Jump to content
Gpap1989

Polo r Line 1000cc 115ps

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους στο forum.

θα ήθελα να κάνω μια ερωτησούλα με το polo r line 115ps υπάρχει η δυνατότητα να εμφανίζεται στην κεντρική οθόνη θερμοκρασία λάδιου / bar / νερού / και G όπως στο r line με τα 150ps ?
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους στο forum.
θα ήθελα να κάνω μια ερωτησούλα με το polo r line 115ps υπάρχει η δυνατότητα να εμφανίζεται στην κεντρική οθόνη θερμοκρασία λάδιου / bar / νερού / και G όπως στο r line με τα 150ps ?
 
Καλησπέρα ποίο μοντέλο έχεις? Γτ εγώ έχω του 19 και δεν το έχει ενώ φίλου μου του 20 το έχει.. επειδή σε μια βδομάδα θα πάω για service θα ρωτήσω αν μπαίνει με αναβάθμιση αλλιώς θα το ψάξω να μου το βαλουν έξω.. performance monitor λέγεται.







Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk




Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλε έχω παράγγειλα και δεν το έχω πάρει ακόμα το περιμένω λογικά μέσα στο 21 θα το έχω απλά το είδα σε ένα βιντεάκι και ήθελα να δω αν το έχει και μικρότερο μοντέλο 

 

Link to comment
Share on other sites

Ωραία να σε ρωτήσω εσυ έχεις βάλεις after market τα φώτα led ; Είναι αξιόπιστα είσαι ο ικανοποιημένος .?

Link to comment
Share on other sites

Ωραία να σε ρωτήσω εσυ έχεις βάλεις after market τα φώτα led ; Είναι αξιόπιστα είσαι ο ικανοποιημένος .?
Ναι είναι τέλεια αν είσαι Αθήνα να στα δείξω δεν έχω θέμα..

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα συμφορουμίτες! Κάτοχος vw polo r line 1.0 TSI 115 PS. Το τελευταιο διαστημα οταν κινουμαι με ταχύτητα μικρότερη των 50χλμ/ωρα και οταν στριβω δεξια ή αριστερα (και σε λακουβες εννοειται) ακουγεται ενα τριξιμο που το προσανατολίζω στην μπροστινη ανάρτηση δεξια...έχει κανεις καμια ιδεα τι μπορεί να είναι και τι μπορω να κάνω?

Link to comment
Share on other sites

On 10/24/2020 at 10:04 PM, gianniskar said:

Ναι είναι τέλεια αν είσαι Αθήνα να στα δείξω δεν έχω θέμα..

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Καλησπέρα τελικά φίλε μου το έβαλες το performance monitor ;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα τελικά φίλε μου το έβαλες το performance monitor ;
Καλησπέρα στη αντιπροσωπεία που έκανα σέρβις μου είπαν ότι δεν γίνεται με αναβάθμιση λογισμικού οπότε απευθύνθηκα δε εξωτερικό ειδικό και μου είπε ότι κοστίζει 150 ευρώ.καποια στιγμή θα το κάνω.

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ξανά σήμερα επιτέλους πήγα μετά από τόσους μήνες αναμονής να δω το polo μου )) θεωρητικά την επόμενη εβδομάδα θα το πάρω όλα καλά αλλά το μόνο που  δεν κατάφερα να βρω ήταν το performance monitor. Ρώτησα εκεί τον υπεύθυνο και μου τα μάσαγε... και μου είπε ότι είναι μόνο στο 1500cc...... πως γίνατε να το έχουν τα προηγούμενα μοντέλα και να μην το έχει το δικό μου .....????

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου φίλε μου 12-2020 είναι το αμάξι έτσι μου είπαν ότι κατασκευαστικε

Link to comment
Share on other sites

Πάτησα το mode είδα τα προφίλ οδήγησης  πάτησα και το car αλλ πουθενά δεν είδα το performance monitor 

υστερόγραφο θερμοκρασία λαδιού μου την έδειχνε στην οθόνη με 3 παύλες 

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό λογικό γτ μετά τα 50 αρχίζει να δείχνει.στο car έχει συγκεκριμένο κουμπί που πατάς.σγρ το ξέρεις? Πιστεύω το έχει απλά δεν το βρήκες..

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όταν πάω για παραλαβή θα το ξανά δω 

αυτο που μου κάνει εντύπωση είναι ο πωλητής που μου είπε ότι δεν το έχει .? 
 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.