Jump to content
batstroke

Retrofit cruise control polo gti 6r

Recommended Posts

Καλησπερα στο forum.Θα ηθελα να ρωτησω αν γνωριζετε καποιον που να περναει retrofit cruise control σε polo gti 6r στη Θεσσαλονικη ή στον  Βορρα.Ρωτησα αντιπροσωπεια και οι Γερμανοι απαντησαν πως δεν το αναλαμβανουν.Οποτε απο εκει εφαγα ακυρο.Επισης εφαγα ακυρο απο τον Ασβεστα στην Γ.Λαμπρακη,ουτε αυτος αναλαμβανει.Περα απο delectronics που θα πρεπει να κατεβασω το αμαξι στην Αθηνα υπαρχει καποιος που να αναλαμβανει στη Θεσσαλονικη??

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago , batstroke said:

Καλησπερα στο forum.Θα ηθελα να ρωτησω αν γνωριζετε καποιον που να περναει retrofit cruise control σε polo gti 6r στη Θεσσαλονικη ή στον  Βορρα.Ρωτησα αντιπροσωπεια και οι Γερμανοι απαντησαν πως δεν το αναλαμβανουν.Οποτε απο εκει εφαγα ακυρο.Επισης εφαγα ακυρο απο τον Ασβεστα στην Γ.Λαμπρακη,ουτε αυτος αναλαμβανει.Περα απο delectronics που θα πρεπει να κατεβασω το αμαξι στην Αθηνα υπαρχει καποιος που να αναλαμβανει στη Θεσσαλονικη??

Κατά την άποψη μου μιλα προτα με την kosmocar.

 

Στείλε τους τον αριθμό πλαισίου να σου πουν ποιός κωδικός είναι για το αμάξι σου. 

 

Και να τους πεις ποιος μπορεί να το φτιάξει.

 

Και εγώ που έχω Passat στην αρχή έτσι έλεγαν ότι δεν μπαίνει δεν κάνει κτλ.

 

Πήρα επίσημα τον κωδικό από την kosmocar και έτσι το έβαλα στο αμάξι μου.

 

Σε επίσημη αντιπροσωπεία vw στην Αθήνα.

Link to comment
Share on other sites

Πηρα kosmocar και αυτοι με τη σειρα τους στη Γερμανια.Ο εγκεφαλος αυτος δεν σηκωνει cc τους απαντησαν.Επομενως η αντιπροσωπεια δεν μπορει να κανει κατι.Επικοινωνισα και με ΕΤΕΑ και με ΚΑΡΕΝΤΑ στη Θεσσαλονικη τα ιδια ακριβως πραγματα μου ειπαν.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago , batstroke said:

Πηρα kosmocar και αυτοι με τη σειρα τους στη Γερμανια.Ο εγκεφαλος αυτος δεν σηκωνει cc τους απαντησαν.Επομενως η αντιπροσωπεια δεν μπορει να κανει κατι.Επικοινωνισα και με ΕΤΕΑ και με ΚΑΡΕΝΤΑ στη Θεσσαλονικη τα ιδια ακριβως πραγματα μου ειπαν.

Τα επίσημα της vw είναι αυτά εδώ

https://shops.volkswagen.com/en_GB/web/zubehoer/comfort-protection/cruise-control-systems?f=&sort=name_asc&pageSize=20

 

Για ρίξε μια ματιά?

Link to comment
Share on other sites

Εδω λεει:

Not for GTI.Επισης λεει for vehicles with multi-function steering wheel.Εγω δεν εχω χειριστήρια πανω στο τιμονι.Οποτε θα πρεπει να αγορασω οταν το κανω retrofit και αυτο εδω.

Edited by batstroke
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.