Jump to content
Lev

T-Roc R - Προφυλακτήρες (Body Kit R)

Recommended Posts

Ξέρετε κάποιο μαγαζί που να μπορώ να απευθυνθώ για τους προφυλακτήρες του TROC R; Κατα προτίμηση στην Αθήνα!
Έχω δει φωτογραφίες στο χρώμα μου κ πραγματικά είναι τέλειο!
T Roc R

Edited by nikdev
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Δεδομένου ότι το αυτοκίνητο λανσαρίστηκε το Νοέμβριο δεν δίνω και πολλές πιθανότητες να έχουν υπάρξει copies. Πες μας και την τιμή τής αντιπροσωπείας να γελάσουμε λίγο

Link to comment
Share on other sites

Δύσκολο να βρεις από τρακαρισμενο.

 

Και ακόμα ποιο δύσκολο να μπορέσεις να τα αγοράσεις από καινούργια σε αντιπροσωπία VW ...

 

Όταν ακούσεις τιμές για R line πάρε και ένα κουτί χάπια μαζί σου...:crazy:

 

 

Εμένα για το passat για την γνήσια Αεροτομή rline μου ζήτησαν 365€ 

Βάλε και το πόσο θα θέλει για βάψιμο.. άστο μην το ψάχνεις.

 

Κάνε υπομονή και αν είσαι τυχερός και βρεις κανένα τρακαρισμενο τα πέρνεις από εκεί.

 

 

Αυτό είναι r LINE???

 

https://www.*μη επιτρεπόμενο @ URL*/parts/view/24919141-amakswma-eidh-fanopoiias-profulakthres

Edited by OMINUS
Link to comment
Share on other sites

Ειναι rline ναι. Σαν το δικο μου ειναι. Το R ειναι τελειως διαφορετικοι και εχετε δικιο, θελει υπομονη. Κανα χρονο και..

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο σκεφτόμουν και εγώ αλλά ακόμη είναι νωρίς για να βρούμε κομμάτια.

Για τον μπροστά ειδικά ο R είναι πανέμορφος.

 

Για πίσω σκέφτομαι να κάνω το εξής αλλά δεν ξέρω αν θα μπορέσει να γίνει (δεν έχω παραλάβει ακόμη το T-Roc για να μπορέσω να το δω).

Θέλω να βγάλω τα ψευτοκάπακα που μοιάζουν με εξατμίσεις και να φτιάξω custom εξάτμιση που να έχει τις μπούκες εκεί που είναι τα καπάκια.

Απλά δεν ξέρω τι μπορεί να γίνει από θερμοκρασίες, αν και ελπίζω μια μόνωση να μας καλύψει, και αν φυσικά θα υπάρχει χώρος για να γίνουν οι απαραίτητες κούρμπες ώστε να βγουν οι μπούκες εκεί.

Link to comment
Share on other sites

images?q=tbn:ANd9GcRso0sEWBveKG4XZaGnuNP

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago , doggy said:

Το ίδιο σκεφτόμουν και εγώ αλλά ακόμη είναι νωρίς για να βρούμε κομμάτια.

Για τον μπροστά ειδικά ο R είναι πανέμορφος.

 

Για πίσω σκέφτομαι να κάνω το εξής αλλά δεν ξέρω αν θα μπορέσει να γίνει (δεν έχω παραλάβει ακόμη το T-Roc για να μπορέσω να το δω).

Θέλω να βγάλω τα ψευτοκάπακα που μοιάζουν με εξατμίσεις και να φτιάξω custom εξάτμιση που να έχει τις μπούκες εκεί που είναι τα καπάκια.

Απλά δεν ξέρω τι μπορεί να γίνει από θερμοκρασίες, αν και ελπίζω μια μόνωση να μας καλύψει, και αν φυσικά θα υπάρχει χώρος για να γίνουν οι απαραίτητες κούρμπες ώστε να βγουν οι μπούκες εκεί.

Το ίδιο ακριβώς έχω σκεφτεί κ εγώ. Ίδωμεν.

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι, θεωρώ τα καπάκια αυτά αηδία.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 

Edit:

3 hours ago, Lev said:

Το ίδιο ακριβώς έχω σκεφτεί κ εγώ. Ίδωμεν.

Επίσης το έχεις παραλάβει θαρρώ το T-Roc σου ε; 

Έχεις κοιτάξει πόσο χώρο έχει από κάτω για να δούμε αν μπορεί να γίνει; Το θέμα των θερμοκρασιών θέλω να πιστεύω πως δεν θα είναι πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.