Jump to content
Alexandros_thess

Service Αθηνα

Recommended Posts

Καλησπερα,

 

Κοντευει η ωρα για Σερβις,εχετε καμια ιδεα για τιμες και που αξιζει να το παω στην αθηνα χωρις να με χρεωσουν ενα σωρο?το αμαξι ειναι Πολο 1,4 πετρελαιο τ 16.Θα χρειαστουν πιστευω και αλλαγη λαστιχα,αξιζει να τα κανω ολα μαζι η να περιμενω για τα λαστιχα?

Μου εχουν πει για Καρεντα-για Αντιπροσωπεια Vw και για Βιαμαρ-Special cars,εχετε καμια γνωμη?

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,
 
Κοντευει η ωρα για Σερβις,εχετε καμια ιδεα για τιμες και που αξιζει να το παω στην αθηνα χωρις να με χρεωσουν ενα σωρο?το αμαξι ειναι Πολο 1,4 πετρελαιο τ 16.Θα χρειαστουν πιστευω και αλλαγη λαστιχα,αξιζει να τα κανω ολα μαζι η να περιμενω για τα λαστιχα?
Μου εχουν πει για Καρεντα-για Αντιπροσωπεια Vw και για Βιαμαρ-Special cars,εχετε καμια γνωμη?
Ευχαριστω.
Εχει λήξει η εγγύηση?
Link to comment
Share on other sites

καλές τιμές πιστεύω έχει η αντιπροσωπεία VW Φιλοσηδης στην λεωφόρο Αθηνών.

και γρήγορο και φτηνό σχετικά service έχει η σηγκεκρημενει.

 

πάρε μια προσφορά

Link to comment
Share on other sites

καλές τιμές πιστεύω έχει η αντιπροσωπεία VW Φιλοσηδης στην λεωφόρο Αθηνών.
και γρήγορο και φτηνό σχετικά service έχει η σηγκεκρημενει.
 
πάρε μια προσφορά
Ο φιλοσιδης Βύρωνα που είναι ο ίδιος στα δύο χρόνια για το τιγκ ήθελε 210 ευρώ για λάδια φίλτρο λαδιου-αερα
Link to comment
Share on other sites

Στον συγκεκριμένο που πηγαίνω 2 χρόνια και θα πάω και φέτος 

 

Στο τελευταίο services πλήρωσα αυτά Για το passat.

 

 

 

Να μην ξεχνάμε ότι η τιμές στα service στις αντιπροσωπείες VW πέφτουν μετά τα 5 χρόνια από την αγορά του αυτοκινήτου.

Link to comment
Share on other sites

οποτε να αρχισω να παιρνω προσφορες πριν το παω καπου. Σημερα μου εβγαλε μηνυμα σερβις λαδιων σε 24 μερες,αλλα εχω και σε λιγο καιρο και το γενικο σερβις,οποτε ελεγα να κανω το γενικο μια και εξω για να τ δει ολα.

Τι τιμες να περιμενω στο περιπου για τ γενικο σερβις?

Επισης υπαρχει καποια εμπειρια ή προταση για αλλαγη λαστιχα στη αθηνα?

Ευχαριστω.

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Alexandros_thess said:

οποτε να αρχισω να παιρνω προσφορες πριν το παω καπου. Σημερα μου εβγαλε μηνυμα σερβις λαδιων σε 24 μερες,αλλα εχω και σε λιγο καιρο και το γενικο σερβις,οποτε ελεγα να κανω το γενικο μια και εξω για να τ δει ολα.

Τι τιμες να περιμενω στο περιπου για τ γενικο σερβις?

Επισης υπαρχει καποια εμπειρια ή προταση για αλλαγη λαστιχα στη αθηνα?

Ευχαριστω.

 

Σε ποια περιοχή ψάχνεις συγκεκριμένα; 

Για να δω τι ξέρω να σου προτείνω. :) 

Link to comment
Share on other sites

ειμαι κεντρο.αλλα απο κυψελη και πανω,δεν εχω θεμα.η τιμη για το γενικο σερβις να ειναι καλη και νορμαλ θελω και να ειναι αξιοπιστοι.γιατι προβλεπω να μου αλλαζουν και τακακια κ σια συν ισως και ιμαντα συγχρονισμου γιατι εχω ηδη κοντα στ 70000χλμ. τι τιμες κυμαινονται για το γενικο και γ να τ ελεγξει ολα? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.