Jump to content
panoszak

android auto

Recommended Posts

καλησπερα

εχω αγορασει εδω και 10 μηνες το passat b8 μοντελο του 2018 και ειχα κατεβασει αρχικα το android auto για να εχω σε χρηση το google maps.

Το προβλημα ειναι οτι το GPS μου δειχνει πολλες φορες λαθος προσανατολισμο η λαθος θεση του αυτοκινητου.Κατοπιν κατεβασα νεοτερη εκδοση μα το προβλημα παραμενει το ιδιο.Ενω το κινητο απο μονο του χωρις να ειναι συνδεμενο με το usb καλωδιο στο infoteiment  λειτουργει σωστα.Γνωριζει κανεις τι μπορει να συμβαινει ,το εχουν και αλλοι αυτο το προβλημα

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα
εχω αγορασει εδω και 10 μηνες το passat b8 μοντελο του 2018 και ειχα κατεβασει αρχικα το android auto για να εχω σε χρηση το google maps.
Το προβλημα ειναι οτι το GPS μου δειχνει πολλες φορες λαθος προσανατολισμο η λαθος θεση του αυτοκινητου.Κατοπιν κατεβασα νεοτερη εκδοση μα το προβλημα παραμενει το ιδιο.Ενω το κινητο απο μονο του χωρις να ειναι συνδεμενο με το usb καλωδιο στο infoteiment  λειτουργει σωστα.Γνωριζει κανεις τι μπορει να συμβαινει ,το εχουν και αλλοι αυτο το προβλημα
Τι πρόβλημα είναι σίγουρα του κινητού κάνε αναβάθμιση το google maps.επισης τι κινητό έχεις?

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. 

Κάτοχος Passat Β8.5, με Infotainment Discover Media 8", MIB3. Το πρόβλημα είναι όντως του κινητού. Αν έχεις Android, η Google εδώ και λίγο καιρό έχει ενσωματώσει το Android Auto, στις εφαρμογές της συσκευής. Δηλαδή αν απεγκαταστήσεις το Android Auto, θα συνεχίσεις να το βλέπεις ως εφαρμογή στις εγκατεστημένες του PlayStore. Χρησιμοποιώ 2 κινητά. Samsung S9+ και Xiaomi RedMi 9. Στο Samsung παίζει με εγκατάσταση από το apkmirror.com ενώ στο Xiaomi παίζει με την προεγκατεστημένη έκδοση. Λάβε σοβαρά υπ'όψην την σωστή έκδοση του Android Auto ως προς την αρχιτεκτονική του επεξεργαστή του τηλεφώνου σου!  Ελπίζω να βοήθησα και να μην λέω αρλούμπες...!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.