί οι δηλώσεις συμμετοχής ως στιγμής.

Link to comment
Share on other sites

Το απρόοπτο τελικά ήρθε...Μου πήραν το δίπλωμα και δεν θα μπορέσω να είμαι παρών..!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites



Θα έρθω κι εγώ στη θέση του Chris_87 2 ατομα

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk






Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χρήστο δεν πειράζει. Να αμέσως βρέθηκε αντικατάσταση. Χα χα.
Συν 2 η Μαριαλένα.

Επίσης αν μας πιάσει βροχή... Όλο και κάτι άλλο θα βρούμε να κάνουμε. Όρεξη να υπάρχει.

Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago , kouliss said:

Χρήστο δεν πειράζει. Να αμέσως βρέθηκε αντικατάσταση. Χα χα.
Συν 2 η Μαριαλένα.

Επίσης αν μας πιάσει βροχή... Όλο και κάτι άλλο θα βρούμε να κάνουμε. Όρεξη να υπάρχει.

Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Κι εγώ μέσα +1

On 11/6/2018 at 7:55 ΜΜ, kouliss said:

2018-daluz.png

 

Αγαπητά μέλη,

 

Το Hellenic VWClub σας καλεί σε μια καλοκαιρινή εξόρμηση για μπάνιο στην Χαλκίδα, στο beach club DALUZ, στην παραλία Αλυκές Δροσιάς, την Κυριακή 24 Ιουνίου, για να κάνουμε όλοι μαζί απολαυστικές βουτιές και να διασκεδάσουμε!

Το ραντεβού είναι για τις 8:50 το πρωί της Κυριακής στο κόμβο της παλιάς Renault (Λεωφ. Θεσσαλονίκης - Νέα Φιλαδέλφεια 143 42 - 38.049532, 23.743054) στη Φιλαδέλφεια Η αναχώρηση θα γίνει αυστηρά στις 09:00 με προορισμό την παραλία, όπου θα μας περιμένουν θέσεις στάθμευσης και χώρος για να αράξουμε στο beach club DALUZ.

Εφοδιαστείτε με τα απαραίτητα … και το χαμόγελο σας! Μια συνάντηση με πολύ … νερό!

Υπενθυμίζουμε ότι μπορείτε να έλθετε μόνοι ή με την δική σας παρέα! Φυσικά θέλουμε να φέρετε μαζί σας και τα VOLKSWAGEN οχήματα σας για να τα θαυμάσουμε!

Δηλώστε την συμμετοχή σας έως την Παρασκευή 22/6 με τον γνωστό τρόπο, δηλαδή ψευδώνυμο και αριθμός ατόμων που θα σας συνοδεύουν.

Είναι απαραίτητο να μας ενημερώσετε έγκαιρα ώστε να μπορέσουμε να εξασφαλίσουμε χώρο για όλους μας, μια και την Κυριακή η παραλία θα είναι γεμάτη! Για αυτό άλλωστε το μαγαζί έχει ζητήσει να συγκεντρωθούμε σχετικά νωρίς στον χώρο.

 

Υπενθυμίζουμε οι συμμετέχοντες να έχουν μαζί τους pmr και να έχουν εφοδιάσει το όχημα τους με τα κατάλληλα καύσιμα.

 

Συμμετοχές:

 

  • Kouliss + eFfIeT
  • chris_87
  • Tasos555 + 1
  • AgUPaki + 2
  • TsakasG40
  • Darth_Cotsos
  • mommygti
  • Carolina Savva
  • thunder-j +1
  • Nikosrocco

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.