Jump to content
takisbrax

Καταστημα αναρτησεων με καλες τιμες???

Recommended Posts

Ψαχνω για καταστημα με καλες τιμες σε αναρτησεις.

Εκανα μια ερευνα αγορας αλλα και παλι καθε αποψη δεκτη.

Σε καταστηματα της Θεσσαλιας δεν μπορω να πω οτι οι τιμες ειναι νορμαλ,ετσι λεω να αγορασω ακομα και απο εξωτερικο τα αμορτισερ και να τα βαλω στον δικο μου μηχανικο που κανω το σερβις.

Να κατεβω π.χ Αθηνα που οι τιμες ειναι πιο χαμηλες δεν αξιζει τον κοπο,αφου με τα εξοδα πηγαινε ελα ειναι τα ιδια λεφτα.

 

Επιπλεον τα αυτοκινητα που θα μπουνε τα αμορτισερ ειναι 3 και διαφορετικα μεταξυ τους.

Απο ιχ εως και 4χ4 αγροτικο.

 

Εχετε καποια προταση?

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago , Passatoukos said:

Autodoc τακη.

Ασυναγωνιστο σε τιμες,και με δωρεαν μεταφορικα σε 10 μερες +/- στην πορτα σου απο 100€ και πανω.

νομιζω οτι το καταστημα todos.gr εχει καλητερες τιμες

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago , takisbrax said:

νομιζω οτι το καταστημα todos.gr εχει καλητερες τιμες

Θα το τσεκαρω οταν ερθει η ωρα για ανταλλακτικο :lol: 

 

Υ.Γ στο Autodoc παραγγελνω απο την εφαρμογη Μεσω κινητου,εχει επιπλεον 20-25% εκπτωση!

Link to comment
Share on other sites

5 λεπτά πριν , Passatoukos said:

Θα το τσεκαρω οταν ερθει η ωρα για ανταλλακτικο :lol: 

 

Υ.Γ στο Autodoc παραγγελνω απο την εφαρμογη Μεσω κινητου,εχει επιπλεον 20-25% εκπτωση!

Μπορείς να δώσεις καμία παραπάνω λεπτομέρεια για αυτό το Autodoc??? 

 

Πώς ακριβώς πληρώνεις? 

 

Πληρώνεις πρώτα και μετά παραλαμβάνεις,  η μπορεί να πληρώσεις αφού έρθουν και μετά?

 

Και από που ακριβώς έρχονται αυτά τα ανταλλακτικά???

 

 

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago , takisbrax said:

νομιζω οτι το καταστημα todos.gr εχει καλητερες τιμες

Το θεμα ειναι θα σου τα στηλει ή θα τον ψαχνεις??? Δεν εχει και τις καλυτερες κριτικες δηλαδη, και εγω ειχα παρει απο εκει και τον εψαχνα...

Edited by dasauto
Link to comment
Share on other sites

Εγω θα σου προτεινα να δεις απο Ρελλα, Αθηνα, αν χτυπησεις στο google ρελλας αμορτισερ θα στο βγαλει. Σε σχεση με το autodoc, τουλαχιστον στα αμορτισερ εχει τεραστιες διαφορες ο ρελλας.

 

Για autodoc επειδη αγοραζω συνεχεια, οι τιμες ειναι πολυ κατω σε μερικα πραγματα σε σχεση με ελλαδα, αλλα παντα πρεπει να συγγρινεις με Ελλαδα, πχ στα φιλτρα δεν αξιζει. Αν κανεις αγορα απο υπολογιστη παντα παιζει μια εκπωση απο 15-24%, αναλογα τις μερες, απο εφαρμογη σε κινητο παιρνεις +2% απο οτι αυτη του σταθερου υπολογιστη, Εξοδα αποστολης ειναι στο 9ευρω, και δωρεαν μετα απο καποιο ποσο, αν θυμαμαι καλα πανω απο 140€. Τα πραγματα ερχονται με dhl, και κανουν να ερθουν απο 10-15 μερες. Πληρωμη κανεις ή με τραπεζικη καταθεση ή με paypal, προτιμησε το paypal, για να εχει την επιλογη dispute σε περιπτωση που γινει μια στραβη, γιατι το autodoc κανει μερικες λαδιες, Μπορει να παραγκειλεις πχ bosch και να σου ερθει stark!!! Σε εμενα εχει τυχει 2 φορες να εχω αγορασει αλλη μαρκα και στο εμειλ ειδοποιησης να εχουν αλλαξει τα προιοντα με stark, και με την δικαιολογια οτι επειδη δεν υπαρχουν ετοιμοπαραδοτα αυτα που εχω διαλεξει και για να μην αργησει η παραγκελεια, μου στελνουν τα stark, τα οποια ειναι καλυτερα και ακριβοτερα, αλλα στην ιδια τιμη. Λαμογιες κοινως. Πολοι στο εξωτερικο βρεθηκανε με stark, και την πατησανε, γιατι μετα δεν αναγνωριζουν και καλα τιποτα. Εγω μετα απο καθε αγορα, ελενχω τα ιμειλ που μου στελνουν, και τους στελνω και ιμειλ να μην κανουν αλλαγες. Παλαιοτερα ειχαν online chat, το οποιο το κατεργησανε. Τελος, με καθε αγορα σου δινουν και μια εκπτωση 5% για την επομενη αγορα σου, η οποια σου λενε δεν συνδιαζεται με αλλες εκτπωσεις, αρα ειναι μουφα εκτπωση, γιατι παντα εχουν μια εκτπωση που τρεχει στο σαιτ. Καλες τιμες το autodoc, αλλα θελει προσοχη.

Edited by dasauto
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago , OMINUS said:

Μπορείς να δώσεις καμία παραπάνω λεπτομέρεια για αυτό το Autodoc??? 

 

Πώς ακριβώς πληρώνεις? 

 

Πληρώνεις πρώτα και μετά παραλαμβάνεις,  η μπορεί να πληρώσεις αφού έρθουν και μετά?

 

Και από που ακριβώς έρχονται αυτά τα ανταλλακτικά???

 

 

Οτι εγραψε απο πανω ο DasAuto.

Δεν εχω ιδεα απο που ερχονται.

Πληρωνω με καρτα εγω της eurobank.

 

Πληρωνεις και σου ερχονται τα πραγματα στην πορτα σου.

 

Υ.Γ Ισχυει οτι σε αναλωσιμα τυπου φιλτρα λαδια δεν εχει διαφορες με ελλαδα σε τιμες.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Απο Γερμανια ερχονται. Και υποψην autodoc, antalaktikaonline, antalaktikaexartimata, ειναι το ιδιο σαιτ. Οι συσκευασιες γραφουν autodoc. Κοινως το autodoc βλεπω σαν βαση και τα αλλα ειναι σαν φασον να το πω, με παραπλησιες τιμες να παιζουν σε λεπτα. Στο εξωτερικο υπαρχουν και αλλες ονομασιες, που σχετιζονται με το autodoc. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.