Jump to content
Douk89

T-Roc Παραδόσεις-Ανοιχτή Τιμή

Recommended Posts

Καλημέρα,

 

Την προηγούμενη εβδομάδα παρήγγειλα το T-Roc 1.5 TSI 150PS DSG R-Line. Επειδή πρόσθεσα κάποια απο τον προαιρετικό εξοπλισμό μου δώσανε 8 μήνες αναμονή και ανοιχτή τιμή. 

Θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει κάποιος πρόσφατη εμπειρία αν ανέβηκε πολύ η τιμή και αν έκανε 8 μήνες ή περισσότερο (ή λιγότερο)?

Επίσης ο συναγερμός θα μπει εδώ υπάρχει μεγάλη διαφορά απο τον εργοστασιακό?

Edited by Douk89
Link to comment
Share on other sites

41 λεπτά πριν , Douk89 said:

Καλημέρα,

 

Την προηγούμενη εβδομάδα παρήγγειλα το T-Roc 1.5 TSI 150PS DSG R-Line. Επειδή πρόσθεσα κάποια απο τον προαιρετικό εξοπλισμό μου δώσανε 8 μήνες αναμονή και ανοιχτή τιμή. 

Θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει κάποιος πρόσφατη εμπειρία αν ανέβηκε πολύ η τιμή και αν έκανε 8 μήνες ή περισσότερο (ή λιγότερο)?

Επίσης ο συναγερμός θα μπει εδώ υπάρχει μεγάλη διαφορά απο τον εργοστασιακό?

Καλημέρα ,

 

Τέλη Σεπτεμβρίου παρήγγειλα και εγώ το Golf GTI Clubsport με προαιρετικό εξοπλισμό και μου δώσανε τελική τιμή και ημερομηνία παράδοσης 7 μήνες 

Θέλω να ελπίζω ότι τέλη Απριλίου θα το έχω παραλάβει 

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετικο, με το καλο να σου έρθει!
Για πες και τιμη


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

10 λεπτά πριν , nikdev said:

Εξαιρετικο, με το καλο να σου έρθει!
Για πες και τιμη


Sent from my iPhone using Tapatalk

Καλημέρα ,

Μαζί με τον εξοπλισμό τον προαιρετικό +μεταλλικό χρώμα και με την έκπτωση που μου κάνανε πάει στα 53.100

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,
 
Την προηγούμενη εβδομάδα παρήγγειλα το T-Roc 1.5 TSI 150PS DSG R-Line. Επειδή πρόσθεσα κάποια απο τον προαιρετικό εξοπλισμό μου δώσανε 8 μήνες αναμονή και ανοιχτή τιμή. 
Θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει κάποιος πρόσφατη εμπειρία αν ανέβηκε πολύ η τιμή και αν έκανε 8 μήνες ή περισσότερο (ή λιγότερο)?
Επίσης ο συναγερμός θα μπει εδώ υπάρχει μεγάλη διαφορά απο τον εργοστασιακό?
Ναι ο συναγερμός έχει διαφορά ως προς την τοποθέτηση. Εδώ μπορεί να σου κάνουν καλή τοποθέτηση. Αφού θα περιμένεις να παραλάβεις να το παραγγείλεις με εργοστασιακό συναγερμό
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μετά την 1/11 θα πάρουν αύξηση 9% όλα τα μοντέλα του ομίλου επί της τωρινής τιμής.

Link to comment
Share on other sites

Μετά την 1/11 θα πάρουν αύξηση 9% όλα τα μοντέλα του ομίλου επί της τωρινής τιμής.

Ποσο σίγουρο είναι αυτό;


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago , Douk89 said:


Ποσο σίγουρο είναι αυτό;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Έτσι είπανε στο group του Facebook για το ελληνικό Troc. Εάν γίνει επίθεση της Κίνας στην Ταιβάν τέλος τα μικροτσίπ με ότι αυτό συνεπάγεται.

Link to comment
Share on other sites

On 10/23/2022 at 4:50 PM, vastil said:

Έτσι είπανε στο group του Facebook για το ελληνικό Troc. Εάν γίνει επίθεση της Κίνας στην Ταιβάν τέλος τα μικροτσίπ με ότι αυτό συνεπάγεται.

Ανεβηκε τελικα η τιμη ηδη και ειμαι μονο στο 1ο μηνα αναμονης απο τους 8

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago , Douk89 said:

Ανεβηκε τελικα η τιμη ηδη και ειμαι μονο στο 1ο μηνα αναμονης απο τους 8

Θέλω να πιστεύω άλλο δεν θα ανεβεί. Η αλήθεια είναι ότι ο πόλεμος μας πήγε πίσω όλους. Υπάρχει ένα ράλι τιμών το οποίο και δεν σταματάει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

 

'Eχει κανείς εμπειρία σχετικά με το χρόνο αναμονής παράδοσης του T-Roc; Σε όλους φαίνεται να λένε ότι θα χρειαστούν 8 μήνες, αλλά πόσος χρόνος χρειάζεται στην πραγματικότητα;

 

Ευχαριστ'ω εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

On 3/4/2023 at 4:25 PM, MightyTs said:

Καλησπέρα σας,

 

'Eχει κανείς εμπειρία σχετικά με το χρόνο αναμονής παράδοσης του T-Roc; Σε όλους φαίνεται να λένε ότι θα χρειαστούν 8 μήνες, αλλά πόσος χρόνος χρειάζεται στην πραγματικότητα;

 

Ευχαριστ'ω εκ των προτέρων.

Καλησπέρα,

 

Έχω παραγγείλει από τον Φιλιππαίο το t-Roc από 10/10 και με αναμονή 8 μήνες άρα 10/6. Σε άλλη αντιπροσωπία που είχα πάει (δεν θυμάμαι ποια) μου είχε πει ότι παίζει να έρθει σε 6-8 μήνες αλλά λένε 8 για να μην τους πρήζουν στους 6 μήνες «που είναι το αμάξι και μας είπατε στους 6 μήνες θα είναι εδώ». Μου είπαν από τον φιλιππαιο ότι 1-1,5 μήνα πριν θα ξέρουν ακριβώς ποτε θα έρθει το αμάξι, μόλις βγει εβδομάδα κατασκευής. Ενημέρωση δεν έχω ακόμα όποτε μετά τον Απρίλη άρα μετά τους 6 μήνες+. Ελπίζω να μην ξεπεράσει τους 8. 
 

Link to comment
Share on other sites

On 3/4/2023 at 4:25 PM, MightyTs said:

Καλησπέρα σας,

 

'Eχει κανείς εμπειρία σχετικά με το χρόνο αναμονής παράδοσης του T-Roc; Σε όλους φαίνεται να λένε ότι θα χρειαστούν 8 μήνες, αλλά πόσος χρόνος χρειάζεται στην πραγματικότητα;

 

Ευχαριστ'ω εκ των προτέρων.

Καλησπέρα, 

 

Έχω νέα. 7 μήνες, αυριο, μετα την παραγγελία και την προηγούμενη βδομάδα με ενημέρωσαν οτι θα καθυστερήσει κι αλλο το αμάξι χωρίς να ξέρουν ακριβή ημερομηνία και μου έδωσαν κάποιες εναλλακτικές να διαλέξω από αμάξια τα οποία έρχονται στο μέσα στον Ιούνιο.

Από ότι κατάλαβα καθυστερούν συγκεκριμένοι επιπρόσθετοι εξοπλισμοί οπως το "IQ DRIVE" που είχα προσθέσει εγώ.

 

Δεν ξέρω αν τελικά παράγγηλες T-Roc τελικά, αν ναι πάρε ρωτα αν τα extra που εχεις βαλει ειναι απο αυτα που καθυστερουν και αν υπαρχει καποια εναλλακτική πιο κοντά

 

Εγω, τελικα τέλος Ιουνίου, παραλαμβάνω το αμαξι ειναι ετοιμο στην Γερμανία και περιμένω να το φέρουν. 

 

ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.