Jump to content
Giorgos Bekiaris

Επιλογή CANBUS για GOLF 5 2005

Recommended Posts

Καλησπέρα

έχω ένα golf V 2005 και περιμένω από μέρα σε μέρα την οθόνη https://www.ebay.com/itm/9Android-10-4GB-Car-Stereo-Radio-Sat-Nav-GPS-for-VW-Golf-MK5-MK6-PASSAT-TOURAN/233623217094?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2057872.m2749.l2649

 

επειδή ξέρω ότι θα έχει πρόβλημα με το canbus του αυτοκινήτου που είναι κάτω απο το τιμόνι για διαρροή ρεύματος όταν θα είναι σβηστό το αμάξι

μπορεί να μου πεί κάποιος τι canbus να αγοράσω που να κάνει για το αυτοκίνητο μου?

 

βρίσκω πάρα πολλά σε αγγελίες....

 

ευχαριστώ

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα
έχω ένα golf V 2005 και περιμένω από μέρα σε μέρα την οθόνη https://www.ebay.com/itm/9Android-10-4GB-Car-Stereo-Radio-Sat-Nav-GPS-for-VW-Golf-MK5-MK6-PASSAT-TOURAN/233623217094?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2057872.m2749.l2649
 
επειδή ξέρω ότι θα έχει πρόβλημα με το canbus του αυτοκινήτου που είναι κάτω απο το τιμόνι για διαρροή ρεύματος όταν θα είναι σβηστό το αμάξι
μπορεί να μου πεί κάποιος τι canbus να αγοράσω που να κάνει για το αυτοκίνητο μου?
 
βρίσκω πάρα πολλά σε αγγελίες....
 
ευχαριστώ
 
 
 
Καλησπερα εχω ενα canbus που ειναι για golf v αν θελεις. Το εχω παρει ειναι καινουργιο γιατι νομιζα οτι δεν ειχε η δικια μου οθονη αλλα αυτος που ειχε κανει τοποθετηση το ειχε βαλει ηδη

Στάλθηκε από το SM-G960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου σε ευχαριστώ αλλά ψάχνω
Can bus το οποίο είναι του αυτοκινήτου που βρίσκεται κάτω από το τιμόνι!

Κανένας άλλος?

Στάλθηκε από το SM-G988B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 5/9/2020 at 12:23 ΠΜ, Giorgos Bekiaris said:

Φιλε μου σε ευχαριστώ αλλά ψάχνω
Can bus το οποίο είναι του αυτοκινήτου που βρίσκεται κάτω από το τιμόνι!

Κανένας άλλος?

Στάλθηκε από το SM-G988B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Κάτω από το τιμόνι έχει εγκεφαλάκι τιμονιού το canbus είναι κάτω χαμηλά στα πόδια σχεδόν.

 

Δες στο θέμα με το Rcd έχει αναφερθεί η αναβάθμιση can

Edited by nikdev
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.