Jump to content
SuperNova

Αξιοπιστο service στην Αθήνα

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά,

Μόλις αγόρασα ένα

Volkswagen Polo V Trendline BMT/Start-Stopp*Euro6*

μεταχειρισμένο απο Γερμανία και χρειάζομαι τα «φώτα» σας.

Το αμάξι θέλει:

  1. Αλλαγή ιμάντα χρονισμού (sos)
  2. Αλλαγή με την ευκαιρία και η τρόμπα νερού (προαιρετικα)
  3. Λάδιa, φίλτρα κτλ (sos)
  4. Καθάρισμα μπεκ (προαιρετικα)

 

Για να το πάω Karenta, το κόστος θα είναι παρά πολύ μεγάλο για τις πάραπνω εργασίες, άσε που σε μερικές μέρες πρέπει να πληρώσω κ το εκτελονιασμο του αυτοκινήτου.

Για αυτό σκέφτομαι να πάρω  εγώ τα απαιτούμενα ανταλλακτικά και απλώς να βρω ένα καλό μάστορα να μου   

κάνει το σέρβις, άρα :

  1. Ξέρετε κανένα καλό service στην Αθήνα (μένω Άμφισσα) που να ξέρουν από vw πάνω απ’ όλα  και να μην έχουν  « ερωτική διάθεση » προς την τσέπη μου, ( λογικες τιμες δλδ) μιας και ζωριζομαι οικονομικά  τώρα.... :)
  2. Επίσης με την εμπιρια  σας, στην περίπτωση μου, όταν αγοράζουμε μεταχειρισμένο αμάξι, ξεχνάω κάτι που ίσως θα πρέπει να τσεκάρω  η αλλάξω τώρα πάνω στο αμάξι;

Σας ευχαριστω παρά πολύ εκ τον προτέρων για τις συμβολές σας κ σορυ για το μεγάλο μου ποστ!

Edited by SuperNova
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago , SuperNova said:

????? Καμία απάντηση βρε παιδιά ;

Κατά την άποψη μου, πρώτα καλώ θα είναι να το πάς σε μια αντιπροσωπεία vw πρώτα να το βάλουν στα δικά τους διαγνωστικά , και να δεις με τον αριθμό πλαισίου του αμαξιού σου ,αν υπάρχει κάποια ανάκληση που πρέπει να γίνει η αν έχουν γίνει. 

 

Με πόσα χιλιόμετρα είναι το αμάξι? 

Είναι επιβεβαιωμένα τα χιλιόμετρα που έχει, από βιβλίο service είναι εντάξει.

 

 

Link to comment
Share on other sites

έλα Πάτρα και ψάξε τον Λάτση Παναγιώτη που είναι επισκευαστης vw και είναι αρκετά καλός χωρίς να έχει ερωτικές ορέξεις με την τσέπη σου.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.