Jump to content
OMINUS

Μου ''ΈΚΛΕΨΑΝ'' Της Τάπες Από Της Ζάντες!

Recommended Posts

Σήμερα μου έκλεψαν τα καπάκια από της ζάντες επάνω, τα καπάκια που έχουν το σήμα της vw επάνω τους. 

 

ΕΛΕΟΣ!!!! :growl: Τι θα τα κάνεις ρε πούσ@@@ μου στον :ass: θα τα βάλεις. έλεος ρε τον κάθε μα@@@α 

 

αν ειναι δυνατών...:growl::growl:           

Link to comment
Share on other sites

ξέρουμε πόσο έχουν τα καπάκια της ζάντας??? 

 

εχω των κωδικό 3B7 601 171 

 

ξέρει κανείς πόσο έχουν σαν τεμάχιο???     

Link to comment
Share on other sites

Πηρα ιμιτασιον - που δεν μπορείς να καταλάβεις την διαφορά - με 10 Ε την τετράδα από συνοικιακό μαγαζί στην πόλη μου .

 

Ψαξε σε κανένα μαγαζι με αξεσουαρ αυτοκινητων , μην δώσεις 30αρια ( που έβλεπα ιντερνετικά )

 

ΥΓ . ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ότι όταν τα έβαλα τα κολλησα ελαφρως με κολλα. Δυστυχως υπάρχουν τσιπιδες που κλεβουν αντικείμενα αξίας 2,5 ευρώ το ένα .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 λεπτά πριν , Devote said:

Πηρα ιμιτασιον - που δεν μπορείς να καταλάβεις την διαφορά - με 10 Ε την τετράδα από συνοικιακό μαγαζί στην πόλη μου .

 

Ψαξε σε κανένα μαγαζι με αξεσουαρ αυτοκινητων , μην δώσεις 30αρια ( που έβλεπα ιντερνετικά )

 

ΥΓ . ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ότι όταν τα έβαλα τα κολλησα ελαφρως με κολλα. Δυστυχως υπάρχουν τσιπιδες που κλεβουν αντικείμενα αξίας 2,5 ευρώ το ένα .

 

ξεφτίλα λέγετε αυτο για εμένα....:growl: τι να πεις?

 

για να μην πάει ο άλλος να αγοράσει πάει και κλέβει του αλλου ... ντροπή πραγματικά...  :aggressive: 

 

κρίμα να έχουμε και λιγο αξιοπρέπεια και τσίπα.....!!!     

Link to comment
Share on other sites

Έχω περάσει και εγώ τα ίδια φίλε...τα είχαν πάρει απο όλες τις ζάντες σύν ότι είχαν βάλει κατσαβίδι και μου έκαναν και γρατσουνιές....από εξωτερικό 10€ τα τέσσερα και όταν ήρθαν έβαλα και κόλα 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Έχω πετύχει να κλέβει από passat ένα αλλοδαπό παιδάκι μικρό ηλικιακά , τον βλέπω και του φωνάζω άστα κάτω και εξαφανισου. Απορώ πως δεν έτρεξε. Τα άφησε και έφυγε. Τα κούμπωσα και εφυγα.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 23/10/2018 at 7:04 ΠΜ, kosigal said:

Έχω περάσει και εγώ τα ίδια φίλε...τα είχαν πάρει απο όλες τις ζάντες σύν ότι είχαν βάλει κατσαβίδι και μου έκαναν και γρατσουνιές....από εξωτερικό 10€ τα τέσσερα και όταν ήρθαν έβαλα και κόλα 

 

2 hours ago , GeorgeSmirlis said:

Έχω πετύχει να κλέβει από passat ένα αλλοδαπό παιδάκι μικρό ηλικιακά , τον βλέπω και του φωνάζω άστα κάτω και εξαφανισου. Απορώ πως δεν έτρεξε. Τα άφησε και έφυγε. Τα κούμπωσα και εφυγα.

Σήμερα έμαθα και την λυπητερή. 

10,50€ έχει το κομμάτι..:(

 

Και ο κωδικός είναι αυτός που έγραψα ποιο πάνω.

Link to comment
Share on other sites

1 λεπτό πριν , passatfsi said:

για ποιο γ@μημενο λογο να παρεις τις ταπες μπρελοκ τις κανουν?

Έλα ντε....:growl:

 

Τι στα κομμάτια θα τα κάνεις??? Και να τα πάρεις δεν είναι και σίγουρο ότι μπορει να μπούνε σε κάποιο άλλο VW.

 

Ξεφτιλα πραγματικά....

 

Τώρα θα με αναγκάσει στα καλά καθούμενα να δώσω 20€ για να πάω να πάρω 2 τάπες. 

 

Και ολά αυτά γιατί αυτός που τα εκλεψε,  είναι τσάπα μάγκας... Και άχρηστος στην ζωή του.. Και δεν είναι αξιος να παει να αγοράσει 2 τάπες 

 

Κινεζικές στο ebay έχουν 7€ η τέσσερις.

 

Μετά από αυτό δεν ξέρω αν θα της ξανα βαλω επάνω...??? 

 

Μπορεί να παραγγείλω 4 τάπες , απλές και να της βάλω απάνω 

 

Link to comment
Share on other sites

Βέβαια μπορεί να είναι και κανένας πιτσιρικάς,  και να μου της βούτηξε για τρόπαιο...:angry2:

 

 

Εδώ κλέβουν βαλβίδες και κεραίες 

Edited by OMINUS
Link to comment
Share on other sites

και εγω εχω βγαλει την κεραια απο τ αμαξι σκεψου για να μην μου την κλεψουν...την εχω μεσα.. αφου υπαρχει ηλιθιος κοσμος...

στην περιοχη μου κιολας υπαρχει ενα *μη επιτρεπόμενη λέξη*ενο που εχει γρατζουνισει με κλειδι οποιο αυτοκινητο εμφανισιακα αξιζει... μαζι και το δικο μου εννοειται.. με κατι τετοια μου λειπουν οι εποχες που ειχα το panda και δεν μ ενοιζε τιποτα...!

Link to comment
Share on other sites

2 λεπτά πριν , passatfsi said:

εγω προσωπικα αν πιασω το γ@μηδι και πειραξει το passat θα γινει της μανουλας του

Και εγώ μαζί σου:hocky:

 

Αλλά δυστυχώς να που δεν σου κάθονται κάτι τέτοια....

Να των τσιμπήσεις και να πει των δεσπότη Παναγιώτη...

 

Δεν μου λέτε κάτι σας παρακαλώ.

 

Εσείς που τα κολλησατε, με τη τα κολλησατε???

 

Και αφού τα κολλησατε, όταν είναι να αλλάξετε λάστιχα βγαίνουν εύκολα μετά????

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου πήραν τη μία...φαίνεται μία του έλειπε....που τη βρίσκω;;;

-Έχω  την εντύπωση πως δεν βγαίνει με την αλλαγή των ελαστικών(τουλάχιστον σ εμένα Β6)

Link to comment
Share on other sites

Σε αντιπροσωπεία δυστυχώς...:aggressive:

 

Κατάφερα να βρω μόνο 3 .

 

Αναγκαστικά θα πάρω μόνο την μία από αντιπροσωπεία.

 

 

Αλλιώς από Ebay 

https://m.ebay.com/sch/i.html?_odkw=VW+wheels+&_from=R40&_trksid=m4084.l1313&_nkw=VW+wheels+logo

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.