Jump to content
kouliss

Weekly Night Out @ Αττική, Δευτέρα 1 Οκτωβρίου 2018

Recommended Posts

Αγαπητά μέλη

Η Ελληνική Αγωνιστική - Αυτοκινητιστική Λέσχη Φίλων και Κατόχων Volkswagen οχημάτων μετά από καιρό σας προσκαλεί σε ακόμα μια συνάντηση της στην περιοχή της Αττικής.
Το ραντεβού μας ορίζεται στις 20:00 στο 3ο επίπεδο του parking του TERRA PETRA στην Πετρούπολη. Στις 20:30 θα κατευθυνθούμε στο εσωτερικό χώρο για να απολαύσουμε τον καφέ μας ή ότι άλλο επιθυμούμε.

Επίσης θα έχουμε την δυνατότητα παλιά αλλά και νέα μέλη να συζητήσουμε την επικαιρότητα καθώς και ότι μας απασχολεί σχετικά με τα βελτιωμένα ή εργοστασιακής μορφής vw οχήματά μας.
Φορέστε τα αξεσουάρ της λέσχης μας και ελάτε ακόμα και με την δική σας παρέα σε μια συνάντηση του Hellenic VWClub γεμάτη καλή διάθεση και όρεξη για συζήτηση.

Δηλώστε μας την παρουσία σας για την ορθή οργάνωση μας.

 Σημειώστε τον αριθμό των συνοδών σας.

 

~~~~
Συνδεθείτε μαζί μας στα κοινωνικά δίκτυα: ακολουθήστε μας στο icon-social_twitter.png | κάντε μας Like στο icon-social_facebook.png | δείτε μας στο icon-social_youtube.png
Σημαντικές σελίδες: Κάρτες Μέλους | Αγγελίες | Αξεσουάρ
Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6999 VWCLUB, 6999 892 582, 17:00 - 19:00

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητά μέλη

Η Ελληνική Αγωνιστική - Αυτοκινητιστική Λέσχη Φίλων και Κατόχων Volkswagen οχημάτων μετά από καιρό σας προσκαλεί σε ακόμα μια συνάντηση της στην περιοχή της Αττικής.
Το ραντεβού μας ορίζεται στις 20:00 στο 3ο επίπεδο του parking του TERRA PETRA στην Πετρούπολη. Στις 20:30 θα κατευθυνθούμε στο εσωτερικό χώρο για να απολαύσουμε τον καφέ μας ή ότι άλλο επιθυμούμε.

Επίσης θα έχουμε την δυνατότητα παλιά αλλά και νέα μέλη να συζητήσουμε την επικαιρότητα καθώς και ότι μας απασχολεί σχετικά με τα βελτιωμένα ή εργοστασιακής μορφής vw οχήματά μας.
Φορέστε τα αξεσουάρ της λέσχης μας και ελάτε ακόμα και με την δική σας παρέα σε μια συνάντηση του Hellenic VWClub γεμάτη καλή διάθεση και όρεξη για συζήτηση.

Δηλώστε μας την παρουσία σας για την ορθή οργάνωση μας.

 Σημειώστε τον αριθμό των συνοδών σας.

 

~~~~
Συνδεθείτε μαζί μας στα κοινωνικά δίκτυα: ακολουθήστε μας στο icon-social_twitter.png | κάντε μας Like στο icon-social_facebook.png | δείτε μας στο icon-social_youtube.png
Σημαντικές σελίδες: Κάρτες Μέλους | Αγγελίες Αξεσουάρ
Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6999 VWCLUB6999 892 58217:00 - 19:00

Καλησπερα στο team!! Θα ερθω 1 ατομο.

Στάλθηκε από το SM-A520F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μεσα και εγω 1 άτομο

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πρώτα ο Θεός να είμαστε καλά και εγώ εκεί θα είμαι

Στάλθηκε από το Lenovo P70-A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ μέσα! να σας γνωρίσω και από κοντά.:good:

 

Μια μικρή διευκρίνηση θα ηθελα , ΠΡΏΤΑ θα μαζευτείτε 3ο επίπεδο του parking ΚΑΙ ΜΕΤΆ ΘΑ ΠΆΜΕ ΜΈΣΑ . 

 

ειναι στάνταρ αυτο???   

Link to comment
Share on other sites

πρώτα ο Θεός μέσα κι εγώ 2 άτομα...απλά να μου πει κάποιος επειδή έχω seat leon αν είμαι κατάλληλος για το group...?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Στο group είσαι και εσύ. Θα χαρούμε να σε γνωρίσουμε

πρώτα ο Θεός μέσα κι εγώ 2 άτομα...απλά να μου πει κάποιος επειδή έχω seat leon αν είμαι κατάλληλος για το group...?


Στάλθηκε από το Lenovo P70-A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ομαδα ειμαι νεο μελος εγω και αλλο ενα ατομο ειμαστε μεσα για terapetra

Edited by Dimitris Vrettos
Link to comment
Share on other sites

Μέσα κι εγώ...

Στάλθηκε από το VFD 900 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχω αργήσει λόγω κίνησης. Ραντεβού στο 3ο επίπεδο πάρκινγκ σε 10 λεπτά

Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

λόγο ίωσης (που δεν λέει να με αφήσει) δεν θα μπορέσω να έρθω :sick:  

Edited by OMINUS
Link to comment
Share on other sites

Καμιά φωτό βγάλατε ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.