Jump to content
doggy

Day Out @ Λούτσα - Κυριακή 4 Ιουνίου

Recommended Posts

Αγαπητοί φίλοι,

 

Ο καιρός έχει καλοκαιριάσει, οι ζέστες πιάσανε... τι καλύτερο λοιπόν από μια μίνι εκδρομούλα να πάμε να δούμε λίγο θάλασσα και να απολαύσουμε παγωμένα καφεδάκια χαζεύοντας και τα οχήματά μας! 

 

Το VWClub θα πραγματοποιήσει μονοήμερη μίνι-εκδρομή μελών Αττικής στην Λούτσα την Κυριακή 4 Ιουνίου.

Μέλη του VWClub θα ξεκινήσουν από Αθήνα με προορισμό την Λούτσα στο καφέ Τρόλλεϋ για καφεδάκι & να φωτογραφηθούν με τα VAG τους.

Οι ενδιαφερόμενοι που θα συμμετάσχουν στην εκδρομή θα πρέπει να δηλώσουν την παρουσία τους εδώ, το πλήθος των συνοδών τους ώστε να υπάρχει κάθισμα για όλους στη καφετέρια. Επίσης σας παρακαλούμε πολύ να δηλώσετε το αν θα έρθετε από το σημείο εκκίνησης ή αν θα μας βρείτε απευθείας στο Τρόλλεϋ καφέ

(π.χ. doggy +2, από το σημείο εκκίνησης).

 

Σημείο Εκκίνησης

  • ΑθήναΤην Κυριακή στις 12:00. επί της Εθνικής οδού Αθηνών-Λαμίας, στο Κόμβο της Πρώην Renaul (νυν Σκλαβενίτης) στη Ν. Φιλαδέλφεια (Google maps link εδώ: https://goo.gl/maps/qRiLMnQ3M4Jo8qDT8). Από εκεί θα αναχωρήσουμε στις 12:15 με προορισμό το Τρόλλεϋ καφέ στη Λούτσα.
    Έχετε υπόψη πως θα πάμε από την Αττική Οδό, οπότε υπολογίστε τα έξοδα των διοδίων.

 

Τοποθεσίες - Χάρτες

  • Όσοι από εσάς θέλετε να έρθετε απευθείας στο καφέ Τρόλλεϋ στη Λούτσα, μπορείτε να μας βρείτε εκεί από τις 13:00 και μετά!  Google maps link εδώ: https://goo.gl/maps/9MPZqU131o8csEVb9

 

 

Θα έχουμε μαζί μας, VWClub αρωματικά αυτοκινήτου και αυτοκόλλητα! 

 

Σας περιμένουμε όλους, νέα μέλη και παλιά, ασχέτως αν έχετε μαμά ή πειραγμένο όχημα!

 

Συμμετοχές:

doggy - από το σημείο εκκίνησης

Βλάντι + 1 - από το σημείο εκκίνησης

Darth_Cotsos - από το σημείο εκκίνησης

Gmis +1 - από το σημείο εκκίνησης

Dimfil +1 - απευθείας στο καφέ Trolley

Bill bt + 1 - απευθείας στο καφέ Trolley

ScarfaceGR7 + 1 - απευθείας στο καφέ Trolley

Mixalis (via Facebook) 

Ηλίας Ζ. (via facebook) 

Pantelis K. (via facebook) 2 οχήματα, 4 άτομα στο σύνολο

Edited by doggy
ενημερώθηκαν οι συμμετοχές
Link to comment
Share on other sites

Εσύ πουλάκι μου @doggy μόλις κατέβηκες ψήθηκες κατευθείαν για βόλτες !

Polo ή Troc ?

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, nikdev said:

Εσύ πουλάκι μου @doggy μόλις κατέβηκες ψήθηκες κατευθείαν για βόλτες !

Polo ή Troc ?

Δεν κατέβηκα ακόμη. 2/6 φτάνω :-) 

Κανένα από τα 2, το Polo είναι Ολλανδία. Επιτέλους τελείωσε ο μηχανικός (θα ανεβάσω update στο θέμα του) και το T-Roc θα κατέβει τον Ιούλιο.

Οπότε θα είμαι με το Ibiza (έχω αγοράσει της αδερφής μου το Ibiza του 2004).

Link to comment
Share on other sites

Καλά να περάσετε αλλά δεν θα μπορέσω να έρθω γιατί έχω αγώνα την ημέρα εκείνη, με το VW T1 Flower Power (αμάξι υπό κλίμακα) χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Darth_Cotsos said:

Ε ναι θα έρθω! :tongue:

Κωστή, στο σημείο συνάντησης ή απευθείας στο Τρόλλεϋ καφέ; 

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago , doggy said:

Κωστή, στο σημείο συνάντησης ή απευθείας στο Τρόλλεϋ καφέ; 

Στο σημείο συνάντησης!

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, εγώ θα έρθω με άλλο 1 άτομο, 2 άτομα σύνολο κατευθείαν στο σημείο συνάντησης στο trolley καφέ...τα λέμε εκεί :thumbsup2:

Edited by Bill bt
Link to comment
Share on other sites

On 28/5/2023 at 11:48 ΠΜ, doggy said:

Αγαπητοί φίλοι,

 

Ο καιρός έχει καλοκαιριάσει, οι ζέστες πιάσανε... τι καλύτερο λοιπόν από μια μίνι εκδρομούλα να πάμε να δούμε λίγο θάλασσα και να απολαύσουμε παγωμένα καφεδάκια χαζεύοντας και τα οχήματά μας! 

 

Το VWClub θα πραγματοποιήσει μονοήμερη μίνι-εκδρομή μελών Αττικής στην Λούτσα την Κυριακή 4 Ιουνίου.

Μέλη του VWClub θα ξεκινήσουν από Αθήνα με προορισμό την Λούτσα στο καφέ Τρόλλεϋ για καφεδάκι & να φωτογραφηθούν με τα VAG τους.

Οι ενδιαφερόμενοι που θα συμμετάσχουν στην εκδρομή θα πρέπει να δηλώσουν την παρουσία τους εδώ, το πλήθος των συνοδών τους ώστε να υπάρχει κάθισμα για όλους στη καφετέρια. Επίσης σας παρακαλούμε πολύ να δηλώσετε το αν θα έρθετε από το σημείο εκκίνησης ή αν θα μας βρείτε απευθείας στο Τρόλλεϋ καφέ

(π.χ. doggy +2, από το σημείο εκκίνησης).

 

Σημείο Εκκίνησης

  • ΑθήναΤην Κυριακή στις 12:00. επί της Εθνικής οδού Αθηνών-Λαμίας, στο Κόμβο της Πρώην Renaul (νυν Σκλαβενίτης) στη Ν. Φιλαδέλφεια (Google maps link εδώ: https://goo.gl/maps/qRiLMnQ3M4Jo8qDT8). Από εκεί θα αναχωρήσουμε στις 12:15 με προορισμό το Τρόλλεϋ καφέ στη Λούτσα.
    Έχετε υπόψη πως θα πάμε από την Αττική Οδό, οπότε υπολογίστε τα έξοδα των διοδίων.

 

Τοποθεσίες - Χάρτες

  • Όσοι από εσάς θέλετε να έρθετε απευθείας στο καφέ Τρόλλεϋ στη Λούτσα, μπορείτε να μας βρείτε εκεί από τις 13:00 και μετά!  Google maps link εδώ: https://goo.gl/maps/9MPZqU131o8csEVb9

 

 

Θα έχουμε μαζί μας, VWClub αρωματικά αυτοκινήτου και αυτοκόλλητα! 

 

Σας περιμένουμε όλους, νέα μέλη και παλιά, ασχέτως αν έχετε μαμά ή πειραγμένο όχημα!

 

Συμμετοχές:

doggy - από το σημείο εκκίνησης

Βλάντι + 1 - από το σημείο εκκίνησης

Dimfil +1 - απευθείας στο καφέ Trolley

Darth_Cotsos - 

Καλησπέρα, είμαι νέο μέλος και θα έρθω την Κυριακή 1η φορά σε συνάντηση του club..γενικά αντροπαρέα θα είμαστε ή θα φέρει κανείς και γυναίκα μαζί...μην είμαι ο μόνος χαχα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

 

Υπολογίστε και μένα +1 (2 σύνολο).

 

Λογικά θα σας βρώ όλους στο Σκλαβενίτη, αν αλλάξει κάτι θα ειδοποιήσω.

Edited by Gmis
Link to comment
Share on other sites

On 5/30/2023 at 2:31 PM, Bill bt said:

Καλησπέρα, είμαι νέο μέλος και θα έρθω την Κυριακή 1η φορά σε συνάντηση του club..γενικά αντροπαρέα θα είμαστε ή θα φέρει κανείς και γυναίκα μαζί...μην είμαι ο μόνος χαχα

αναλόγως έρχονται άλλοι με το +1 τους και άλλοι μόνοι. Δεν υπάρχει στάνταρ. :)

 

ενημερώθηκαν και οι συμμετοχές

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.