Jump to content
Vaggelis Chrissofakis

TIQUAN R-LINE 2019

Recommended Posts

Καλησπερα στην ομαδα,μελλοντικος κατοχος rline tiquan 1.5 150 hp,θα ηθελα να ρωτησω 3 πραγματα,εχω διαβασει παρα πολυ στο forum αλλα δεν βρισκω ακρη,

1.δεν εχω βαλει ηλεκτρονικος αποσπομενους καθρεφτες,και αν γινεται να μπουν μετα.

2.που μπορω να βρω την μεσαια γρυλια στην μασκα του αυτοκινητου

3.αν μπορω να βαλω τα φαναρια με τα led.

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Vaggelis Chrissofakis said:

Καλησπερα στην ομαδα,μελλοντικος κατοχος rline tiquan 1.5 150 hp,θα ηθελα να ρωτησω 3 πραγματα,εχω διαβασει παρα πολυ στο forum αλλα δεν βρισκω ακρη,

1.δεν εχω βαλει ηλεκτρονικος αποσπομενους καθρεφτες,και αν γινεται να μπουν μετα.

2.που μπορω να βρω την μεσαια γρυλια στην μασκα του αυτοκινητου

3.αν μπορω να βαλω τα φαναρια με τα led.

 

καλησπερα με το καλο να σου ερθει το αμαξι ειναι τελειο!!!
εγω ειμαι κατοχος 1.5 150hp Advance
Για τους καθρεφτες μπορεις να τους βαλεις απλα θα τους πληρωσεις ακριβα
την γρυλια απο aliexpress https://nl.aliexpress.com/item/SHCHCG-Voor-Volkswagen-VW-Tiguan-MK2-Europa-Versie-2016-2018-Rvs-Refit-Motorkap-Billet-Racing-Grill/32869228334.html?spm=a2g0z.search0104.3.149.7a1f4261JEPJ7J&transAbTest=ae803_3&ws_ab_test=searchweb0_0%2Csearchweb201602_10_10065_10068_319_317_10696_10084_453_10083_454_10618_10304_10307_10820_10821_537_10302_536_10902_10059_10884_10887_321_322_10103%2Csearchweb201603_56%2CppcSwitch_0&algo_pvid=9da7f4e5-d603-4d73-8576-baf9a472697a&algo_expid=9da7f4e5-d603-4d73-8576-baf9a472697a-22
Τα φαναρια δεν γνωριζω να σου πω!αλλα νομιζω μεσα στο forum εχει αναφερθει το θεμα ψαξε και θα το βρεις!!
τι εξτρα του εβαλες?

Link to comment
Share on other sites

To θεμα για τα φαναρια λιγο με μπερδεψαν οσα διαβασα στο forum,δεν θελω να παρω κατι που να ειμαι ιμιτασιον,θελω τα γνησια να βαλω και φυσικα να  μου τα βαλουν στην αντιπροσωπεια για να μην εχω καποιο θεμα

Link to comment
Share on other sites

To θεμα για τα φαναρια λιγο με μπερδεψαν οσα διαβασα στο forum,δεν θελω να παρω κατι που να ειμαι ιμιτασιον,θελω τα γνησια να βαλω και φυσικα να  μου τα βαλουν στην αντιπροσωπεια για να μην εχω καποιο θεμα

Επειδή έχω ρωτήσει για led στην αντιπροσωπεία απλά δεν υπάρχουν .Το Tiguan που φοράει led έχει άλλο εγκέφαλο


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Vaggelis Chrissofakis said:

To θεμα για τα φαναρια λιγο με μπερδεψαν οσα διαβασα στο forum,δεν θελω να παρω κατι που να ειμαι ιμιτασιον,θελω τα γνησια να βαλω και φυσικα να  μου τα βαλουν στην αντιπροσωπεια για να μην εχω καποιο θεμα

Να πας να αγορασεις ενα σετ καλες λαμπες Philips η Osram και μια χαρα θα εισαι!!!!

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Γιαννης Βιστακης said:

Να πας να αγορασεις ενα σετ καλες λαμπες Philips η Osram και μια χαρα θα εισαι!!!!

ναι κατι ειδα στο forum μαλλον κατι τετοιο θα κανω,

Link to comment
Share on other sites

ναι κατι ειδα στο forum μαλλον κατι τετοιο θα κανω,

Αυτές οι λάμπες με τις original led του Tiguan δεν έχουν καμία σχέση .Επισης δεν είσαι καλυμμένος στην εγγύηση


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ils said:


Αυτές οι λάμπες με τις original led του Tiguan δεν έχουν καμία σχέση .Επισης δεν είσαι καλυμμένος στην εγγύηση


Sent from my iPhone using Tapatalk

για τις απλες αλογονου μιλησα εγω!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vaggelis Chrissofakis said:

Μα αυτες μιλησα οτι θα κανω αν δεν βγαινει ακρη με τα φαναρια

δεν εχεις θεμα φιλε.το παλικαρι θα νομιζε τις led philips!

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Vaggelis Chrissofakis said:

Yπαρχει καπου καμια φωτο να δουμε πως ειναι αυτες οι λαμπες πανω στο αμαξι?

πιο βραδυ θα τις εχεις.εγω εχω βαλει τις Philips white vision ψαξτες στο ιντερνετ να παρεις μια ιδεα!

Link to comment
Share on other sites

Τα led μπαίνουν αλλά με δίκη σου ευθύνη και ψάξιμο !
Εγώ τα πέρασαν τα από πολύ αγώνα
Θέλεις καλωδίωση και πολλά και κάποιος να στα περάσει
Έπισης χρειάζεσαι τον διαγνωστικό της αντιπροσωπείας και γνωστή ηλεκτρολόγο . Πολυ δύσκολο να δεχθεί κάποιος να στο κάνει . Και επίσης πρέπει να διαβάζεις πολύ να ξέρεις και εσυ πράγματα .

Αλλαγή ενός εγκεφάλου και κόστος 2500.
Από kufatec.de
Υπάρχει και Αθήνα άτομο που τα βάζει με που είναι αντιπρόσωπος της kufatec .

61d28c662fd3cb636a9ae5c978923633.jpg


Sent from my iPhone Xs Max using Tapatalk

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Όποιος είναι αντιπρόσωπος κιυφατεκ Αθήνα? Γιατί θέλω να ρωτήσω για 3d κοντέρ στο γκολφ που έχει η κιυφατεκ. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.