Jump to content
Kostas Maurogiorgis

Seat Altea freetrack φίλτρο&πρόγραμμα

Recommended Posts

Καλησπέρα είμαι νέος στην ομάδα. Σκέφτομαι να βάλω φίλτρο και πρόγραμμα της REVO Αλλά εχω μπερδευτεί λίγο με τις εισαγωγές αέρα ποια πιστεύετε οτι ειναι η καλύτερη επιλογή?

Link to comment
Share on other sites

On 6/9/2018 at 1:13 ΠΜ, Kostas Maurogiorgis said:

Καλησπέρα είμαι νέος στην ομάδα. Σκέφτομαι να βάλω φίλτρο και πρόγραμμα της REVO Αλλά εχω μπερδευτεί λίγο με τις εισαγωγές αέρα ποια πιστεύετε οτι ειναι η καλύτερη επιλογή?

γιατί δεν μιλάς με revo να σου πουν τι μπορεί να μπει?Νομίζω όμως ότι ένα ποιο ελεύθερο απλό φίλτρο θα ήταν η ποίο safe λύση

Link to comment
Share on other sites

Κατ’εμε η καλυτερη και οικονομική λυση ειναι να φτιαξεις μια μονος σου.

Παιρνεις ενα ωραιο φιλτρακι απο το Ebay με 30-35 Ramair και πας σε ενα εξατμισα να σου φτιαξει τον σωληνα για να την τοποθετησεις.

 

Προγραμμα οτι και να βαλεις ολα ιδια ειναι μετα απο τοσα χρονια και ιδιαιετερα σε ενα απλο πρωτο σταδιο.

Μιλα με 2-3-4 προγραμματιστες και οποιος σου γεμισει το ματι και σου πει τα λιγοτερα λεφτα πηγαινε.

Υ.Γ Τι μοτερ εχεις;!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Φοράω τον 2,0 με τα 200hp. Βρηκα και ενα Πρόγραμμα τα λεγόμενα plug&play απο γνωστή γερμανική εταιρεία την RACE CHIP. Δεν ξέρω για πείτε μου Την γνώμη σας και γι'αυτου του είδους προγράμματα?

Link to comment
Share on other sites

Race chip δεν είναι προγραμμα είναι παράλληλος. Καλύτερα προτίμησε ένα σωστό custom προγραμμα να πάρεις τα μέγιστα


Sent from my iPad using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

kalispera με ενδιαφερει και εμενα για το freetrack moy εχω και εγω το ιδιο tsi 211Hp 

και τιμες παρακαλω

παρακολουθω ...

Edited by donald..
Link to comment
Share on other sites

Τιμές θα πάρεις από τους αντιπροσώπους των εταιριών, καθώς αλλάζουν και διαφέρουν από μοντέλο σε μοντέλο.

Επίσης τρέχουν και περίοδοι εκπτώσεων με καλές προσφορές.

 

Το συγκεκριμένο αυτοκίνητο λόγω χαρακτήρα, νομίζω μ΄ένα προγραμματάκι κι ένα πανελ είναι μια χαρά μέχρι εκεί.

 

On 29/9/2018 at 12:30 ΠΜ, SkyNet said:

Race chip δεν είναι προγραμμα είναι παράλληλος. Καλύτερα προτίμησε ένα σωστό custom προγραμμα να πάρεις τα μέγιστα


Sent from my iPad using Tapatalk

+1

 

On 9/10/2018 at 10:30 ΜΜ, donald.. said:

kalispera με ενδιαφερει και εμενα για το freetrack moy εχω και εγω το ιδιο tsi 211Hp 

και τιμες παρακαλω

παρακολουθω ...

Το δικό σου μοτέρ είναι 2ης γενιάς, παίρνει λιγάκι περισσότερο με το προγραμμα

Link to comment
Share on other sites

Φίλε nikdev ευχαριστώ για την απαντήσει πήρα τηλ στο etuning και ρώτησα για το δικό μου και μου είπε 400 εύρο 

Νορμάλ μου φαίνετε και γύρο στα +50hp με δυναμομετρησει ολα αυτα Έτσι μου είπε. 

 

Έχει κάνεις άποψη για etuning ? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.