Jump to content
vastil

Λάδι για Vw up

Recommended Posts

https://www.skroutz.gr/s/19951327/Castrol-Magnatec-Professional-A3-10W-40-4lt.html αυτό το λάδι κάνει για το αμάξι μας ή όχι? Ευχαριστώ 

Link to comment
Share on other sites

5 40 λες έτσι οκ θενξ! Από μάρκα τι θα πρότεινες; Σκέφτομαι όχι Castrol φοβάμαι για ιμιτασιόν

Edited by vastil
Link to comment
Share on other sites

Αν βρεις σωστό μαγαζί πάρε άφοβα castrol... Εγώ βάζω τα χρυσά fst σε 5/40 όπως σου είπα. Αλλιώς πάρε liqui moly αν τα φοβάσαι τόσο πολύ τα castrol ή shell που είναι πολύ καλά και αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Επιστροφή στην αντιπροσωπεία. Πήρα γνωστό μου που είναι σε συνεργείο ζήτησα τα λάδια castrol A3 άρχισε να φωνάζει ότι είναι ακριβά είπα θα ξαναμιλήσουμε και ξαναγύρισα αντιπροσωπεία. Καλύτερα 200 ευρώ και χωρίς να καίει λάδι παρά total και να φοβάμαι. Μέχρι τα 200.000 σχεδόν που έκανα με το up δεν έκαψε σταγόνα λάδι.

 

Δεν μπορώ να καταλάβω. Εγώ είμαι οδοντίατρος. Προσπαθώ να παίζω μπάλα μόνο με ευρωπαϊκά υλικά. Είναι σα να έρχεται ο ασθενής να μου ζητάει αισθητική να υπάρχουν  ολοκεραμικά κ να του λέω μάπα. Να βάλεις ακρυλικά  ειναι πολύ καλύτερα τα βάζανε πριν 40 χρόνια.

Edited by vastil
Link to comment
Share on other sites

Γράψε πιο αναλυτικά, το ακριβές μοντέλο που έχεις και στο οποίο αναφέρεσαι (έτος, κυβισμό, ισχύς) για να σε βοηθήσουμε.

Στάλθηκε από το Mi 9 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Link to comment
Share on other sites

2 hours ago , vastil said:

Επιστροφή στην αντιπροσωπεία. Πήρα γνωστό μου που είναι σε συνεργείο ζήτησα τα λάδια castrol A3 άρχισε να φωνάζει ότι είναι ακριβά είπα θα ξαναμιλήσουμε και ξαναγύρισα αντιπροσωπεία. Καλύτερα 200 ευρώ και χωρίς να καίει λάδι παρά total και να φοβάμαι. Μέχρι τα 200.000 σχεδόν που έκανα με το up δεν έκαψε σταγόνα λάδι.

 

Δεν μπορώ να καταλάβω. Εγώ είμαι οδοντίατρος. Προσπαθώ να παίζω μπάλα μόνο με ευρωπαϊκά υλικά. Είναι σα να έρχεται ο ασθενής να μου ζητάει αισθητική να υπάρχουν  ολοκεραμικά κ να του λέω μάπα. Να βάλεις ακρυλικά  ειναι πολύ καλύτερα τα βάζανε πριν 40 χρόνια.

 

 

Μα δεν χρειάζεται να γίνεται όλη αυτή η ιστορία. Πας τα αγοράζεις μόνος σου και σου τα βάζει είτε ο φίλος σου είτε η αντιπροσωπεία.... Τέλος πάντων όπως και να έχει ότι θεωρεί ο καθένας καλύτερο

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.