Jump to content
jsk

ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ACT ΣΕ 1.4 TSI 150HP

Recommended Posts

Καλησπέρα στην ομάδα και χρόνια πολλά για την ημέρα. Ότι λέει ο τίτλος. Το έχει κάνει κάποιος στον κινητήρα αυτό? Αν ναι πως? Προσωπικά θεωρώ ιδανική την απενεργοποίηση του συστήματος μέχρι τα 70 χλμ την ώρα. Από εκεί και πάνω ας δουλεύει.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει παιδιά απαντάω μόνος μου. Πριν από 20 ημέρες απενεργοποίησα το σύστημα ACT παράλληλα με την τοποθέτηση stage I προγράμματος σε γνωστό βελτιωτή . Δηλώνω απλά ενθουσιασμένος από την ποιότητα λειτουργίας του κινητήρα γενκότερα. Τέρμα οι θόρυβοι του συστήματος και η δικύλινδρη λειτουργία που μου έσπαγε τα νεύρα. Από κατανάλωση δεν έχω καταλάβει καμία διαφορά. Βέβαια κινούμαι κυρίως μέσα στη πόλη. Το πρόγραμμα είναι οτι πιο value for money έχω τοποθετήσει σε αυτοκίνητο μου μέχρι σήμερα. Ελπίζω να βοήθησα κάποιους που το σκέφτονται...

Link to comment
Share on other sites

On 4/3/2023 at 10:30 ΜΜ, jsk said:

Εντάξει παιδιά απαντάω μόνος μου. Πριν από 20 ημέρες απενεργοποίησα το σύστημα ACT παράλληλα με την τοποθέτηση stage I προγράμματος σε γνωστό βελτιωτή . Δηλώνω απλά ενθουσιασμένος από την ποιότητα λειτουργίας του κινητήρα γενκότερα. Τέρμα οι θόρυβοι του συστήματος και η δικύλινδρη λειτουργία που μου έσπαγε τα νεύρα. Από κατανάλωση δεν έχω καταλάβει καμία διαφορά. Βέβαια κινούμαι κυρίως μέσα στη πόλη. Το πρόγραμμα είναι οτι πιο value for money έχω τοποθετήσει σε αυτοκίνητο μου μέχρι σήμερα. Ελπίζω να βοήθησα κάποιους που το σκέφτονται...

Σε ποιον έβαλες το πρόγραμμα? Αν δεν επιτρέπεται να γράψεις εδώ λόγω διαφήμισης, στείλε μου pm με πληροφορίες του βελτιωτή και κόστος.

Link to comment
Share on other sites

Microchips tuning Μοσχάτο. Εγώ το γράφω εδώ και αν δεν είναι σωστό ας το σβήνουν οι διαχειριστές. Το μόνο σίγουρο είναι οτι δεν παίρνω προμήθεια!

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.