Jump to content
kouliss

KartDay - 20/10 @ Αττική - Παλλήνη - Kart Land

Recommended Posts

Αγαπητά μέλη,

 

το Hellenic VWClub θα πραγματοποιήσει για τα μέλη από την Αττική συνάντηση για αγώνα ΚΑΡΤ την Κυριακή 20 Οκτωβρίου και ώρα 18:00. Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να βρίσκονται στην Παλλήνη στην πίστα KARTLAND (Λεωφ. Ανθούσας 8 Παλλήνη) όπου και θα κοντράρουν τις οδηγικές τους ικανότητες, με τον καλύτερο φυσικά να κερδίζει ένα αναμνηστικό δώρο.

 

Το κόστος συμμετοχής είναι 10€/8 λεπτά οδήγησης κατ άτομο.

 

Να σημειωθεί εδώ ότι το κατάστημα διαθέτει υπαίθριο χώρο στάθμευσης για όλα τα οχήματα

 

Σας περιμένουμε μόνους ή με την δική σας παρέα! Με το βελτιωμένο ή το εργοστασιακό VW σας! Όντας παλιό ή νέο μέλος!

Χρησιμοποιήστε μόνο τα αυθεντικά αξεσουάρ της λέσχης για την καλύτερη διαφήμιση μας!

 

Σε περίπτωση που υπάρξει κακοκαιρία θα πρέπει να ελέγχετε τις ενημερώσεις μας που θα γίνονται σε αυτό το θέμα.

 

Δηλώστε λοιπόν την συμμετοχή σας με τον γνωστό τρόπο : nickname + αρ. μελών

 

Link to comment
Share on other sites

Λέω να περάσω μια βολτίτσα!!

 

edit: ενδέχεται +2 αλλά θα το ξέρω τελευταία στιγμή

Edited by Miltos_Golf6
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Οκ κ γω μέσα, +2 άτομα

Edited by detimosgr
Link to comment
Share on other sites

On 11/10/2019 at 6:03 ΜΜ, kouliss said:

Αγαπητά μέλη,

 

το Hellenic VWClub θα πραγματοποιήσει για τα μέλη από την Αττική συνάντηση για αγώνα ΚΑΡΤ την Κυριακή 20 Οκτωβρίου και ώρα 18:00. Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να βρίσκονται στην Παλλήνη στην πίσταKARTLAND (Λεωφ. Ανθούσας 8 Παλλήνη) όπου και θα κοντράρουν τις οδηγικές τους ικανότητες, με τον καλύτερο φυσικά να κερδίζει ένα αναμνηστικό δώρο.

 

Το κόστος συμμετοχής είναι 10€/8 λεπτά οδήγησης κατ άτομο.

 

Να σημειωθεί εδώ ότι το κατάστημα διαθέτει υπαίθριο χώρο στάθμευσης για όλα τα οχήματα

 

Σας περιμένουμε μόνους ή με την δική σας παρέα! Με το βελτιωμένο ή το εργοστασιακό VW σας! Όντας παλιό ή νέο μέλος!

Χρησιμοποιήστε μόνο τα αυθεντικά αξεσουάρ της λέσχης για την καλύτερη διαφήμιση μας!

 

Σε περίπτωση που υπάρξει κακοκαιρία θα πρέπει να ελέγχετε τις ενημερώσεις μας που θα γίνονται σε αυτό το θέμα.

 

Δηλώστε λοιπόν την συμμετοχή σας με τον γνωστό τρόπο : nickname + αρ. μελών

 

xarhs alexandrakhs 2 atoma gia thanatoooo

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στα παιδιά που διοργάνωσαν την όλη συνάντηση και για τα δώρα που υπήρχαν αλλά πάντα μετά από μια συνάντηση πρέπει να γράφονται και τα σχόλια είτε αρνητικά είτε θετικά. Θεωρώ εγώ προσωπικά ότι ήταν μια συνάντηση εξπρές. Φτάσαμε στο σημείο 18:10 το πρώτο γκρουπ έτρεξε 18:30 περίπου το δεύτερο μετά από 8 λεπτά. Σε χρόνους ήταν μια συνάντηση 1 ώρας για μετά από τόσο καιρό . Που ούτε είχες την ευκαιρία να μιλήσεις με παλιά μέλη ούτε με νέα.

Στάλθηκε από το Lenovo P70-A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στα παιδιά που διοργάνωσαν την όλη συνάντηση και για τα δώρα που υπήρχαν αλλά πάντα μετά από μια συνάντηση πρέπει να γράφονται και τα σχόλια είτε αρνητικά είτε θετικά. Θεωρώ εγώ προσωπικά ότι ήταν μια συνάντηση εξπρές. Φτάσαμε στο σημείο 18:10 το πρώτο γκρουπ έτρεξε 18:30 περίπου το δεύτερο μετά από 8 λεπτά. Σε χρόνους ήταν μια συνάντηση 1 ώρας για μετά από τόσο καιρό . Που ούτε είχες την ευκαιρία να μιλήσεις με παλιά μέλη ούτε με νέα.

Στάλθηκε από το Lenovo P70-A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Συμφωνώ με το Γιάννη, αλλά προφανώς ο χώρος δεν προσφέρεται για τέτοιες συναντήσεις. Ούτε κάτσαμε όλοι μαζί, ούτε παραγγείλαμε, ούτε προλάβαμε να συζητήσουμε, ήταν λίγο στο πόδι. Δεν ρίχνω το φταίξιμο στα παιδιά που διοργάνωσαν όλο αυτό και μπράβο τους, απλώς ο χώρος αυτός είναι ίσωςμόνο για καθημερινές που δε μαζεύει τόσο κόσμο, αλλά που δεν μπορούν και τα μέλη να μαζευτούν .

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.