Jump to content
Billgolf mk7

Sos..σύνδεση χειριστήριων τιμονιου σε golf 7

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά..θα ήθελα αν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει γιατί εδώ στην περιοχή μου δεν είναι κανείς σχετικός με το θέμα αυτό...έχω ένα golf7 και το αμάξι δεν είχε καθόλου χειριστήρια στο τιμόνι..αγόρασα τιμόνι με χειριστήρια από golf 7 gtd μαζί με την φυσά..έχω αγοράσει το obd eleven ultimate..μπορεί κάποιος να μου πει πως μπορώ να το κωδικοποίησω!;;; ευχαριστώ εκ τον προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Δεν γνωρίζω για να σού πω.

 

Αλλά δύο πράγματα? Έχω την εντύπωση ότι κατά 99% με το OBD ELEVEN δεν θα μπορέσεις να κάνεις τέτοια κωδικοποίηση.... VCDS χρειάζεται για τέτοιες δουλειές

 

Επίσης πολύ πιθανών να χρειαστεί να αλλάξεις και την μονάδα που είναι στο τιμόνι???

 

Το έχεις ψάξει γενικά το όλο θέμα??

Edited by OMINUS
Link to comment
Share on other sites

Έχω πάρει το obd eleven ultimate..έχω πάρει και gateway high..βασικά έχω τα πάντα απλά η συνδέσεις απομένουν..αλλά όπως προείπα δεν υπάρχει κανείς εδώ στην περιοχή μου σχετικός με το θέμα...αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago , Billgolf mk7 said:

Έχω πάρει το obd eleven ultimate..έχω πάρει και gateway high..βασικά έχω τα πάντα απλά η συνδέσεις απομένουν..αλλά όπως προείπα δεν υπάρχει κανείς εδώ στην περιοχή μου σχετικός με το θέμα...αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει

Για ρίξε μια ματιά εδώ

https://www.drive2.com/l/476044555435639238/

 

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ.. αλλά δυστιχος δεν βοήθησε..πρέπει πρώτα να κωδικοποίησω την νέα gateway high που πήρα και μετά να κωδικοποίησω και τα χειριστήρια

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση παιδιά.. γνωρίζει κάποιος που να ασχολείται με κωδικοποίησης..για να συνδέσω μια νέα gateway και τα χειριστήρια στο golf 7.αν γνωρίζει κάποιος κάποιον περιμένω ναου πει γιατί έχω ταλαιπωριθη παρά πολύ

Link to comment
Share on other sites

17 λεπτά πριν , Billgolf mk7 said:

Μια ερώτηση παιδιά.. γνωρίζει κάποιος που να ασχολείται με κωδικοποίησης..για να συνδέσω μια νέα gateway και τα χειριστήρια στο golf 7.αν γνωρίζει κάποιος κάποιον περιμένω ναου πει γιατί έχω ταλαιπωριθη παρά πολύ

 

Κάνε μια ερώτηση εδώ

 

https://delectronics.gr/

Link to comment
Share on other sites

On 15/1/2022 at 9:29 ΜΜ, Billgolf mk7 said:

Ominus ευχαριστώ.σημερα μου είπε και ένας γνωστός για αυτόν.. υπάρχει μιπως μια κανενας άλλος;;

 

Υπάρχει ο καλυτερος πανω σε αυτα αλλα ειναι Ναυπλιο εαν μπορεισ να πας πες μου να σου στειλω

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago , gtse said:

 

Υπάρχει ο καλυτερος πανω σε αυτα αλλα ειναι Ναυπλιο εαν μπορεισ να πας πες μου να σου στειλω

Αν μπορείς στείλε μου το τηλ να τον πάρω φίλε μου.ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.