Jump to content
John athinaios

Κροτάλισμα κηνιτηρα

Recommended Posts

αμαξι θορυβος 1.mp3Γεια σας οατν βάζω μπροστά το αμάξι και περνάει μπροστά ακούω ένα κροτάλισμα μέσα στη μηχανή .έχω ένα skoda octavia 5 1.2 tsi 11 μοντέλο 

Που λέτε ακούω ένα κροτάλισμα για 5 δευτερόλεπτα και μετά δεν ακούγεται ανεβάζω και ένα αρχείο για να ακούσετε τον θόρυβο .είναι έντονος και διακρίνεται στα αφτια σας .πήγα στην αντιπροσωπεία που έχει και συνεργείο και μου είπαν ότι πρέπει να βάλουμε καδένα . Το αμάξι το έχω 7 χρόνια και έχει 103.000 χλμ. Πείτε μου τι μπορεί να είναι γιατί έχω σκασει. Ποια είναι η γνώμη σας; Μήπως θέλει η αντιπροσωπεία να μου τα αρπάξει; Ή όντως χρειάζεται καδένα και τους κακολογω

20 Φεβ, 10.34 θρορυβος αμαξιου.mp3

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, John athinaios said:

αμαξι θορυβος 1.mp3Γεια σας οατν βάζω μπροστά το αμάξι και περνάει μπροστά ακούω ένα κροτάλισμα μέσα στη μηχανή .έχω ένα skoda octavia 5 1.2 tsi 11 μοντέλο 

Που λέτε ακούω ένα κροτάλισμα για 5 δευτερόλεπτα και μετά δεν ακούγεται ανεβάζω και ένα αρχείο για να ακούσετε τον θόρυβο .είναι έντονος και διακρίνεται στα αφτια σας .πήγα στην αντιπροσωπεία που έχει και συνεργείο και μου είπαν ότι πρέπει να βάλουμε καδένα . Το αμάξι το έχω 7 χρόνια και έχει 103.000 χλμ. Πείτε μου τι μπορεί να είναι γιατί έχω σκασει. Ποια είναι η γνώμη σας; Μήπως θέλει η αντιπροσωπεία να μου τα αρπάξει; Ή όντως χρειάζεται καδένα και τους κακολογω

20 Φεβ, 10.34 θρορυβος αμαξιου.mp3

τις περισσοτερες φορες το κροταλισμα αυτο σημαινει καδενα δυστυχως... το σιγουρο ειναι οτι αν ειναι καδενα και πας αντιπροσωπια αντι για εξω συνεργειο θα σε γδυσουν κανονικα! αν εχεις καλο μαστορα για group vag εκτος αντιπροσωπειας πηγανε το εκει.  απλα μην παρεις φθηνα ανταλλακτικα. να προτιμησεις τα γνησια γιατι εχουμε διαβασει πολλα στο φορουμ για βλαβες μετα απο μη ποιοτικο ανταλλακτικο για οτιδηποτε στ αμαξι

Link to comment
Share on other sites

Η αντιπροσωπεία μου είπε ότι κοστίζει 300€ τα ανταλλακτικά μόνο και λέω εγώ πόσο; Και μου λέει έχουν πέσει οι τιμές παλιά λέει είχαν λέει 600€+

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.