Jump to content
Danni7

Golf Fsi 1.4 90hp του 2006

Recommended Posts

Παίδες καλησπέρα και καλή χρονιά μόλις αγόρασα ένα Golf Fsi 1.4 90hp του 2006 με 85000 Χιλ για την γυναίκα μου που πάντα της άρεσε για το πρώτο της αμάξι . Πρέπει να κοιτάξω κάτι συγκεκριμένο η να επισημάνω στον μηχανικό που θα το πάω για σέρβις αν και από ότι είδα στο βιβλίο του είναι από πρόσφατο σέρβις πριν ένα μήνα . 

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα και καλή χρονιά μόλις αγόρασα ένα Golf Fsi 1.4 90hp του 2006 με 85000 Χιλ για την γυναίκα μου που πάντα της άρεσε για το πρώτο της αμάξι . Πρέπει να κοιτάξω κάτι συγκεκριμένο η να επισημάνω στον μηχανικό που θα το πάω για σέρβις αν και από ότι είδα στο βιβλίο του είναι από πρόσφατο σέρβις πριν ένα μήνα . 
Δεν υπάρχει κάτι συγκεκριμένο σε αυτό το αυτοκινητο μόνο το ότι τα χλμ. Φαινονται λίγα για 14ετιας αυτοκίνητο. Εμένα θα με έβαζε λίγο σε υποψίες ένα τυπικό τσεκ στην αντιπροσωπεία κακό δε θα κανε. Καντο και εσύ μια βόλτα με την Εμπειρία σου αν διαπιστώνεις κάτι που σε χαλάει τουλάχιστον από οδιγικη συμπεριφορά.

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση . Το κοίταξα από ότι γνωρίζω και εγώ μέχρι τώρα έχοντας αλλάξει πάνω από 10 αυτοκινητα και δεν είδα κάτι ανησυχητικό . Το αμάξι το είχε καπετάνιος και έλειπε αρκετά και έχοντας 2 αυτοκίνητα . Μου κίνησε και μένα την περιέργεια και φυσικά θα το κοιτάξω σε αντιπροσωπεία . Απλά έχω διαβάσει πολλά για τα fsi και είπα να ρωτήσω για περισσότερες λεπτομέρειες- εμπειρίες . 

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση . Το κοίταξα από ότι γνωρίζω και εγώ μέχρι τώρα έχοντας αλλάξει πάνω από 10 αυτοκινητα και δεν είδα κάτι ανησυχητικό . Το αμάξι το είχε καπετάνιος και έλειπε αρκετά και έχοντας 2 αυτοκίνητα . Μου κίνησε και μένα την περιέργεια και φυσικά θα το κοιτάξω σε αντιπροσωπεία . Απλά έχω διαβάσει πολλά για τα fsi και είπα να ρωτήσω για περισσότερες λεπτομέρειες- εμπειρίες . 
Τα fsi δεν είχαν τίποτα τα tsi απλώς θελουν λίγο πιο "στοργή".
Το μόνο που πιστεύω θα έλεγα είτε στη μια περιπτωση είτε στην άλλη είναι λίγο προσοχή στα λάδια, τακτικοτερη συντήρηση και καθαρά καύσιμα.
Καλοτάξιδο.

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από μάντρα ή ιδιώτη; Βιβλίο service έχει ενημερωμένο;

Τα κλασσικά που μου έρχονται πρώτα στο μυαλό είναι ο nox sensor και ο πεσμένος ουρανός.

Τιμή αν επιτρέπεται;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.