Jump to content
doggy

Τα αρωματικά αυτοκινήτου του VWClub έφτασαν! / The VWClub air refreshers have arrived!

Recommended Posts

~~~~~ English text follows ~~~~~

Τα custom επαναχρησιμοποιήσιμα αρωματικά αυτοκινήτου του VWClub ήρθαν και δείχνουν & μυρίζουν απίστευτα!

 

Θυμάστε το δημοσίευμα του Ιουνίου (αρωματικό VWClub);
Κατόπιν των θετικών απαντήσεων και σχολίων στο θέμα μας, αποφασίσαμε να παραγγείλουμε έναν περιορισμένο αριθμό τεμαχίων των custom αρωματικών αυτοκινήτου με το λογότυπο του VWClub!

 

vwclub_scent_troc.jpg

 

Ενδιαφέρεστε να πάρετε ένα (ή περισσότερα) αρωματικά;

Απαντήστε εδώ ή ιδανικά στείλτε μου ένα π.μ. για να συνεννοηθούμε να το παραλάβετε στην Αθήνα ή να σας το αποστείλουμε.

 

Τα διαθέσιμα αρώματα είναι: 
1. Apple & Berries scent
2. New car scent

 

Η τιμή τους είναι στα 30 ευρώ το κομμάτι συμπεριλαμβανομένου ενός refill με το οποίο μπορείτε να ξαναγεμίσετε το αρωματικό πολλές φορές!

 

vwclub_frshslabs.jpg


~~~~~ English Text ~~~~~

Our custom VWClub reusable auto scents have arrived and they look & smell amazing! 

 

Remember our post from June (VWClub scent)?
After receiving a positive response to our post, we decided to go forward and order a limited amount of  VWClub auto scents.

 

vwclub_scent_troc.jpg

 

Interested in getting one (or more) for yourself?

Post it here or send me a P.M in order to coordinate for a pick up in Athens or delivery.

 

The available scents are:
1. Apple & Berries scent
2. New car scent

 

Their price is at 30 euros per piece, including its refill with which you can use your auto scent multiple times!

 

vwclub_frshslabs.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ήδη βλέπουμε αρκετό ενδιαφέρον από μέλη μας. Όσοι θέλετε, ενημερώστε άμεσα! 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας,

θα ηθελα δυο αρωματικα apple .....with refill, ενημερωστε με για τον τροπο πληρωμης και την παραλαβη.

 

Ευχαριστω

 

Χρηστος Μ. Παπαποστολοθ

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Christos P. said:

Καλησπερα σας,

θα ηθελα δυο αρωματικα apple .....with refill, ενημερωστε με για τον τροπο πληρωμης και την παραλαβη.

 

Ευχαριστω

 

Χρηστος Μ. Παπαποστολοθ

Σας έστειλα π.μ.!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Επειδή ενδιαφέρομαι αν μπορείτε στείλτε μου και εμένα να με ενημερώσετε για τον τρόπο παραλαβης. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, hliasp7 said:

Καλησπερα. Επειδή ενδιαφέρομαι αν μπορείτε στείλτε μου και εμένα να με ενημερώσετε για τον τρόπο παραλαβης. 

Στέλνω πμ

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, Έχω να πω τα καλύτερα για το αρωματικό! Πραγματικά το άρωμα θυμίζει καινούργιο αυτοκίνητο. Θα είναι καλύτερα όταν πέσει η ένταση του γιατί και εγω έχω λίγο ευαίσθητη μύτη! Δηλώνω άπολυτα ικανοποιημένος! Χαλάλι τα χρήματα !


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Να ενημερώσω πως έχουμε ακόμη μερικά από ορισμένες ακυρωμένες παραγγελίες. 

Όποιος θέλει, ας με ενημερώσει!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Για όσους ενδιαφέρονται, υπάρχουν ακόμη λίγα κομμάτια! 

 

Θα τα έχω μαζί μου στην επόμενη συνάντηση του VWClub στις 16 Μαρτίου!!!

 

To δικό μου το έχω κάνει 2 φορές refill με 2-3 σταγόνες τη φορά και ακόμη μυρίζει φουλ! 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.