Jump to content
thanos.k

Απώλεια και των 2 κλειδιών σε golf vi τώρα τι ?

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους. Δυστηχώς κλαπηκε το ένα κλειδί που μου έιχε απομμείνει χωρις να έχω άλλο.

Μέσα σε όλα τα προβλήματα που μου δημιουργησε η κλοπή με χιλιάδες ευρώ σε εξοπλισμό της εργασίας μου δυστηχως εχω να αντιμετωπίσω και αυτό.

Γνωρίζει καποιος αν βγαίνει κλειδι μονο με τον σειριακο του αυτοκινητου πινακιδα κτλ ?

Επίσης γίνεται να αποπρογραμματιστουν τα κλειδια που εχασα/κλαπηκαν ή αν βγάλω άλλο χωρίς αλλαγή immobilizer θα έχω θέμα αν καποιος το έχει και βρεί το αμαξι.

Κοστος ? Περιοχή θεσσαλονίκης. 

Να σημειώσω πως καπου έχω ενα πλαστικό πλαισιο το οποιο εχει κατι αριθμους/κωδικο και ηταν στα κλειδιά οταν παρέλαβα το αυτοκίνητο . Σωζει την κατασταση αυτο  για να βγουν νεα κελιδιά  αλλα και να καταργηθούν τα προηγουμενα που ειναι παντρεμένα με τον εγκεφαλο ? Το αμάξι μου παραμένει κλειδωμένο σε ασφαλές μερος μακριά απο την οικία μου.

 

Edited by thanos.k
Link to comment
Share on other sites

Βγαινει με αυτο και την ταυτοτητα στην αντιπροσωπεια, θα χρειαστει και προγραμματισμος


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

η αντιπροσωπεία είναι μονόδρομος σε αυτή την περίπτωση και η καλύτερη λύση του προβλήματος 

Edited by OMINUS
Link to comment
Share on other sites

Τέλεια... Τα κλειδιά τα ξεπαντρέυουν που χαθηκαν ? Να μην ειναι ικανα να βαλουν μπρος . Γιατι ξεκλειδωμα νομιζω θα είναι...

 

Link to comment
Share on other sites

Οπως σου ειπα τα παλια δεν θα βαζουν μπροστα. Θα ανοιγουν την πορτα.

Άλλαξε κλειδαριά οδηγού + μυλο εκκινησης + κλειδι + προγραμματισμό κλειδιων.

Αυτή είναι η ακριβή, αλλα ολοκληρωμενη λύση.
Η αλλη ειναι να βαλεις μια μεταχειρισμενη στου οδηγου με κλειδι που θα εχεις μονο για αναγκη και θα την ανοιγεις χειροκινητα αν χρειαστει και να παρεις μονο ενα κλειδι καινουργιο και να το προγραμματισεις.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.