Jump to content
Gianni$

T-Roc - Active info display [Γενική Συζήτηση]

Recommended Posts

θα το κοιταξω το πρωι 

το λινκ που εβαλες μου το εβγαλε ο browser no secure  θα το δω και αυτο αυριο και θα επανερθω

 

Ευχαριστω:)

Link to comment
Share on other sites

Από εδώ δες το τελευταίο update στους χάρτες του αυτοκινήτου σου και σύγκρινε το με την υπάρχουσα έκδοση στο αυτοκίνητο σου.

https://app-connect.volkswagen.com/?car=1e0ba301-d511-45fd-89a6-862bbdb6dad2&navi=f7d60bb5-e4c7-4f15-a629-ed994e464a9f

Στάλθηκε από το Mi 9 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα όντως υπάρχει αναβάθμιση και επίσης μου έβγαλε μην οτι λήγει το Guide & Inform Basic που αν θέλω να το συνεχίσω θα πρέπει να πληρώσω 79€ 

Δυστυχώς επειδή δουλεύω από  mac υπολογιστή θα πρέπει να αγγαρεψω κάποιον γνωστό μου για να την κάνουμε 

Το αμάξι είναι αγορασμένο το 2018 

 

* άσχετο βιβλιαράκι  service σας έδωσαν ?

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους. Παρέλαβα το αυτοκίνητο μέσα δεκεμβρίου 20. Βιβλιαράκι service δεν μου έδωσαν γιατί  εδώ κ ένα χρόνο τα service είναι όλα στο σύστημα της vw. το βιβλίο ήταν μία απόδειξη για τον ιδιοκτήτη σε περίπτωση ζημιάς, ή για κάποιον αγοραστή μεταχειρισμένου να ξέρει τις εργασίες που έχουν γίνει. τώρα σε οποιοδήποτε επίσημο αντιπρόσωπο πας σου δίνει τα στοιχεία των service.

Link to comment
Share on other sites

Καλοκαίρι του 2018 πήραμε πόλο και βιβλίο σέρβις επίσης δεν δόθηκε. Δεν ξέρω εδώ και ποσό καιρό έχει καταργηθεί. Προσωπικά, κρατάω όλες τις αποδείξεις των σέρβις όπου φαίνεται αναλυτικά τι εργασίες έχουν γίνει.

Link to comment
Share on other sites

Ζήτησα να μπει και το σύστημα με τον ψηφιακό δεκτή οργάνων αξίζει?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ζήτησα να μπει και το σύστημα με τον ψηφιακό δεκτή οργάνων αξίζει?
Εννοείς το digital cockpit?
Ναι!

Sent from my KB2003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago , doggy said:

Εννοείς το digital cockpit?
Ναι!

Sent from my KB2003 using Tapatalk
 

Ελπίζω να το αξίζει γιατί μου είπε ότι βγαίνει 750 οπότε λέω να μια καλή ευκαιρία αργότερα άμα θέλω να το βάλουν θα θέλω ένα σκασμό χρήματα. Όσο αυτοκίνητα άλλαξα πάντοτε ήταν το μεράκι μου το GPS

Link to comment
Share on other sites

Ζήτησα να μπει και το σύστημα με τον ψηφιακό δεκτή οργάνων αξίζει?

Αν έχεις εργοστασιακό navi αξίζει ακόμα πιο πολύ!
Link to comment
Share on other sites


Αν έχεις εργοστασιακό navi αξίζει ακόμα πιο πολύ!
Τότε όντως μπορείς να το βλέπεις στο active info display, αν και προσωπικά παίζω με android auto λόγω της εφαρμογής που έχω για τις κάμερες στην Ολλανδία

Sent from my KB2003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago , vastil said:

Ελπίζω να το αξίζει γιατί μου είπε ότι βγαίνει 750 οπότε λέω να μια καλή ευκαιρία αργότερα άμα θέλω να το βάλουν θα θέλω ένα σκασμό χρήματα. Όσο αυτοκίνητα άλλαξα πάντοτε ήταν το μεράκι μου το GPS

Εάν η τσέπη το σηκώνει προχώρα.

Είναι καταπληκτικό από όλες τις πλευρές...

Όταν καταλήξεις κάπου τσέκαρε το experience πλέον. Σε κάποιο σημείο και μετά με τα έξτρα φτάνεις εκεί όπου παίρνεις άλλο αμάξι με όλα τα επιπρόσθετα. Καλύτερα 2,3 δόσεις παραπάνω για κάτι που θα σου αλλάζει τη διάθεση καθημερινά.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έμαθα ότι δεν έχει navi αλλά προβάλει τους χάρτες του κινητού. Λίγο με χάλασε αλλά προχωράω τη Δευτέρα 10 και τέταρτο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Οι χάρτες θέλουν εκτός από τον πομποδέκτη τίποτα άλλο? Aftermarket αργότερα τοποθετείται ή μπα?

Link to comment
Share on other sites

Οι χάρτες θέλουν εκτός από τον πομποδέκτη τίποτα άλλο? Aftermarket αργότερα τοποθετείται ή μπα?
Μπαίνει μετά σαν retrofit. Υπάρχουν διάφοροι που το κάνουν και έχουμε και κάνα δυο καλούς συνεργάτες.

Sent from my KB2003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

28 λεπτά πριν , doggy said:

Μπαίνει μετά σαν retrofit. Υπάρχουν διάφοροι που το κάνουν και έχουμε και κάνα δυο καλούς συνεργάτες.

Sent from my KB2003 using Tapatalk
 

Από τιμές τι παίζει? Δεν ασκώ κριτική απλώς για να ξέρω. Σε ευχαριστώ πολύ 

Link to comment
Share on other sites

Από τιμές τι παίζει? Δεν ασκώ κριτική απλώς για να ξέρω. Σε ευχαριστώ πολύ 
Δεν έχω ιδέα, δεν το έχω ψάξει για τιμές.
Εγώ το πήρα από την μάνα του έτοιμο

Sent from my KB2003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.