Jump to content
diver86

Επιλογη αυτοκινητου για γυναικα

Recommended Posts

Λοιπον εφτασε η ωρα ν παρω αυτοκινητο για τη γυναικα μου.το μεγιστο ποσο που διαθετω μετα βιας ειναι 10000.δισκοφρενα μπρος πισω.τετραπορτο.κοιταω προς polo μερια χρονολογια 15 και μετα.με οσο το δυνατον λιγα χιλιομετρα.γενικα οι κινητηρες στα polo ειναι κομπλε?κυριως το αμαξι θα κανει πηγαινε ελα την ημερα 30 χλμ συν οτι μετακινησεις για το παιδι μες τη πολη.ισως καποια στιγμη χρειαστει να παει κ στο χωριο αποσταση 500χλμ.καθε προταση εκτος polo δεκτη...

 

Στάλθηκε από το Mi MIX 2S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Link to comment
Share on other sites


Λοιπον εφτασε η ωρα ν παρω αυτοκινητο για τη γυναικα μου.το μεγιστο ποσο που διαθετω μετα βιας ειναι 10000.δισκοφρενα μπρος πισω.τετραπορτο.κοιταω προς polo μερια χρονολογια 15 και μετα.με οσο το δυνατον λιγα χιλιομετρα.γενικα οι κινητηρες στα polo ειναι κομπλε?κυριως το αμαξι θα κανει πηγαινε ελα την ημερα 30 χλμ συν οτι μετακινησεις για το παιδι μες τη πολη.ισως καποια στιγμη χρειαστει να παει κ στο χωριο αποσταση 500χλμ.καθε προταση εκτος polo δεκτη...
 
Στάλθηκε από το Mi MIX 2S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
 
Vw up καινούργιο?

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εχει καινουργιο 10000? το up?
ειχα Seat mii πριν αγορασω το arona.δε μου ειχε ζητησει τιποτα να πω την αληθεια.ακουγοταν βεβαια λιγο το πολυποθητο ρουλεμαν συμπλεκτη αλλα στα 30000χλμ που το εδωσα ηταν κομπλε.και να πω την αληθεια ηξερα πως θα ερθει αυτη η μερα και μετανιωσα που το εδωσα αλλα ατιμη κριση.

Στάλθηκε από το Mi MIX 2S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βλεπω και τα polo τα καινουργια με 15000 χλμ παιζουν στα 12000 περιπου.σκεφτομαι να κανω την υπερβαση.ο κινητηρας 1.0 με 80 αλογα θα τσουλαει καθολου?στο mii που ειχα με 75 αλογα πηγαινε σφαιρα.

Στάλθηκε από το Mi MIX 2S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago , diver86 said:

Βλεπω και τα polo τα καινουργια με 15000 χλμ παιζουν στα 12000 περιπου.σκεφτομαι να κανω την υπερβαση.ο κινητηρας 1.0 με 80 αλογα θα τσουλαει καθολου?στο mii που ειχα με 75 αλογα πηγαινε σφαιρα.

Στάλθηκε από το Mi MIX 2S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

 

Δες και τα Peugeot 208 έχει του 2019 με 0 χιλιόμετρα και είναι σε πολύ ποιο χαμηλή τιμή για να φεύγουν..

Έχει το 1200αρι με τα 110hp 

Edited by OMINUS
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Γνώμη μου πήγαινε σε κάτι καινούργιο εφόσον σε καλύπτει.θεωρω ότι το up με τα αντίστοιχα skoda και seat είναι το ίδιο οπότε κάνε μια έρευνα.οσο για το πόλο που λες επειδή έχω οδηγήσει και το 95αρι θεωρώ ότι το 80αρι θα κινείται στα αξιοπρεπώς αλλά οριακά.οποτε αναγκαστικά test-drive να το δεις αλλά νμζ ότι ξεκινάει από 12μιση. Σε μεταχειρισμένο δε θα πήγαινα.d6ef4edc95d6a35389411ad143fc1d67.jpg

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απ οτι ειδα τα vw up μαλλον εχουν καταργηθει.δεν υπαρχουν στη σελιδα της vw.δυστυχως ηδη με το arona εκανα υπερβαση και απο το μεσημερι οσο κοιταω δε βγαινουν τα κουκια για παραπανω απο 10000.ειδα ενα peugeot 208 1.2 με 10900.αυτα τι λενε σα μοτορια?

Στάλθηκε από το Mi MIX 2S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.