Jump to content
kouliss

Ομαδική Προμήθεια Προωθητικού Υλικου - Ιούνιος & Ιούλιος 2020

Recommended Posts

Από σήμερα έως την Τρίτη 7 Ιουλίου στις 12:00, θα γίνονται δεκτές οι παραγγελίες σας στο πλαίσιο της διαδικασίας ομαδικής αγοράς για αξεσουάρ με το λογότυπο της λέσχης, π.χ. μπλούζες, ζακέτες, αυτοκόλλητα κλπ. Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου άμεσα στέλνοντας Προσωπικό Μήνυμα με:

- τα στοιχεία σας, δηλαδή επώνυμο, όνομα, διεύθυνση, πόλη, ΤΚ, και κινητό

- τους κωδικούς των αξεσουάρ προωθητικού υλικού που επιθυμείτε

 

Δείτε τα αξεσουάρ http://www.vwclub.gr/AdvCatalog.pdf.

 

**Επειδή έχει ζητηθεί η προσθήκη μπρελόκ θα σας ενημερώσουμε σύντομα με την διαθέσιμη επιλογή.

 

Υπενθυμίζουμε ότι μπορείτε να δείτε τις αναλυτικές προϋποθέσεις της ομαδικής παραγγελίας των αξεσουάρ εδώ.

 

Σημειώστε ότι για την ομαδική παραγγελία σε μπλούζες πρέπει να υπάρξουν τουλάχιστον 5-8 ενδιαφερόμενοι.

 

Όλες οι παραγγελίες προ-πληρώνονται για να μπορέσουμε να τα αγοράσουμε από τους προμηθευτές και να σας τα στείλουμε με ΕΛΤΑ.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Αναστάσιε, όπως γράφει το αρχικό μήνυμα από τον @kouliss για παραγγελίες του στέλνεις προσωπικό μήνυμα!

 

Επίσης ενημέρωση προς όλους, το δημοσίευμα ενημερώθηκε με την καινούρια ημερομηνία μέχρι την οποία θα λαμβάνουμε παραγγελίες (Τρίτη 7 Ιουλίου 2020).

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! καλό θα ήταν να υπήρχε και ομπρέλα βροχής με λογότυπο VW club.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, polivios89 said:

Καλημέρα! καλό θα ήταν να υπήρχε και ομπρέλα βροχής με λογότυπο VW club.

Καλημέρα! Θα το λάβουμε υπόψη για το μέλλον και αυτό, μαζί με τα μπρελοκάκια. 

Η αλήθεια είναι πως δεν είναι εύκολο να τα προμηθευόμαστε όλα, ειδικά όταν πρόκειται για μικρές ποσότητες. Για τα μπλουζάκια μας είναι κάπως πιο εύκολο μιας και ο προμηθευτής μας είναι ένα από τα ιδρυτικά μέλη του VWClub και μας κάνει αυτή τη διευκόλυνση και μας εξυπηρετεί ακόμη και με μικρές παραγγελίες.

 

Nonetheless, θα το κοιτάξουμε για τις μελλοντικές αγορές μας, να βρούμε κάποια οικονομική λύση σε ομπρέλα με το λογότυπο (προσωπικά μου άρεσε αρκετά η ιδέα!).

Link to comment
Share on other sites

On 22/6/2020 at 10:21 ΜΜ, kouliss said:

Από σήμερα έως την Τρίτη 7 Ιουλίου στις 12:00, θα γίνονται δεκτές οι παραγγελίες σας στο πλαίσιο της διαδικασίας ομαδικής αγοράς για αξεσουάρ με το λογότυπο της λέσχης, π.χ. μπλούζες, ζακέτες, αυτοκόλλητα κλπ. Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου άμεσα στέλνοντας Προσωπικό Μήνυμα με:

- τα στοιχεία σας, δηλαδή επώνυμο, όνομα, διεύθυνση, πόλη, ΤΚ, και κινητό

- τους κωδικούς των αξεσουάρ προωθητικού υλικού που επιθυμείτε

 

Δείτε τα αξεσουάρ http://www.vwclub.gr/AdvCatalog.pdf.

 

**Επειδή έχει ζητηθεί η προσθήκη μπρελόκ θα σας ενημερώσουμε σύντομα με την διαθέσιμη επιλογή.

 

Υπενθυμίζουμε ότι μπορείτε να δείτε τις αναλυτικές προϋποθέσεις της ομαδικής παραγγελίας των αξεσουάρ εδώ.

 

Σημειώστε ότι για την ομαδική παραγγελία σε μπλούζες πρέπει να υπάρξουν τουλάχιστον 5-8 ενδιαφερόμενοι.

 

Όλες οι παραγγελίες προ-πληρώνονται για να μπορέσουμε να τα αγοράσουμε από τους προμηθευτές και να σας τα στείλουμε με ΕΛΤΑ.

 

 

ΣΑΣ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΝΜ,ΜΕ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΟΥ.ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΛΕΞΤΕ ΤΑ ΜΝΜ ΣΑΣ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites

@kouliss ΚΟΣΜΑ ΣΟΥ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΝΜ ΜΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΘΕΛΩ...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Καλημέρα, εγώ δεν μπορώ να βρω τον τρόπο να στείλω προσωπικό μήνυμα στο μέλος kouliss..... ψάχνω μέρες.....να στείλω ένα μέιλ στο club να παραγγείλω κάτι που θέλω?

 

Link to comment
Share on other sites

Kouliss σου στέλνω και εγώ ένα π.μ με ότι θέλω! :)

 

Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησα να απαντήσω σε όλους σας. Αν κάποιος δεν έχει ήδη λάβει απάντηση να μου κάνει μια υπενθύμιση.

 

Ευχαριστώ,

Κοσμάς.

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΣΜΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΕΞΕΛΙΞΗ,ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ.ΠΟΤΕ ΠΕΡΕΙΠΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΑΛΑΒΟΥΜΕ?

Link to comment
Share on other sites

@kouliss - κάνω tag τον Κοσμά για να το δει.

Λογικά τις επόμενες 1-2 εβδομάδες θα πρέπει να τα έχουμε. 

 

Κώστας

Link to comment
Share on other sites

Δευτέρα 27/7 απόγευμα θα παραλάβουμε όλα τα ρούχα και θα τα στείλω Τρίτη πρωί.
Θα σταλούν αυτοκόλλητα και λοιπά είδη το αργότερο έως το πρωί της Δευτέρας.

Στάλθηκε από το MAR-LX1B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θα ενημερωθείτε με προσωπικό μήνυμα για την αποστολή της παραγγελίας  σας.

 

Καλό Καλοκαίρι.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.