Jump to content
Iliaskazi

Οθόνη multimedia android

Recommended Posts

Καλησπέρα στην ομάδα θέλω να αγοράσω μια οθόνη για Polo του 12' εχει κανένας δοκιμάσει να βάλει android κινέζικες σαν αυτές που δίνουν site του fb μου φαίνονται αρκετά αξιόλογες

https://www.facebook.com/allaboutech.gr

https://www.facebook.com/Accessories-AUTO-1639861142947750

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα...σιγουρα αυτες οι οθονες κανουν παπαδες..αλλα υστερουν κατα την ταπεινη μου αποψη στο θεμα του ηχου...ολα εξαρτωνται απο τις δικες σου απαιτησεις..πχ θες bluetooth, android auto, mirroring κλπ...και βεβαια απο το ποσο που διαθετεις για την αγορα του multimedia..απο μενα μια απλη συμβουλη αν τελικα προχωρησεις στην αγορα μιας τετοια οθονης, να προτιμησεις μια που να χει ικανοποιητικη μνημη δηλαδη τουλαχιστον 2gb ram..σιγουρα θα υπαρχουν μελη που θα σε βοηθησουν να καταληξεις σε οθονη απο προσωπικη τους εμπειρια..επισης κανε μια ψαχτικη..το θεμα σου ειναι πολυσυζητημενο εδω..θα βρεις πολλες πληροφοριες

Edited by TMESSOLO
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago , TMESSOLO said:

καλησπερα...σιγουρα αυτες οι οθονες κανουν παπαδες..αλλα υστερουν κατα την ταπεινη μου αποψη στο θεμα του ηχου...ολα εξαρτωνται απο τις δικες σου απαιτησεις..πχ θες bluetooth, android auto, mirroring κλπ...και βεβαια απο το ποσο που διαθετεις για την αγορα του multimedia..απο μενα μια απλη συμβουλη αν τελικα προχωρησεις στην αγορα μιας τετοια οθονης, να προτιμησεις μια που να χει ικανοποιητικη μνημη δηλαδη τουλαχιστον 2gb ram..σιγουρα θα υπαρχουν μελη που θα σε βοηθησουν να καταληξεις σε οθονη απο προσωπικη τους εμπειρια..επισης κανε μια ψαχτικη..το θεμα σου ειναι πολυσυζητημενο εδω..θα βρεις πολλες πληροφοριες

Σίγουρα με ενδιαφέρει η συνδεσιμότητα bluetooth mirroring κτλπ και καταλαβαίνω οτι δεν θα έχει την ίδια απόδοση στον ήχο. Η μνήμη απ'ότι έχω δει είναι 4gb στο android 10 δλδ που κοιτάω και έχουν περίπου στα 300E. Το θέμα είναι όταν βγεί το νέο λογισμικό android θα γίνονται αναβαθμήσεις θα μπορώ να κατεβάζω εφαρμογές κτλπ ή πέταμα?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.