Jump to content
Vasilis.9N3

Πρόγραμμα σε Polo 1.4 70hp diesel

Recommended Posts

Καλησπέρα και Καλή Χρονιά σε όλους!!!

Έχω το συγκεκριμένο Polακι(2007 μοντέλο) με 211.000 χιλιόμετρα. Τον τελευταίο καιρό σκέφτομαι να του κάνω μία μικρή παρέμβαση ψάχνοντας και ρωτόντας για πρόγραμμα που θα το ξυπνήσει λιγάκι χωρίς να του δημιουργήσω κάποιο πρόβλημα. Δεν ψάχνω για τίποτα τρελό απλά να γίνει λίγο πιο σβέλτο εντός πόλης. Έχει δοκιμάσει κάποιος κάτι? Κάποια συγκεκριμένη και αξιόπιστη εταιρία? Απλά επειδή μένω επαρχία δεν έχω πολλές επιλογές στο να ρωτήσω/ψάξω γενικά... 

 

Υ.Γ. Δεν βρήκα κάποιο συγκεκριμένο topic για το συγκεκριμένο μοντέλο και γι αυτό άνοιξα καινούργιο. Αν υπάρχει άλλο συγχωρέστε με.

 

Ευχαριστώ!!!

Edited by Vasilis.9N3
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago , Vasilis.9N3 said:

Καλησπέρα και Καλή Χρονιά σε όλους!!!

Έχω το συγκεκριμένο Polακι(2007 μοντέλο) με 211.000 χιλιόμετρα. Τον τελευταίο καιρό σκέφτομαι να του κάνω μία μικρή παρέμβαση ψάχνοντας και ρωτόντας για πρόγραμμα που θα το ξυπνήσει λιγάκι χωρίς να του δημιουργήσω κάποιο πρόβλημα. Δεν ψάχνω για τίποτα τρελό απλά να γίνει λίγο πιο σβέλτο εντός πόλης. Έχει δοκιμάσει κάποιος κάτι? Κάποια συγκεκριμένη και αξιόπιστη εταιρία? Απλά επειδή μένω επαρχία δεν έχω πολλές επιλογές στο να ρωτήσω/ψάξω γενικά... 

 

Υ.Γ. Δεν βρήκα κάποιο συγκεκριμένο topic για το συγκεκριμένο μοντέλο και γι αυτό άνοιξα καινούργιο. Αν υπάρχει άλλο συγχωρέστε με.

 

Ευχαριστώ!!!

Υπάρχει λίγο ποιο κάτω συζήτηση για polo με τα 75

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago , P.voutsas said:

Υπάρχει λίγο ποιο κάτω συζήτηση για polo με τα 75

Ευχαριστώ!!

Οπότε μπορεί να διαγραφεί... 

Συγχωρέστε με...

Link to comment
Share on other sites

No worries; locking this one! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.