Jump to content
gianniskar

Polo aw led aftermarket

Recommended Posts

 

Εγκατέστησα επιτέλους led! Είναι aftermarket και ήρθαν από Hong Kong και ειναι απίστευτα! Ολοκληρωμένη άποψη θα έχω το βράδυ.4703f888bbbfe3c2bc2da06f0304e1ac.jpg&key=863ae0b5d5e0f5ba38564b8e6947731bf52d3bcdb9f5e36ab102efdeac29937be838c6154f654d9ed551b3239814c9af.jpg&key=f592b3393f4c7bb4724f87ae23e6e3b112642ee4e57a18e1aecc490e9f77e650d7e08c069a259d3a40caf5e04a27831f.jpg&key=901d42c1a997fe47ad481389cd3ae49202434e31c2cb095b0ae075196688f9fc

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Οι πρώτες εντυπώσεις είναι πολύ καλές καμία σχέση με πρίν απλά θα ήθελα να το συγκρίνω με το αμαροκ που έχει τα γνήσια λεντ ή μάλλον xenon ... Αύριο το πρωί θα πάω χωριό και θα ανεβάσω και σχετικές φωτογραφίες. Με τη μεγάλη σκάλα απλά γίνεται μέρα. Είδα κάποια βιντεάκια στο youtube όσο αναφορά τη ρύθμιση αλλά δεν διαπιστώθηκαν αποκλίσεις. Θα πάω βέβαια και σε επαγγελματία να το δει στο μηχάνημα. Φίλε Χρόνη αν θέλεις να τραβήξω κάτι συγκεκριμένο που σε ενδιαφέρει φωτό πες μου!

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Οι πρώτες εντυπώσεις είναι πολύ καλές καμία σχέση με πρίν απλά θα ήθελα να το συγκρίνω με το αμαροκ που έχει τα γνήσια λεντ ή μάλλον xenon ... Αύριο το πρωί θα πάω χωριό και θα ανεβάσω και σχετικές φωτογραφίες. Με τη μεγάλη σκάλα απλά γίνεται μέρα. Είδα κάποια βιντεάκια στο youtube όσο αναφορά τη ρύθμιση αλλά δεν διαπιστώθηκαν αποκλίσεις. Θα πάω βέβαια και σε επαγγελματία να το δει στο μηχάνημα. Φίλε Χρόνη αν θέλεις να τραβήξω κάτι συγκεκριμένο που σε ενδιαφέρει φωτό πες μου!

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Στείλε φωτογραφίες από το χωριο φιλε. Μας ξεχασες


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ,επειδή ψάχνω και εγώ να τα αλλάξω ,ισχύει αυτό που μου είχες γράψει και στο αγγλικό forum?

κόστος 600€+300€ τελωνείο ,αν ναι γιατί δεν έβαλες τα εργοστασιακά ?

 

Link to comment
Share on other sites

Θέλει τα φανάρια κομπλέ με εγκεφάλους φύσες κτλ αισθητήρες στο ψαλίδι μπρος και πίσω εγκέφαλο μέσα στη καμπίνα και προγραμματισμό.

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προκειμένου να πουλήσουν αυτοι σιγα να μην σου δωσει αξιολογη απαντηση...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όντως. Εμένα μου τα μασάει. Δεν έχει στοκ Πολωνία αν και τα πόστα από εκεί και τώρα μου λέει έχω το silver Πολωνία και του λέω στείλτο και δεν απάντησε. 

 

Κοροϊδία

Link to comment
Share on other sites

Δεν τα στέλνει καν. Τον έστειλα μήνυμα μια λέει ναι ναι μια λέει δεν έχει στοκ και έχει το άλλο χρώμα που δεν παραγγειλα εγώ και του λέω δεν πειράζει στείλε το άλλο χρώμα και δεν απαντάει.

 

Από ότι καταλαβαίνω δεν έχει καν στοκ Πολωνία και τα βάζει για ξεκαρφωμα. 

 

Στο τέλος θα τον βρίσω. 4 μέρες ακόμα περιμένω και αν δεν στείλει γίνεται refund αυτόματα

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω είσαι καλυμμένος από το website/marketplace αν δε συμμορφωθεί. Πολύ περίεργα αυτά που σου λέει γιατί είναι τουλάχιστον μήνας που δεν έχει στοκ σε αυτά με το ασημί φιλέτο, οπότε είναι κουλό να θέλει να πουλήσει και να μην το δείχνει στο store. anyway ελπίζω να πάει καλά η υπόθεση

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.