Jump to content
djnikos2004

Εσωτερικός φωτισμός led

Recommended Posts

Νέος κάτοχος t roc 2022 1.0 life. Όλα καλά όλα τέλεια αλλά αυτό το κίτρινο χρώμα στον φωτισμό ειδικά στη καμπίνα είναι τραγικό. Έχουν βάλει όλα led οθόνες και χίλια δυο συστήματα και μου έχουν ακόμα λάμπες αλογόνου κίτρινες??? Τις έχει αλλάξει κανείς να βάλει λευκές? Προτείνετε καμιά που να μη βγάζει σφάλματα όμως 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Θα πάρεις λαμπες can bus ,για να μην έχεις θεμα.

 

Από μαρκα εγώ θα σου προτείνω τις Auxito παρα πολύ καλή ποιότητα.

 

Από το 2018 της ειχα βάλει στο  passat και δεν ειχα κανενα θεμα Ούτε κιχ έκαναν μέχρι και την μέρα που το έδωσα.

 

Δεν ξέρω όμως τι τύπο λάμπας έχεις??

 

https://www.ebay.com/itm/AUXITO-T10-194-168-2825-LED-License-Plate-Interior-Wedge-Light-Bulb-6000K-2E-SMD/334092662176?hash=item4dc97975a0:g:zzwAAOSwyexhASOe&pageci=0c31e99c-2526-4717-82ab-0170be8d4e44&redirect=mobile

 

 

https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2334524.m570.l1313&_nkw=auxito+led&_sacat=0&LH_TitleDesc=0&_odkw=AUXITO+T10&_osacat=0

 

Link to comment
Share on other sites

On 6/8/2022 at 10:25 AM, djnikos2004 said:

Νέος κάτοχος t roc 2022 1.0 life. Όλα καλά όλα τέλεια αλλά αυτό το κίτρινο χρώμα στον φωτισμό ειδικά στη καμπίνα είναι τραγικό. Έχουν βάλει όλα led οθόνες και χίλια δυο συστήματα και μου έχουν ακόμα λάμπες αλογόνου κίτρινες??? Τις έχει αλλάξει κανείς να βάλει λευκές? Προτείνετε καμιά που να μη βγάζει σφάλματα όμως 

Μήπως έχει να κάνει με το μοντέλο που έχεις; Εμένα όλα μέσα είναι λευκά του πάγου από την μάνα του. Μπας και ήταν κομμάτι κάποιου πακέτου ο λευκός φωτισμός μέσα;

Link to comment
Share on other sites

On 6/11/2022 at 2:21 PM, djnikos2004 said:

Η έκδοση life είναι τώρα το πήρα καινούριο πριν μια εβδομάδα. Κίτρινο φωτισμό εχει

 

αν σου πω πως δεν την ξέρω την έκδοση life. :-)

 

Παίζει να είναι καθαρά θέμα έκδοσης, εκτός αν στο νέο T-Roc τα βάζουν πλέον κίτρινα (έχω του Γενάρη 2020) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.