Jump to content
sgi

Απενεργοποίηση Αερόσακο συνοδηγού

Recommended Posts

Έχω ένα audi A3  8L mod 01. Θέλω να βάλω μπροστά το καθυσματακι για το παιδί(αυγό) που μπαίνει ανάποδα στο κάθισμα κ θέλω να απανεργοποιησω τον αερόσακο του συνοδηγού,γνωρίζει κανείς να μου πει πως γίνεται? Μέσα στο ντουλαπάκι δεν έχει κάποια κλειδαριά για να το κάνω ! Πως γίνεται?

Link to comment
Share on other sites

Όχι ούτε εκεί έχει κατι,έβγαλα κ αν καπάκι οι έχει δεξιά ούτε από κάτω έχει κάτι?! Κανείς άλλος ξέρει που μπορεί να είναι? 

Link to comment
Share on other sites

  Συνήθως μέσα στο ντουλαπάκι Είναι η στο πλάι του ταμπλό απο την μερια του συνοδηγού οπως ανοίγεις την πόρτα.

 

Αν δεν εχει ουτε εκει πολύ πιθανών να μην μπορείς να το κλείσεις.

Μπορεί να μην εχει καθόλου κλειδαριά για απενεργοποίηση αερόσακου.

 

 

 

Edited by OMINUS
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ αυτό φανταστικα  ,αν και μου φαίνεται αρκετά "χαζό"  ναν μην έχει για το συγκεκριμένο αμάξι,αλλά θέλω να το σιγουρεψω 100%οτι δεν έχει κάπου αλλού οπότε αν κάποιος ξέρει σίγουρα η έχει το ίδιο αμάξι ας το δει κ αυτός κ να μου πει

Link to comment
Share on other sites

25 λεπτά πριν , sgi said:

Και εγώ αυτό φανταστικα  ,αν και μου φαίνεται αρκετά "χαζό"  ναν μην έχει για το συγκεκριμένο αμάξι,αλλά θέλω να το σιγουρεψω 100%οτι δεν έχει κάπου αλλού οπότε αν κάποιος ξέρει σίγουρα η έχει το ίδιο αμάξι ας το δει κ αυτός κ να μου πει

 

Δεν είναι καθόλου χαζό?

 

Σε πολλές μάρκες είσαι υποχρεωμένος να τον πληρώσεις Extra το διακόπτη απενεργοποίησης...

 

Εγώ στο polo 6r το 2010 το πλήρωσα 40€-50€

Edited by OMINUS
Link to comment
Share on other sites

Ουτε κ εκεί είναι δυστυχώς! Δεν έχω πάρει ακόμα μια σίγουρη απάντηση ότι δεν έχει(το έχω γράψει κ σε φόρουμ της audi) αλλά εκεί δεν έχω πάρει ακόμα καμία απάντηση! Τι να πω...

Link to comment
Share on other sites

30 λεπτά πριν , sgi said:

Ουτε κ εκεί είναι δυστυχώς! Δεν έχω πάρει ακόμα μια σίγουρη απάντηση ότι δεν έχει(το έχω γράψει κ σε φόρουμ της audi) αλλά εκεί δεν έχω πάρει ακόμα καμία απάντηση! Τι να πω...

 

Το βιβλίο του αυτοκινήτου το έχεις ψάξει να δεις αν γράφει τίποτα??

Κάνε μια ερώτηση και σε καμιά αντιπροσωπεία της audi

 

Edited by OMINUS
Link to comment
Share on other sites

Το βιβλιαράκι δυστυχώς δεν το έχω.και αντιπροσωπεία εδώ στην Κω δυστυχώς δεν υπάρχει

Link to comment
Share on other sites

54 λεπτά πριν , sgi said:

Το βιβλιαράκι δυστυχώς δεν το έχω.και αντιπροσωπεία εδώ στην Κω δυστυχώς δεν υπάρχει

Στείλε τότε eMail στην kosmocar μαζί με τον αριθμό πλαισίου σου vin και δες τη θα σου απαντήσουν.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.