Jump to content
doggy

16α Γενέθλια Hellenic VWClub - Αττική - 15/1/2020

Recommended Posts

Το Hellenic VWClub στις 27 Ιανουαρίου 2020 γιορτάζει την επέτειο της ίδρυσης του που έγινε στις 27/1 το 2004.

To VWClub γιορτάζει τα "sweet 16" του... γίνεται 16 ετών! 16 χρόνια εκδρομών, συναντήσεων, παρουσίας σε διάφορα events της αυτοκίνησης και φυσικά 16 χρόνια γεμάτα χαβαλέ και καυτές συζητήσεις για θέματα βελτίωσης και όχι μόνο!

 

Στην Αττική τα μέλη θα συναντηθούν το βραδάκι της Τετάρτης 15 Ιανουαρίου και ώρα 19:00 στο χώρο στάθμευσης του καφέ "Θέα Δηλαβέρη" στη Μεταμόρφωση (Χάρτης) ωστε να τα πούμε, να βγάλουμε τις φωτογραφίες μας και να καθίσουμε όλοι μαζί στο χώρο που θα μας έχουν ετοιμάσει. Ελάτε να περάσουμε καλά, να φάμε, να συζητήσουμε και να γιορτασουμε κόβοντας την τούρτα για τα 16 χρονια παρουσίας του Hellenic VWClub.

 

Για καλύτερη οργάνωση θα πρέπει όσα μέλη επιθυμούν να έρθουν να αφήσουν ένα σχόλιο με τον αριθμό των ατόμων ώστε να υπάρχει χώρος για όλους. Προθεσμία δήλωσης συμμετοχής Δευτέρα 13/1 18:00.

 

Σας περιμένουμε όλους στην παρέα μας, είτε είστε φίλοι-κάτοχοι αυτοκινήτων Volskwagen σε εργοστασιακή μορφή είτε βελτιωμένων.

Απλα φορέστε τα γνήσια αξεσουάρ της λέσχης μας για να διαδώσουμε την τρέλα μας.


Φυσικά όπως σε κάθε μας συνάντηση έτσι και σε αυτή μπορείτε να έρθετε μόνοι ή με την παρέα σας μια και οι συζητήσεις μας δεν περιορίζονται στο τομέα της αυτοκίνησης!

Link to comment
Share on other sites

doggy + @Cimry we'll be there! 

Τώρα αν το Polo είναι έτοιμο με το ceramic coating session, θα είμαι με την Polάρα, ειδάλλως με το Ibiza :-)

Link to comment
Share on other sites

@kouliss + @eFfIeT :wub: θα είμαστε εκεί! 

Ευελπιστώ φέτος να δούμε από κοντά πολλά μέλη, παλιά και νέα!

Link to comment
Share on other sites

Μην τρίβετε άλλο τα μάτια σας, ο Mumm-ra ο παντοτινός θα είναι εκεί μετά απο 2000 χρόνια, ως ένας άλλος νοσφεράτου για να τραφεί από το αίμα των νεαρών μελών!

Θα μαζέψω και άλλους αρχαίους και θα έρθουμε παρέα.

:roadrage::rock::diablo:

maxresdefault.jpg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA

Καλώς μας ξανάρθες Χρηστάρα!!! 

Link to comment
Share on other sites

Θα δώσω και εγώ το παρών ένα ατομο

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έπειτα από πολύ καιρό, ελπίζω να καταφέρω να έρθω κατευθείαν από δουλειά! 
Μου λείψατε! 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Έλα οι παλιές καραβάνες!!! Θα το κάνουμε "old farts meeting" :lol::lol::lol::lol::lol:

No offence meant ofc! :-) 

Link to comment
Share on other sites

Τυχεροι..


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εμ βέβαια έπρεπε να γίνουν γενέθλια για να δούμε τον πρόεδρο. Εκτός απροόπτου και εμείς μέσα 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Και γω μέσα
 
( ίσως και τα υπόλοιπα μέλη της οικογένειασ)
Εμ βέβαια έπρεπε να γίνουν γενέθλια για να δούμε τον πρόεδρο. Εκτός απροόπτου και εμείς μέσα 
Άμα είναι για  old farts έρχομαι!
Έλα ρε!!!! Γουστάρω!!

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και γω μέσα! Τελικά δουλεύω πρωί! Οπότε μπορώ! Πρώτη φορά σε συνάντηση αν έχει κάποιος αυτοκόλλητο λευκό του club να μου πει!

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Aries71 +1, δηλώνω κι εγώ συμμετοχή στα γενέθλια που θα έρθουμε παρέα μ' έναν φίλο vagίτη που θέλει να μας γνωρίσει!

Edited by Aries71
  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

θα προσπαθήσω να είμαι και εγώ παρόν  για πρώτη φορά +1 !!!!!!!ευχαριστώ 

Edited by Nikosaveros
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.