Jump to content
kouliss

Ομαδική Προμήθεια Προωθητικού Υλικου - Οκτώβριος 2019

Recommended Posts

Από σήμερα έως την Δευτέρα 21 Οκτωβρίου στις 10:00 ξεκινάει η διαδικασία για ομαδική παραγγελία για αξεσουάρ με το λογότυπο της λέσχης, π.χ. μπλούζες, ζακέτες, αυτοκόλλητα κλπ. Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου στέλνοντας Προσωπικό Μήνυμα με:

- τα στοιχεία σας, δηλαδή επώνυμο, όνομα, διεύθυνση, πόλη, ΤΚ, και κινητό

- τους κωδικούς των αξεσουάρ προωθητικού υλικού που επιθυμείτε

 

Δείτε τα αξεσουάρ εδώ.

 

Υπενθυμίζω ότι για την ομαδική παραγγελία σε μπλούζες πρέπει να υπάρξουν τουλάχιστον 5-8 ενδιαφερόμενοι.

 

Όλες οι παραγγελίες προ-πληρώνονται για να μπορέσουμε να τα αγοράσουμε από τους προμηθευτές και να σας τα στείλουμε με ΕΛΤΑ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα , ερώτηση , υπάρχει περίπτωση να βγάλουμε παιδικά μπλουζάκια η παιδικά νούμερα γενικά ;;;

Link to comment
Share on other sites

Μενδιαφερει και μενα


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τελικά βγαλαμε κάποια άκρη με τα παιδικά νούμερα ;;

Link to comment
Share on other sites

On 2/10/2019 at 8:55 ΠΜ, Nikos_voun said:

Καλημέρα , ερώτηση , υπάρχει περίπτωση να βγάλουμε παιδικά μπλουζάκια η παιδικά νούμερα γενικά ;;;

Δεν έχω άμεσα απάντηση για παιδικά νούμερα. Θα γίνει επικοινωνία με προμηθευτή και θα ενημερωθείς.

Link to comment
Share on other sites

Όλοι θα ενημερωθούμε όχι μόνο αυτός

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν , kouliss said:

Δεν έχω άμεσα απάντηση για παιδικά νούμερα. Θα γίνει επικοινωνία με προμηθευτή και θα ενημερωθείς.

Ευχαριστώ πολύ !

Link to comment
Share on other sites

Αρχικά να ζητήσω συγνώμη από όλους που δεν έχω απαντήσει έως σήμερα καθώς υπάρχουν αρκετά ΠΜ με ερωτήσεις και παραγγελίες.

 

Οι παραγγελίες σας συγκεντρώνονται και θα συνεχίσουν να μαζεύονται έως και την Τετάρτη 30/10 12:00 για να καλύψουμε την αυξημένη ζήτηση. Τότε θα ολοκληρωθεί η ομαδική αγορά για όσους έχουν καταθέσει μέχρι εκείνη την ώρα το κόστος της παραγγελίας τους.

 

Για τα παιδικά νούμερα θα έχω νέα το μεσημέρι του Σαββάτου.

 

Ευχαριστώ για την κατανόηση.

Link to comment
Share on other sites

Αναρτήθηκε νέα έκδοση του καταλόγου με τα αξεσουάρ που περιλαμβάνει παιδικό t-shirt ηλικίας 3μ έως 12ετών. Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να στείλουν το επιθυμητό κωδικό / χρώμα / μέγεθος. Στο τέλος του καταλόγου υπάρχουν οι διαστάσεις για όλα τα ρούχα.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή διαχείρηση και πολύ καλά αποτελέσματα σε σχέση με ποιότητα , υλικά .... Συγχαρητήρια στον οργανωτή του θέματος και ένα Ευχαριστώ για την αξιοπιστία και την ανταπόκριση !!! Του χρόνου με ημερολόγια , κούπες και ότι άλλο μπορούμε !!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.