Jump to content
gianniskar

Polo aw led aftermarket

Recommended Posts

Μπορείς να τα ρυθμίσεις προσωρινά από το διακόπτη μέσα αλλά μάλλον θα θέλουν κατέβασμα..εγώ δεν τα ρύθμισα ακόμα ένα χρόνο μετά


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είναι διαφορετικά αυτά από τα δικά μου! Πωπωπω τέλεια!! Κάνε μια βόλτα το βράδυ και θα πάθεις πλάκα! Με υγεία!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με τα λιγο που τα ειδα

 

1) Το coming home δουλευει κανονικα (οταν ξεκλειδωνω το αμαξι αναβουν τα φωτα)

 

2) Στο AUTO δουλευει μονο το σινιαλο τον μεγαλων. (Αν βαλω τον διακοπτη στην μεγαλη σκαλα δεν δουλευει), μαλλον επειδη ειναι ακομα ημερα.  

 

3) Σε λιγο που βραδιαζει θα παω μια βολτα, να δω τι και πως... 

 

Γιαννη, ομως οταν βαζω μπροστα, κανει το animation ολα τα led και ΑΝΑΒΕΙ και η πανω λεντοταινια (μπλε πρωτα) και μετα ασπρη, αλλα μετα απο λιγα δευτερολεπτα σβηνει. 

 

Των ρωτησα, περιμενω απαντηση 

Link to comment
Share on other sites

22 λεπτά πριν , balander said:

Με τα λιγο που τα ειδα

 

1) Το coming home δουλευει κανονικα (οταν ξεκλειδωνω το αμαξι αναβουν τα φωτα)

 

2) Στο AUTO δουλευει μονο το σινιαλο τον μεγαλων. (Αν βαλω τον διακοπτη στην μεγαλη σκαλα δεν δουλευει), μαλλον επειδη ειναι ακομα ημερα.  

 

3) Σε λιγο που βραδιαζει θα παω μια βολτα, να δω τι και πως... 

 

Γιαννη, ομως οταν βαζω μπροστα, κανει το animation ολα τα led και ΑΝΑΒΕΙ και η πανω λεντοταινια (μπλε πρωτα) και μετα ασπρη, αλλα μετα απο λιγα δευτερολεπτα σβηνει. 

 

Των ρωτησα, περιμενω απαντηση 

 

EDIT: Απαντησε "It is on when turn position lamp" αλλα δεν μπορω να καταλαβω τι εννοει. Παντως δεν αναβει σε καμια θεση διακοπτη, οχι οτι με ενοχλει αλλα να χαμε να λεγαμε :) 

Edited by balander
Link to comment
Share on other sites

Το φως ειναι αρκετα πιο ψηλα και τυφλωνει τους αλλους. Ρωτησα τον πωλητη πως γινεται να το ρυθμισω πιο κατω. Αν ξερεις γιαννη μου λες... 

Link to comment
Share on other sites

Αλλιώς με κατσαβίδι κάθε φανάρι έχει 2 βίδες μια για πάνω Κάτω και μια για δεξιά αριστερά.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago , gianniskar said:

Αλλιώς με κατσαβίδι κάθε φανάρι έχει 2 βίδες μια για πάνω Κάτω και μια για δεξιά αριστερά.


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

θα το ψαξω. Οι βιδες φαινονται απο πανω απο το φαναρι; δεν νομιζω να χρειαζεται να το βγαλω παλι

Link to comment
Share on other sites

Στην αρχή τα ρύθμισα λίγο αλλά μετά το ένα έκανε ένα κρακ και δεν δουλεύει η ρύθμιση. Και ούτε το άλλο. Τα έφερε στα ίσια τους με τις βάσεις των φαναριών σαν πατέντα. Τώρα στο μηχάνημα είναι οκ. Θα δω το βράδυ.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago , gianniskar said:

Πηγές να σου τα ρυθμίσουν;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Πήγα σε μηχάνημα και τα ρύθμισα μόνος μου. Ο Κινέζος μου είπε ότι έχει βίδα αλλά έχει πλαστικό για να τα ρυθμίσεις το οποίο δεν δουλεύει σε εμένα πλέον.

 

Οπότε την πάνω βάση του Φαναρίου την ανέβασα λίγο για να ισιωσει στο μηχάνημα και τώρα είναι οκ

 

Link to comment
Share on other sites

Όντως τρελή διαφορά. Απορώ αυτός που το πήρε καινούργιο γιατί τσιγκουνευτηκε να δώσει 500 ευρώ παραπάνω για τα γνήσια.

 

 

Link to comment
Share on other sites

20210430_204643.thumb.jpg.73fe619b1b2230539b72dceed4c36f96.jpg
Στη φώτο έχεις βάλει τα μεγάλα φώτα ή τα μικρά;

Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago , Gianni$ said:

Χαρά που θα κάνουν οι απέναντι σου φαντάζομαι!

 

Δεν καταλαβα. Ρυθμισμενα ειναι με μηχανημα. Μια χαρα ειναι. Μην σε ξεγελαει η φωτογραφια... ουτε η γωνια ληψης. Και τα γνησια το ιδιο ηταν.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.