Jump to content
hydra1981

Golf MK5 GT Sport 140bhp TSI

Recommended Posts

Γειά σας! Πρόσφατα απόκτησαμε αυτό το αυτοκίνητο από συγγενείς σε γενικά καλή κατάσταση. Επειδή είναι ΟΚ δεν βλέπω κάποιο ιδιαίτερο λόγο να το κρατήσω ως έχει μέχρι να μην βλέπεται και επειδή θεωρώ μάλλον μάταιο να αγοράζουμε κάτι ποιο καινούργιο αργά η γρήγορα, μάλλον αποφάσισα να το φτιάξω όσο καλύτερα γίνεται ώστε να το κρατήσουμε μακροπρόθεσμα. Το πρόβλημα μου είναι ότι μέχρι πρόσφατα και για σχεδον 20 χρόνια ζούσα Αγγλία και δεν ξέρω πως είναι τα πράγματα Ελλάδα σε αυτά τα θέματα. Είμαι Θεσσαλονίκη. Για αλλαγή εξατμίσεων, προφυλακτήρων κτλ υπάρχει κάποιος ανατολική Θεσσαλονίκη που προτείνετε; Οι εξατμίσεις είναι ελληνικής κατασκευής (είδα σε άλλα threads για μάστορες Αθήνα κτλ) ή είναι ξέρω γω Janspeed, Miltek κτλ που εισάγονται και απλά το παραγγέλνεις και το βάζεις στον μάστορα που πας το αυτοκίνητο. Αν υπάρχει κάτι ανατολική Θεσσαλονικη κοντα Καλαμαριά κτλ που να ξέρουν τι κάνουν και να μπορούν να κάνουν και κανένα remap πείτε μου. Τα remaps είναι επίσης του κάθε ένα που θα πας το αυτοκίνητο ή έρχονται επίσης απέξω; Αγγλία είχα ενα Giulietta Quadrofoglio TCT 240bhp με remap από Celtic Tuning. Αυτοί στέλνουν το software όπου νάναι αλλά θα προτιμούσα να δώσω τα χρήματα σε κάποιον καλό Έλληνα από τους Άγγλους. 

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν ανοιχτα θεματα για το συγκεκριμενο για προγραμματα και εξατμισεις.

Καλωσηρθες, μπορεις να κανεις αναζητηση στο forum για τα θεματα που σε απασχολουν.

Το παρον κλειδωνει


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.