Jump to content
Poulikas21

Vw polo 2018 1.0 75ps trendline

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά ενδιαφέρομαι να πάρω πόλο αλλά με αγχωνει το ότι είναι 1.0 τι άποψη έχετε γτ σε βίντεο που είδα έλεγε ότι σε ανηφόρες καλό είναι να μην πηγαίνεις γτ δεν τραβάει και τα σχετικά...αν του βάλω πρόγραμμα και το πάω στα 95-100 άλογα θα έχω διαφορά σε αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Και πρόγραμμα να βάλεις.σε ατμοσφαιρικό κινητήρα δε θα δεις τέτοια νούμερα σε καμία περίπτωση...παρότι δεν έχω οδηγήσει το συγκεκριμένο έχω εμπειρία από αντίστοιχης λογικής αυτοκίνητο στο παρελθόν και δε θα στο πρότεινα...κουραστικό σε ανηφόρες, προσπεράσεις,υψηλή κατανάλωση γιατί ζοριζεται κ.α.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά ενδιαφέρομαι να πάρω πόλο αλλά με αγχωνει το ότι είναι 1.0 τι άποψη έχετε γτ σε βίντεο που είδα έλεγε ότι σε ανηφόρες καλό είναι να μην πηγαίνεις γτ δεν τραβάει και τα σχετικά...αν του βάλω πρόγραμμα και το πάω στα 95-100 άλογα θα έχω διαφορά σε αυτό?
Σου απαντήσω ακαινστο άλλο θεμ που ανοιξες.
Και γιατί δε παίρνεις το φιέστα 1000αρι με 100 άλογα τούρμπο? Ίσως πετύχεις και κάποιο με εγγύηση γιατί έχουν από 5 εως 8 χρόνια εγγύηση ανάλογα το προγραμμα.
Καμιά σχέση τα 100 άλογα τουρμπο με τα 75 ατμοσφαιρικα.
Προσπεράσεις με 75 ξεχνάς ειδικα σε ανηφορα. Σε ευθεία επισης ξεχνάς αν έχεις αιρκοντίσιον
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν , thodoris91 said:

Και πρόγραμμα να βάλεις.σε ατμοσφαιρικό κινητήρα δε θα δεις τέτοια νούμερα σε καμία περίπτωση...παρότι δεν έχω οδηγήσει το συγκεκριμένο έχω εμπειρία από αντίστοιχης λογικής αυτοκίνητο στο παρελθόν και δε θα στο πρότεινα...κουραστικό σε ανηφόρες, προσπεράσεις,υψηλή κατανάλωση γιατί ζοριζεται κ.α.

Ευχαριστώ πολύ φίλε...επειδή δεν γνωρίζω πολλά γι'αυτό είπα να ρωτήσω για να δω τι θα μου πείτε 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.